Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • RAKSTI

  Tuvcīņas organizācija Tēvijas Sargi

  „Tēvijas sargi” ir biedrība, kuras mērķis ir veicināt latviešu nodarbošanos ar militāro tuvcīņu un interesi par militārismu un Latvijas militāro vēsturi. Mūsu uzskats ir, ka latviešu vīrietim ir jābūt spējīgam aizstāvēt gan sevi, savus tuviniekus, gan vajadzības gadījumā arī savu zemi un tautu. Īpaši svarīgi tas ir šajos nestabilitātes laikos.

  Pirmās neformālās treniņu grupas ar šo nosaukumu izveidotas Latviešu nacionālistu klubā (tolaik Klubs 415) jau 2002. gadā, bet oficiāli kā biedrība "Tēvijas sargi" reģistrēta 2006. gadā. „Tēvijas sargi” darbojas jau sešus gadus un biedrībai ir nodaļas septiņās Latvijas pilsētās. "Tēvijas Sargi" ir vienīgā šada veida organizācija Latvijā.

  Šajā laikā esam auguši gan skaita, gan kvalitātes ziņā – notiek regulāri treniņi, nometnes, lekcijas, pārgājieni un vēsturisko vietu sakopšanas talkas. Piedalāmies arī Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skolas izveidē un darbībā. Notiek sadarbība ar NBS, Jaunsardzi, Zemessardzi.

  "Tēvijas Sargi" ir viena no portāla Nacionālisti.lv dalīborganizācijām. Par tās aktivitātēm varat lasīt gan šajā portālā, gan organizācijas mājas lapā www.tevijassargs.com

Tuvcīņas organizācija Tēvijas Sargi - Nacionālisti.lv