Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Ticīgo festivāls par labu Latviju jeb „ašisti” nāk
  • BLOGS
  • 2010-08-15

  Ticīgo festivāls par labu Latviju jeb „ašisti” nāk

   

  Tāda dzīve, ko lai dar' 1980.gada dziesma

  Līdz šim kaut kā valdījos. Neskatoties uz sadursmēm un atklāto konfliktu ar manu draugu Ēriku Stendzenieku. Protams, apbižotā Nila Saksa dēļ, kas, būdams “Sātana bībeles” tulkotājs un izdevējs, tika ietupināts ar kristiešu elektorātu spekulējošās “mācītājpartijas” aizsegā izveidotās PLL apvienības redaktora elektrizētajā krēslā. Taču pēc nupatējā PLL premjera un finansu ministra pasludināšanas, lai sirds pauž, ko sāpīgi jūt.

  PLL kampaņu varu nosaukt tā – “ašisti” nāk! Viņi nāk ar ilggadīgi trenētu pārliecību, galvenajam līderim aizvien dziļāk iemaucoties Kašpirovska ādā. Tie ir ļaudis no megapoles, no mākslīgas pilsētas, mākslīgiem birojiem un mākslīgas naudas. Arī tie “mācītāji”, kas PLL ierindā joprojām kalkulē izdevīgumu saviem talāriem un sutanām, ir mākslīgi. Nu jau mākslīgi ir viņu sprediķi, bazars par “vērtībām”. Mākslīgi ir arī viņu pārstāvēto konfesiju apbalvojumi uzņēmējiem, kas uzņēmušies demonstratīvi atbalstīt dievnama ēkas, lai gan likums ir “lai labā roka nezina, ko dara kreisā”.

  “Ašisti” nāk! ir kods arī viņu sarkano mērķu apļiem, kas psiholoģiskās mērķēšanas atvieglošanai projicēti uz visu mūsu salīkušo cerību mugurām. “Ašisti” šaus un šauj. Viņi nopirks visus kanālus un avīzes, lai iestāstītu sev un citiem, ka uzvarēs, premjerēs, turēs finanšu grožus. Viņi, kas 20 gadus arī līdzmenedžējuši mūsu Tēvzemes postu un tautas laišanu pār kanti, paceldami tās asiņu un asaru kausus, vēl nekautrējas uzsaukt tostu: “Par labu Latviju!”.

  TV un FM kanalizācija 20 gados letiņu smadzeņu puķu podus pārvērtusi labākajā gadījumā par “bidē”. Jau piekakātās galvās, protams, iespējams iekakāt vēl un vēl. Pat iespraust mēslos gladiolas. “Ašistiem” ir nopietna zombēšanas pieredze. Viņi dragājuši nācijas cerības gan ar trim oranžiem bērniem piemelotās nākotnes laivās, gan ar baltiem meliem uz melnu talāru fona. Viņi degradējuši kā valsts varas ētiku, tā Latvijas baznīcu tēlu. Visi jau defoltā zinām, ka Saeima ir komandtiltiņš, no kura vadīt valsts izlaupīšanas operācijas. Zināms, ka talāroto deputātu “bla bla” par morāli ir tikai migla, kurā notīties, lai amorālās operācijas veiktu “morālāk”.

  Kardinālam Pujatam pavēstīju par Sātana bībeles tulkotāja un izdevēja PLL redaktora statusu. Pirms astoņiem gadiem arī es atbalstīju “mācītājpartiju” un par viņu metamorfozēm jūtos atbildīgs un tiesīgs atbildību prasīt arī no “mācītājiem” un viņu histēriski uzbāzīgā PR guru, kas apliecināja: ja viņam jāizvēlas starp to, ko vēstī Pujats, vai to, ko pauž Sakss, viņš izvēlas Saksa pausto.

  Esmu liels grēcinieks, tomēr Kristus mani vienmēr glābis, iedvesmojot nekapitulēt savu vājību priekšā. Varu paciest daudz, ja tas attiecas tikai uz mani vien. Taču to, ka pērkamās konfesijas ir gatavas kristiešu vārdu Latvijā degradēt ar lojalitāti pret ASV Sātana baznīcas rakstu propagandistu, es nevaru akceptēt un klusēt. Nav vairs misionāru, kurus pulcināt baznīcas glābšanai. Jāiet vienam. Mans Kungs gāja viens. Mani apustuļi gāja pa vienam. Pa vienam gāja arī bojā, liecinot par savu ticību. Tāpēc vairs nav bail no namu jumtiem un ielu stūriem kliegt to, ko domāju. Bail ir nomirt grēkos, savos melos, savā nodevībā pret vistuvākajiem, pret Tēvzemi.

  Jā, es gribētu, lai atgriežas ulmaņlaiki ar maigo, “Straumēnu” garā motivēto Ulmaņa diktatūru. Jā, es gribētu, lai valstī valdītu saimnieks, taču ne tāds, kam uz pieres rakstīti tikai trīs burti “NLP” *. Pat ne PLL. NLP ir visa šo zombētāju morāle, tas ir viņu vienīgais sarkanais tēmējuma punkts – programmēt pēdējam lielajam “uzmetienam”. Lai AŠ2 sakārtotu savas lietas, “Lidiņa” šefs savējās, lai Ēķis LNT pārdotu vēl vismaz pāris reizes, lai mācītājs Almers atgūtos pēc sakāves veļas biznesā, lai vilki… pardon, mācītāji būtu paēduši un viņu ganītās kazas pusdzīvas un akli paklausīgas.

  Bet nu – par galveno. Solījuma shēma par Bībeles stundām no nākamā mācību gada tika uzshēmota, kad Antona Laveja fana Nila Saksa sēšanās PLL redaktora krēslā tika skaļi publiskota. Kardināls sacīja, ka no Aglonas katedras brīdinās ticīgos, lai neļaujas manipulatīvai aģitācijai par “labumu” ar ragiem. 15.augusts apliecināja, ka PLL neirolingvistiskās viltības spēks ir lielāks pat par pieredzējuša kardināla pirmās atziņas spēku.

  Shēmošanu laikmetam nederīgo kardinālu Vatikāns sūta pensijā. Jaunais kandidāts savā pirmajā publiskajā tekstā, protams, bija modernāks un apliecināja savas prioritārās rūpes kardinālam līdz šim svešā valodā. Sadaļā par ģimeni lielāko teksta daļu bīskaps Stankēcičš veltīja homoseksuālisma tēmai – neaicinot uz grēknožēlu, bet solot piedošanu.

  Pēc manas tikšanās ar kardinālu PLL shēmotāji izmeta āķi, uz kura uzķerties bija paredzēts obligāti. Sevišķi visiem tiem, kam no “mācītājpartijas” sarūpētajām naudiņām bija atlecis nenovērtējams labums. Shēma šāda: konfliktu likvidēsim tā – jūs, kardināl, un citi baznīcu vadītāji, kā morālo kompensāciju par “Sātana bībeles” tulka klātbūtni mūsu apvienības kampaņas veidošanā paģēriet mums solījumu par Bībeles stundu ieviešanu, un mēs no tribīnēm jums to arī apsolīsim, jo zaudēt visvieglāk piemuļķojamo vēlētāju masu – kristiešus mēs nedrīkstam. Ja kaut kas tur nebija tieši tā, tad nu jau ir.

  Kardināls savu neiespējamo misiju Aglonā izpildīja. Lai viņa aicinājums lētticīgajām avīm sekot PLL vilkiem izskanētu atbilstošāk, pat Dievmātes svētku tradicioālais nosaukums tika devalvēts par “ticīgo festivālu”.

  Latviešu valodā runājoši dižspekulanti par ļoti lielu naudu un ar ļoti lieliem meliem pavedina uz nekurieni. Esiet uzņēmēji, esiet kapitālisti, pērciet visu, kas taustāms, taču beidziet pirkt vienkāršu, vientiesīgu ticīgo dvēseles, plātīdamies ar nežēlīga aprēķina dēļ baznīcās iegrūstajiem līdzekļiem. Ja līdzeklis, kā iegūt uzticību, ir mahinācija, meli, tad darīšana ir ar “melu tēvu”. Un jūs, baznīcu virsgani, beidziet uzvesties kā pērkamas prostitūtas, klanīdamies šo shēmotāju priekšā. Kristus ar muitniekiem un grēciniekiem gāja kopā, lai tos atgrieztu no grēkiem, nevis lai ar nopirktu līdzdalību kļūtu par bordeļu priekšvēlēšanu kampaņu līdzaģitatoru.

  Visu pamatā ir shēmas. Ticēt priekšvēlēšanu programmām ir lieki. ZZS islamizējas. Imants Kalniņš uzsācis atklātu “džihadu” pret latviešu kultūru (video). PLL sadzīvo ar ASV sātana baznīcas tekstu propagandētāju. SC pārstāv kā krievu, tā latviešu sarkanos strēlniekus. “Vienotības” kodolā ietverti aizstāvības aģenti sodomītu ideoloģijai.

  Uzticības objekts jāmeklē dziļāk. Tīru ūdeni no Tēvzemes akām latviešiem vairs nepiedāvā. Dziļākais pamats nav programma, bet latvieši, uz kuru ideālu un ticības pamata tika veidota nācijas kultūra un dibināta Latvijas valsts. Tas pamats, tas latviskums, kas gadsimtos radīja, izauklēja Dainas un godā turēja Svētos Rakstus. Latvieši, kas ar prieku pat uz savu baznīciņu gāja tautas tērpā. Naivi?

  Nacionālās apvienības programmā nav ierakstīts: “Nacionālā apvienība dibināta uz latviešiem tradicionālas morāles garīgajiem pamatiem – Dainu dzīvesziņas un kristiešu Svēto Rakstu ētikas”. Un tomēr… Šo visbūtiskāko teikumu, kā pareizticīgs latviešu kristietis un dziesminieks, ierakstu ar sava radošā atbalsta klātbūtni.

  Esmu par latviešu valstiskuma ideālistiem no “Visu Latvijai” patriotu frontes – par Raivi Dzintaru, Jāni Silu, Imantu Parādnieku, Visvaldi Lāci un citiem, kas Nacionālās apvienības ierindā cīnās par Latviešu Lietas ideāliem. Naivi?

  Par Latviju
  Par Tēvzemi

  Kaspars Dimiters
  15.08.2010

  * Neirolingvistiskā programmēšana

  www.blogs.krustaskola.lv

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (7)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook