Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Tārpa taisnība
  • BLOGS
  • 2009-02-01

  Tārpa taisnība

  Cik tālu var redzēt, guļot uz vēdera? Cik principiālu virziena izvēļu ir tārpam?
  Redzēt var līdz pirmajam kukurznim. Un tārpam ir tikai četras izvēles (ar nosacījumu, ka tārps atšķir labo no kreisās un priekšpusi no aizmugures).

  Ir pazaudēta VERTIKĀLE. Latvijā arī. Lielākā daļa cilvēkveidīgo pazaudējusi.

   

  Valdošās aprindas pilnīgi noteikti. Vertikāle atklājas, pieceļoties kājās ar taisnu muguru. Vertikāle ir cilvēka virziens. Attīstības un brīvības virziens.

  HORIZONTĀLE ir miega, pasivitātes, nekustīguma un izviršanas virziens. Horizontāle ir vērtība tiktāl, cik tā dod stingru pamatu vertikālei. Tā ir nepieciešamība, lai noteiktu, kas ir vertikāle.

  Valdošo aprindu tārpam ir divas virziena izvēles: Austrumi un Rietumi, kas pārmaiņus var būt gan priekšpuse, gan pēcpuse, atkarībā no tā, kur konkrētajā brīdī ir bagātīgākas barošanās iespējas.

  Otrs virziens attiecīgajā brīdī ir ēdiena atlieku izvadīšanas virziens. Bet, tā kā no tārpa neatkarīgu iemeslu dēļ barošanās virzieni periodiski mainās, barība un izvadītās atliekas bieži kļūst identiski jēdzieni.

  Vertikālā izpratnē PRIORITĀRS ir tas, kas ir augstāk, horizontālajā – tas, kas ir tuvāk.

  Horizontālajā izpratnē paplašina un izvērš, vertikālajā – paaugstina un uzlabo.

  Patērētāja dzīvesveids ir horizontāls. Dažādotas izklaides, smalkāki ēdieni, jaudīgi auto, vairāk seksa pieder plaknei. Horizontālā plaknē kustība uz priekšu vienmēr noved atpakaļ, jo nekad nesasniedz mērķi. Vēlmes ir nepiepildāmas. Nauda un bauda kā pašmērķis vienmēr paliek tikpat tālu, lai arī cik ilgi tiem mēģinātu tuvoties.

  Un tārpiem ir taisnība, kad tie teic, ka neesot nekā augstāka un zemāka. Viņiem ir taisnība, kad tie, gudri smīnot, norāda, ka visi viedokļi, visi virzieni ir vienlīdzīgi. Viņiem ir TIEŠI TĀ.

  Vēl vairāk – vertikāle ir tiem bīstama, jo tas ir neizprotams un neaizsniedzams virziens. Vertikāli apdzīvo tārpu nedraugi – putni.

  Nabadzībai un pārbagātībai ir vienas un tās pašas sekas – materiāla pasaules uztvere. Apziņa piekalta horizontālei. HOMO SOVETICUS izrādās lieliska patērētāja sagatave!

  Tas, ka tārpi vairojas astronomiskā ātrumā, nenozīmē, ka arī tev jākļūst par vienu no VIŅIEM, kam mīlestība ir tikai sekss, kam cieņa ir apģērbs un auto, kam saskarsme ir mobilais tālrunis, kam BRĪVĪBA ir izvēle starp atkarībām. Tiem, kam svarīgāk par sirds balsi ir balsot.

  Debesis sākas no zemes virsmas. Piecelies kājās, un TU būsi tajās. Un tāpēc – stingri stāvi uz SAVAS zemes SAVĀS debesīs. TEV ir laiks sākties!


  Ievietotāja profils | Komentāri (9)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook