Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
„Tēvijas Sargi” Talsu nodaļa palīdz kriminālpolicijai
  • BLOGS
  • 2010-07-27

  „Tēvijas Sargi” Talsu nodaļa palīdz kriminālpolicijai

  27. jūlijā Talsu Tēvijas sargi tika aicināti palīdzēt Talsu rajona kriminālpolicijai. Tā kā sadarbība ar Talsu rajona policijas nodaļām pastāv jau vairāk nekā gadu, nav pārsteigums, ka šoreiz tieši policija bija iniciatori šai idejai. Vasarā daudz policijas inspektori atrodas atvaļinājumā, tāpēc policijas darbs ir apgrūtināts.

  23. jūlijā policija saņēma iesniegumu par bezvēsts pazudušu 26 gadus vecu vīrieti. Pēc apkārtējo liecībām šis vīrietis tika atrasts Talsu novadā netālu no Stendes, miris. Līķis jau bija sācis sadalīties, tas vismaz divas dienas atradās šajā vietā. Policijas darbinieki konstatēja grieztas brūces uz vairākām ķermeņa daļām.

  Pēc tiesu medicīnas eksperta slēdziena vīrietis bija izdarījis pašnāvību. "Tēvijas Sargi" tika iesaistīti pašnāvības ieroča meklēšanā. Tā kā vīrietis mēģinot nonāvēties nebija skāris vēnas un artērijas nāve iestājās apmēram pēc 15 - 20 minūtēm, kas ir salīdzinoši ilgs laika posms. Šis faktors arī apgrūtināja meklēšanu.

  Atgādināšu lasītājiem, ka Talsu "Tēvijas Sargu" nodaļa ir veikusi vairākas patruļas Talsu novada teritorijā, kā arī pašos Talsos, palīdzējusi nodrošināt kārtību sabiedrisku pasākumu laikā Talsu pilsētas skolās un Stendē.


  Ievietotāja profils | Komentāri (18)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook