Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Vai nemieri attaisnojas!?
  • Ideoloģija, skatījums
  • 2009-01-30

  Vai nemieri attaisnojas!?

  Nemieri Tallinā un Parīzē 2007. gadā, tagad nemieri tepat Rīgā, Viļņā, Atēnās. Kam tie ir vajadzīgi? Katrā ziņā ne pašai valstij un tauta tie nav vajadzīgi.

  Ko dod nemieri? Izdemolētas ēkas, bloķēta satiksme, miesas bojājumi, jeb kopā ņemot tie visi ir zaudējumi. Tāpat kā organismā, ja tiek nobloķētas artērijas, sadragātas nieres, cilvēks vienkārši pietuvojas vienu soli nāvei, un diez vai organismā mītošie parazīti sāk uzvesties savādāk šo bojājumu rezultātā. Padomājiet par ērcēm, lenteņiem un infekcijām, vai kaut kas mainās, ja cilvēks sev salauž kāju!?

  Kā organisms cīnās pret slimībām un parazītiem!? Imūnsistēma iznīcina un vai ierobežo nevēlamo daļiņu darbību, ja imūnsistēma sāk graut pašu ķermeni, tad tā jau ir nopietna pataloģija.

  Kā mēs kopumā varam atveseļot savu ķermeni? Sportot, atteikties no kaitīgiem ieradumiem, kā alkohols, smēķēšana, izlaidīga dzimumdzīve, izvēlēties veselīgu uzturu. Kā mēs varam atveseļot valsti? Pirmais, sakārtot katram pašam sevi gan fiziski, gan garīgi. Otrais, sakārtot savu ģimenes dzīvi. Kad mūsu ģimenē viss ir kārtībā, tad radīsies arī dabiska pozitīva vēlme palīdzēt citām ģimenēm un veidot kopīgi valsti.

  Tāpēc nepakļausimies nezināmiem provokatoriem uz nekārtībām un nemieriem, kuri līdzinās ķermeņa pašiznīcināšanai. Bet domāsim paši kā rīkoties, vai arī izvēlēsimies kādu, kuram uzticamies un kuram ir zināšanas, kam sekot un kurā ieklausīties. Un domāsim par bērnu izglītību, lai gan tas ir bieži atkārtots, bet tā ir mūsu nākotne un iespējams arī viens no labākajiem ilgtermiņa ieguldījumiem ko var veikt.


  Ievietotāja profils | Komentāri (4)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook