Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Jaunsardze saņem dāvinājumu
  • Militārisms, drošība
  • 2010-05-24

  Jaunsardze saņem dāvinājumu

  Šodien Austrālijas latvieši sarūpējuši īpašu dāvinājumu Latvijas jaunsargiem – 900 ziemas guļammaisus un 10 lielizmēra teltis. Dāvinājumu uz Latviju ir nogādājuši Austrālijā dzīvojošie latvieši - Jānis Vējiņš, kurš ir šīs idejas iniciators un jau daudzus gadus atbalsta jaunsargus, un Eigits Timmermanis. Kopējā dāvinājuma vērtība ir 27 tūkstoši ASV dolāru.

  Jaunsardzei ir izveidojusies veiksmīga un ilggadēja sadarbība ar Austrālijas latviešiem. J.Vējiņš ar Jaunsardzi sadarbojas jau kopš 1996.gada, sniedzot gan finansiālu atbalstu Jaunsargu balvu fondam, gan materiāltehniskos līdzekļus. J. Vējiņš ir sniedzis savu atbalstu arī Nacionālajai Aizsardzības akadēmijai un Zemessardzei, sarūpējot tām ekipējumu (zobārstniecības iekārtu, mugursomas, zābakus u.c.). Savukārt E.Timmermanis uzsācis aktīvu sadarbību kopš 2009.gada, šobrīd ar viņa atbalstu paredzēti vairāki nozīmīgi projekti, tajā skaitā, „Jaunsarga rokasgrāmatas” izdošana un „alpīnisma sienas” izveide.

  Ar Jāņa un Ainas Vējiņu gādību ilggadējais Austrālijas latviešu sniegtais atbalsts Latvijas bruņotajiem spēkiem un jaunsargiem kopumā jau sasniedzis 200 tūkstošus ASV dolāru.

   

  Avots: mod.gov.lv


  Ievietotāja profils | Komentāri (11)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook