Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Pārdomas par Latviju.
  • Ideoloģija, skatījums
  • 2010-05-18

  Pārdomas par Latviju.

  Latvija - mūsu kopīgais mērķis.

  Mēs visi, kuri sevī jūtam latviešus, apzināmies, ka mums nepieciešama Latvija. Taču katram šī izpratne par to, kas ir Latvija vairāk vai mazāk atšķiras. Lai veiksmīgāk ietu uz šo mērķi, uz mūsu Latviju, ir nepieciešams vienoties par to, ko mēs saprotam ar Latviju, kādu mēs to gribam redzēt. Ko mēs varam darīt, lai tuvotos mūsu mērķim.

  Brīvība

   

  Pirmkārt, Latvijai būtu jābūt brīvai. Brīvība ir plašs jēdziens. Katram latvietim individuāli būtu jābūt brīvam. Brīvība nav absolūta - mūs ierobežo gan daba, gan sabiedrība. Brīva Latvija, būtu tad, kad tajā pēc savas iniciatīvas un savās interesēs darbotos mēs latvieši.

  Brīvība sākas cilvēka apziņā, tad kad viņš nolemj pats, ka grib dzīvot brīvi. Viņš definē savas intereses un tad sāk darboties, lai tās realizētu. Ja kāds tam traucē, viņš meklē risinājumus kā to atrisināt un izvērtējot pieņem lēmumu un darbojas, iznīcinot traucēkli vai radot tādus apstākļus traucētājam, ka viņš pārtrauc savas darbības. Dabas uzliktos šķēršļus viņš pārvar ar prāta un darba palīdzību. Ja šķēršļi ir nepārvarami, tad viņš pieaicina palīgus un kopējiem spēkiem veic nepārvaramo posmu.

   

  Drošība

   

  Latvijā, katram būtu jābūt un jājūtas drošībā. Drošībā jābūt, gan viņa veselībai un dzīvībai, gan īpašumam. Drošība ir vairākos līmeņos. Tuvcīņa ir katra cilvēka personiskais ierocis cīņā pret cilvēkiem, kurus pārņēmušas dzīvnieciskas tieksmes. Tuvcīņas apgūšana ir katra paša ziņā. Aizsardzībai pret organizētiem mantkārīgiem uzbrukumiem, jāorganizējas grupās, kuras izmanto speciālos līdzekļus gan sakaru, gan ieročus. Katrai grupai būtu jābūt līderim, kuru pārējie atbalsta un kurš rūpējas par kvalitatīvu un operatīvu pasākumu veikšanu. Valsts kopējo drošību veido valsts bruņotie spēki kolektīvā aizsardzības sistēmā ar līdzvērtīgiem sabiedrotajiem.

   

  Savstarpējās attiecības

   

  Latvieši runā savā starpā latviski, ciena viens otru un otra īpašumu. Kopīgi risina problēmas un kopīgi svin svētkus. Savstarpējo cieņu starp latviešiem veicina latviešu mentalitāte, kura latviešiem ļauj miermīlīgi sadzīvot. Latvieši īpaši ciena un rūpējas par saviem vecākiem un skolotājiem.

   

  Kultūra

   

  Latviešu kultūra ir īpaša ar to, ka tas ir mūsu skatījums par pasauli un skaisto. Latviešu māksla tiek izmantota rotājumos un kultūras pasākumu saturā. Svešu kultūru simbolu un tradīciju atainojums pieļaujams tikai informatīvos nolūkos.

   

  Teritorija

   

  Latvijas teritoriju nosaka pēc vēsturiskā principa, saglabājot visas vēsturiski mums piederošās daļas. Teritoriju iedala pēc šādiem principiem - vispārēji publiskā teritorija (nacionālie parki, valsts meži, ceļi, piekrastes, ...), un privātīpašums, vispārējas nozīmes teritorija un stratēģiskas nozīmes teritorijas (tādas teritorijas, kurās aizliegts uzturēties ārzemniekiem). Nekustamais īpašums var piederēt tikai latviešiem.

   

  Varas iestādes

   

  Mūsdienu tehnoloģijas ļauj veikt neskaitāmus balsojumus. Nepieciešams izveidot automatizētu balsošanas sistēmu, ar likumprojektu izvirzīšanas un apstiprināšanas principiem. Tiesu spriež tiesneši ar pārsūdzības iespējām tautas priekšā, kur tiesu spriež anonīmi 100 nejauši izvēlēti cilvēki. Izpildvaru lietderīguma nolūkos realizē, profesionāls jurists-policists ar karavīru atbalstu.

   

  Starptautiskās attiecības

   

  Latvieši aktīvi iesaistās starptautiskajā tirdzniecībā. Valsts nekad neaizņemas. Vajadzības gadījumā pieņem starptautisko palīdzību un palīdz citām valstīm ar līdzīgām vērtībām. Cittautieši Latvijas teritorijā atrodas tikai pēc uzaicinājuma - saimniecisko, militāro, atpūtas vai citā pieļaujamā saistībā.

   

  Tikumība

   

  Latvieši nosoda jebkādas netikumības formas, it īpaši to reklamēšanu. Netikums skaitās jebkāda neveselīga un nedabiska tieksme vai atkarība. Nav pieļaujamas nekādas saimnieciskās darbības, kuras balstītas uz šādām atkarībām.

   

  Finanses

   

  Nav netiešo nodokļu (PVN, IN). Grāmatvedības aprēķinus veic valsts, pieprasot nepieciešamos sākumdatus. Valstisko funkciju nodrošināšanai nepieciešamā nauda tiek emitēta. Privātās bankas veic tikai kontu un norēķinu apkalpošanu. Pret aizdevumu nedrīkst prasīt ķīlu.

   

  Latvietis

   

  Latvietis ir tāds cilvēks, kurš atbilst visam iepriekšminētajam un kuru pieņem pārējie latvieši kā latvieti.

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (12)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook