Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
TS pārgājiens
  • Militārisms, drošība
  • 2010-05-08

  TS pārgājiens

  No 22. līdz 23. maijam notiks pārgājiens, kura laikā dosimies no Puiķeles (tagadējā Puikule) stacijas līdz Valmierai pa pamesto dzelzceļa līnijas posmu.

  Tikšanās vieta- 22. maijā 7:45 pie Rīgas starptautiskās autoostas vai 10:00 Limbažu autoostā. Atpakaļ dodamies no Valmieras dzelzceļa stacijas vai autoostas, atkarībā no tā, cikos tiekam atpakaļ civilizācijā, bet ne vēlāk, kā 18 centīsimies izbraukt.

  Apskates objekti- dzelzceļa līnijas tehniskie risinājumi- tilti, pārvadi, caurtekas- iespēju robežās tiks nodrošināta informācija par tiem, dzelzceļa stacijas vai to bijušās atrašanās vietas dabā, kā arī Zilā kalna svētvietas un dižakmens.

  Maršruta kopējais garums 2 dienās- 40- 45 km.
  Tā kā šis ir divu dienu pasākums, tad pēc apmēram 2/3 no noietā ceļa posma ierīkosim naktsmītni un ugunskura vietu, lai atpūstos, uzēstu, uzdziedātu, kā arī pārrunātu savus piedzīvojumus. Viss nepieciešamais ekipējums un pārtika ir katra paša ziņā! Atceries- viss, ko tu ieliec mugursomā pašam arī būs jānes!

  Pasākums netiks atcelts laika apstākļu dēļ.

  Piedalīties var visi Tēvijas sargi un Latviešu nacionālistu kluba biedri, kā arī, ja kādam ir īpaša interese par šo pasākumu- varat aicināt līdzi. Vēlams iepriekš pieteikties pie savu nodaļu vecākajiem vai instruktoriem, vai arī rakstot uz Varis.Liepins [at] gmail.com


  Ievietotāja profils | Komentāri (4)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook