Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Lai dzīvo 1.maijs!
  • BLOGS
  • 2010-04-30

  Lai dzīvo 1.maijs!

  Šodien, gaidot autobusu, ievēroju pieturā uz staba uzlīmētu aicinājumu uz mītiņu. Stils gan aicinājumam gluži kā pirms dažiem desmitiem gadu, bet tas jau nekas. Izlasīju un, jāsaka, lielā mērā piekritu visiem uzsaukumiem, kas tajā rakstīti. Ja vien apakšā nebūtu rakstīts, kas to rīko…

  1. maijā Grīziņkalnā mītiņi notiek ik gadu. Parasti tur savācas krieviski runājoši pensionāri un, īsi sakot, tusējas. Kaut kas līdzīgs 9. maijam pie tā saucamā Uzvaras pieminekļa, tikai apjomos daudz, daudz mazāks. Šad tad esot bijis arī Rubiks, nezinu, varbūt būs arī šogad. Parasti šiem mītiņiem neviens īpašu uzmanību nepievērš - galu galā, lai jau viņi tur tusējas, ja reiz viņiem ir labi un citus arī netraucē. Manuprāt, ja ne kaimiņvalsts politiķu pirkstu mājieni un plaši pavērti rubļu pilnie maciņi, tad apmēram tas pats, tikai apjomos nedaudz lielāks notiktu arī 9. maijā pārdaugavā – tā kā tas bija pirms kādiem 10 gadiem.

  Padomju laikos cilvēki ar nostaļģiju atcerējās Ulmaņa laikus. Tagad daudzi ar tādu pašu nostaļģiju atceras padomju laikus. Pie tam tendence pieņemas spēkā. Manuprāt, diez kas nav. Jo Ulmaņlaiki atgriezās. Vai tad, ja ļausim netraucēti darboties kaimiņvalsts politiskajai propogandai, neatgriezīsies arī citi laiki?


  Ievietotāja profils | Komentāri (5)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook