Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Vai meļiem var uzticēties?
  • BLOGS
  • 2010-04-15

  Vai meļiem var uzticēties?

  Uzjautrina šīs dienas Saeimas frakciju komentāri balsojuma par ģenerālprokurora amata kandidāta apstiprināšanu sakarā. Praktiski visas frakcijas pauž lielāku vai piezemētāku pārsteigumu. Jautā, kam gribi - visi ir balsojuši par Maizīša apstiprināšanu. Rezultāti nepārprotami parāda, ka apmēram puse no viņiem melo. Tie ir ~50 deputāti...

  Manis pēc cilvēks var būt zaglis, ļauns, riebīgs, vienalga kāds, bet ja tikai viņš daudz maz godīgi saka, ko dara. Jo tas ir visa pamatā. Cilvēkam, kurš hroniski melo, nevar uzticēties nevienā jautājumā. Viņš visu laiku ir jākontrolē, kas prasa pārāk daudz laika, lai būtu kāda jēga no tāda "darbinieka". Man kā darba devējam - tautas pārstāvim šādus darbiniekus - deputātus pilnīgi ar koku prasās patriekt.

  Pamazām sākas arī vēlēšanu kampaņas, atkal būs solījumi, "četru gadu programmas", debates un tā tālāk. Kāda jēga no tā visa, ja vismaz puse galveno aktieru ir patoloģiski meļi? Manuprāt, nekāda. Tādēļ es aicinu mums sniegtos solījumus neievērot, "četru gadu programmas" ignorēt un savu laiku debašu vērošanai netērēt. Tā vietā labāk spriest pēc deputātu kandidātu darbiem. Esošie deputāti strādā, veicot balsojumus. Tādus, kā piemēram, šodienas.


  Ievietotāja profils | Komentāri (11)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook