Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Pret Baltiju tēmē atomieročus
  • Militārisms, drošība
  • 2010-03-03

  Pret Baltiju tēmē atomieročus

  Lai kontrolētu Baltijas jūras telpu (Lietuvas, Latvijas un Igaunijas teritoriju), Krievija 150 - 200 kilometru attālumā no Latvijas un Igaunijas robežas nolēmusi izvietot vismodernākos raķešu kompleksus. Ļeņingradas apgabalā pie Lugas pilsētas tiks izvietoti jaunākie raķešu kompleksi „Iskander", paziņojis Krievijas sauszemes karaspēka virspavēlnieks ģenerālpulkvedis Aleksandrs Postņkovs.

  Krievijas masu informācijas līdzekļi šo ziņu ievieto ar virsrakstu: „Krievijas „Iskanderi" būs mērķēti uz Baltijas valstīm".
  Tas nozīmē, ka Krievija pret Latviju līdz gada beigām būs nomērķējusi raķetes, kuras spēj nest arī kodolgalviņas. „Iskander" raķetes var sasniegt mērķi 500 kilometru attālumā un tās izceļas ar izcilu manevrēšanas spēju, ziņo Krievijas mediji.
  Postņikovs norāda, ka „Iskander" izvietošana tiešā Latvijas robežas tuvumā nav saistīta ar to, ka Polijā NATO ietvaros tiek plānots uzstādīt amerikāņu zenītraķešu kompleksus „Patriot".
  „(„Iskander" izvietošana Lugā) ir Krievijas bruņoto spēku attīstības un celtniecības plāns," klāsta Postiņikovs, tādējādi uzsvērdams to, ka Krievijas plānos bija uzstādīt jaudīgos raķešu kompleksus tiešā Latvijas robežas tuvumā arī neatkarīgi no NATO raķešu „Patriot" izvietošanas shēmas.

  kasjauns.lv


  Ievietotāja profils | Komentāri (11)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook