Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Jaunieša skats:: Klubi un tusi
  • Ideoloģija, skatījums
  • 2010-02-14

  Jaunieša skats:: Klubi un tusi

  Es domāju, katram ir skaidrs, ka lieta, ko jaunībā vajag darīt ir izbaudīt dzīvi, izklaidēties, iepazīties ar pretējo dzimumu, iet uz randiņiem un visu pārējo, taču jāievēro zelta vidusceļš, ir zināms, ka visām lietām ir savs mērs, it viss var būt par maz, taču katra lieta var būt arī pārmērīgos apmēros, un parasti tas ir visbīstamākais, jo katrs cilvēks vienmēr zina to kā viņam ir par maz, taču ne katrs, spēj noreaģēt, kad atsevišķā lieta tam ir par daudz, tam par iemeslu ir nodzeršanās, narkotiku lietošana,. lai gūtu t.s. kaifu. Bet par laimi sabiedrības gudrākā daļa ir arklājusi, pasākumu, kas palīdz kontrolēt sabiedrību, kuras vairākums ir vājš un nespēj ievērot mērenību jeb zelta vidusceļu,- likumu.

  Diemžēl likums, laika gaitā bieži vien nonāk arī muļķu rokās, kāda ir mūsu alkatīgā valdība, kas uzskata, ka valsts ir neizsmeļams naudas pods no kura var tikai sūkt ārā, kurai pateicoties mēs esam nonākuši tādā stāvoklī, kādā esam tagad.

  Internets ir lieliska, vide, kur var novērot, to kādi cilvēki grib būt, kā di ir to ideāli. Tagad ir izveidota tāda lieliska, sadaļa, kas palīdz apskatīt daudzu inerneta lietotāju, pārsvarā jauniešu (mūsu tautas nākotnes), interesējošās atziņas un domas, pat neapskatot, katra profilu atsevišķi. Diemžēl nākas atzīt, ka nekas labs tur parasti nav redzams, ne mazāk kā pusi aizņem lietas, kuras saistītas ar dzeršanu, un nelaimīgu "mīlestību".

  Es domāju, daudzi būs ievērojuši, ka internetā tieši meiteņu profilos bieži vien ir redzamas tikai tādas grupas kā, sekss bez mīlestības, tusiņi, ūdenspīpes, essential utt., nepieļaujami bieži tādu meiteņu profilos, kurām līdz pilngadības sasniegšanai vēl pāris gadi.

  Tagad iziesim Vecrīgas ielās nedēļas nogalēs vakarā. Blakus tam kā policisti, izklaidējas sitot alkoholiķus, mēs te satiekam ārzemju sekstūristus, un apdzērušās nepilngadīgas meitenes, kas centušās saģērbties, tā, ka aizceļojot atpakaļ pagātnē viņas tiktu sauktas par maukām. Ko viņas te dara? Viņas kā parasti nedēļas nogales pavada bezfilmā ejot pa klubiem. Kāpēc viņas laiž iekšā, tas taču ir pret likumu! Vai tad viņas izskatās tik pieaugušas, ka apsargi drošibas pēc nevar paprasīt dokumentus? Nē, tās ir muļķības, kuras mums mēģinās iestāstīt klubu īpašnieki.

  Kas vajadzīgs klubam, lai tas pelnītu? Vajag aparatūru - gaismas, mūzikas iekārtas utt., alkoholiskos dzērienus, bet neaizmirsīsim, ka bez pēdējās svarīgākās sastāvdaļas klubs pārvēršas par bāru ar mūziku un gaismām, kas parastu alkoholiķi, kurš atnčis vienkārši pieliet mulli atbaidītu,- vajag meitenes mīļie, kurām jauni vīrieši nāktu izmaksāt, un ar kurām pavadot laiku tērētu savu naudu. Bet, kur viņas dabūt pietiekamā daudzumā un sortimentā, ja viņas ir saniegušas vecumu, kad ir aizņemtas darba pienākumu pildīšanu un/vai vēl nopietnām mācībām? Varētu jau padauzas, bet tad padomājiet, katrai jāmaksā, nav izdevīgi... Jāizdomā kaut, kas viltīgāks. Ā, klausies laižam iekšā tās, kurām ir laiks te nākt atliku likām. Jā laižam tās kuras, ir nepilngadīgas, nejau galīgi, bet pietiekami, lai varētu aizbildināties, ar to, ka nevar jau visu 100% izkontrolēt.

  Bet labi, iekšā laidēji taču varētu pildīt pienākumu, un nelaist. Velns, pienākumu pret likumu pilda policisti - likuma, lai kāds tas būtu, kalpi-, bet iekšā laidēji pilda pienākumu pret iestādes īpašnieku un izpilda tos rīkojumus, par kuriem tiem maksā, papildus izmantojot iespēju izkauties ar tiem iedzērušajiem, cīnīties nespējīgajiem, kas it kā ir pārkāpuši kādu no iestādes vadītāja prasībām, lai apmierinātu savus kompleksus.

  Tā esam beidzot galā ar iemesliem, taču kādas ir sekas?!?! Rezultāts ir tāds, ka nenobriedis cilvēks nonāk vidē, kurā atrodas par viņu nobriedušāki indivīdi, kas izmantojot pieredzi var ar viņu viegli manipulēt, kuru vienīgais mērķis ir apmierināt savas dzīvnieciskās tieksmes, kaut vai tur pat tualetēs. Rezultātā, tiek garīgi traumēta Latvijas jaunatne, kas atspoguļojas ar pavisam riebīgām sekām, kuras, manuprāt tiek, slēptas, par kurām tik bieži nerunā - jūs dzirdēsiet to, kapēc narkotikas ir sliktas, kapēc tās sāk lietot un kādēļ no tām mirst - bet jūs iespējams nedzirdēsiet, kāpēc pamatskolnieces iepazīstas ar daudz vecākiem čaļiem, kuri tās pamet un pēc tam te draugos, var redzēt, nelaimīgās "mīlestības" vaimanas, kāpēc bērnus šad tad dzemdē meitenes, kurām ne tuvu nav 18, kāpēc arvien biežāk tiek ieņemti, nevēlami bērni, kas tiek noslepkavoti, vai uzaudzināti nelabvēlīgos apstākļos, kāpēc tik biežas ir kļuvušas šķirāsnās. Tas viss nenotiek tikai ar sabiedrības apakšslāņiem, kādi ir vienmēr bijuši katrai tautai, tas nenotiek tikai ar padauzīgām meitenēm, tiek kultivēts viedoklis, ka pieliešanās lopā ir kruta, ka katra kruta džanga piektdienas pavada klubos, ka vienas nakts atiecības un partneru mainīšana t.s. atšūšana ir riktīgas skaistules mēra līdzeklis.

  Kā ar to cīnīties? Nevar, it īpaši no jaunatnes, prasīt likumu izpratni, var prasīt tikai pakļaušanos tiem, līdz indivīda prāts ir nobriedis, tā, ka var šo likumu nepieciešamību izprast. Es domāju, ka šī ir kārtējā esošās, valdības, kurai būtu jākontrolē situācija valstī, neesamības savu pienākumu augstumos un nevēlēšanās neko darīt, sekas. Kā mēs ar to varam cīnīties? Galvenokārt paši esot stipri pret kārdinājumu, neesot muļķi un izdarot pareizo izvēli vēlēšanās. Es iesaku partiju "Visu Latvijai", kas, manuprāt, ir vienīgā partija Latvijā, kas nav biznesa projekts, bet gan cilvēku ar ideāliem kopums, un ideāli ir tas, kas mūsu tagadējai sabiedrībai, te, Latvijā, ir nepieciešams. Mums trūkst stiprā un taisnīgā Lāčplēša, kā arī šķīstās Laimdotas kā vēl nekad.

  Toms Bordāns


  Ievietotāja profils | Komentāri (10)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook