Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Latviešu tautas maģija mūsos
  • BLOGS
  • 2009-01-21

  Latviešu tautas maģija mūsos

  Katrā cilvēkā un tautā ir neiedomājams potenciāls, kurš tiek glabāts dziļi mūsu dvēselēs. Mūsu domas satiekas mums nezinot un kopā veido neredzamu spēku. Kas var būt varenāks par vienotas tautas vienotu domu, kopīgu mērķi, kaisli un vēlmi kaut ko sasniegt?

  Tā ir maģija … tā arvien ir mūsos no mūsu senčiem, tā strāvo no šīs svētās Dieva dotās zemes, pa kuru latvieši staigājuši gadu tūkstošiem, mīlējuši un cīnījušies. Brīvības dzirksts un brīvības alkas latviešos ir spēcīgākas kā jebkad. Gribot vai negribot tās laužas ārā, ielaužas smadzenēs un sāk cīņu par savu eksistenci. Vai spējam kontrolēt savas domas? Un, cik lielā mērā mūsu domas spēj kontrolēt citi?

  Par kādu senču pēcteci Tu vēlies būt? Vai vāju un apspiestu, dumju un naivu ļautiņu? Nē, Tu vēlies būt cilvēks ar spēcīgām, viedām saknēm. Ja Tev tomēr šķiet, ka Tavi senči bijuši vāji un dumji, Tu vēlies par tiem aizmirst, par tiem nedomāt, un vēlies būt visas pasaules bērns, lai Tevi neviens nevar pazemot.

  Bet ja Tu spēj mīlēt …nenodod tos, kas ziedoja dzīvības par Taviem vecvecākiem un Tevi! Tev sirdī senču balsis runā. Sadzirdi šo maģisko balsi un iztaisno muguru! Tu Esi Latvietis!

   

  Autors:

  Viesturs Kurmis


  Ievietotāja profils | Komentāri (5)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook