Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Gadumijas sveiciens!
  • BLOGS
  • 2009-12-31

  Gadumijas sveiciens!

  Kad noslēdzas gada loks, vienmēr ir vērts apdomāt, ko no bijušā jāņem līdzi jaunu posmu sākot, un kas būtu jāatstāj pagājībai. Sagaidot Kluba pastāvēšanas 15 gadadienu, iepriekšējo gadu viennozīmīgi varam dēvēt par izaugsmes gadu. Mūsu rindas ir būtiski augušas, piepulcējot divas aktīvas nodaļas Talsos un Liepājā, jaunu Tēvijas sargu nodaļu Valmierā.

  Ir veikti priekšdarbi, lai jau nākamā gada sākumā izveidotos vēl divas nodaļas.

  Kā viens no lielākajiem darbiem noteikti būtu jāpiemin arī portāla Nacionālisti.lv izveidošana, kura satura veidošana un tehniskā nodrošināšana ir prasījusi ne mazums pūļu. Tomēr iecere - veidot vietni, kurā varētu atrast informāciju gan par nacionālistu organizāciju aktivitātēm, gan saturīgu informāciju par norisēm kultūrā, politikā, ārvalstīs, ir devusi rezultātu portālam, kļūstot par vislabāk apmeklēto nacionālas ievirzes interneta resursu.

  Padarīts ir daudz. Skaitot kopā gan tuvcīņas treniņus, gan kultūras pasākumus, lekcijas, piketus, diskusijas ar politiskajām partijām, ik nedēļu notikuši vidēji 15-20 pasākumi.

  Tas ir virziens, kas katrā ziņā jāturpina. Šajos gados esam darbojušies ar lietām, kas ir absolūti svarīgas un savus augļus var nest tikai ilgtermiņā. Tādēļ esmu laimīgs, ka Liktenis mani ir savedis kopā ar cilvēkiem, kas latviskās pārliecības vārdā no sevis ir gatavi dot tik daudz, neprasot nedz tūlītēju gandarījumu, nedz uzslavas, nedz atalgojumu.

  Tā ir pavisam cita sajūta, atšķirīga no pārējās ikdienas saskarsmes, kad ap sevi jūti savus tautas brāļus un māsas, kurus vieno cēls mērķis - Latviska Latvija - Latviešu Tautas Valsts!

  Ko es vēlētos redzēt savos LNK/ TS biedros un latviešos kopumā nākamgad? Vairāk saimnieka atbildīgās apziņas, vairāk neatlaidības, pat agresivitātes jautājumos, kas būtiski tautas pastāvēšanas un attīstības interesēm.

  Lai gan šis vētru laiks tiecas izraut tautas saknes, mūsu tēvu tēvi un bērnu bērni var būt droši - mēs esam, strādājam un cīnāmies, lai netiktu aizmirsta pagātne un mēs, latvieši, ar pārliecību varētu raudzīties rītdienā!

  Cīņassparu un veiksmi Jaunajā gadā!

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (5)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook