Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Igauņu mācības Ādažos
  • Militārisms, drošība
  • 2009-10-12

  Igauņu mācības Ādažos

  No 11. līdz 18.oktobrim Ādažu poligonā notiks Igaunijas Aizsardzības spēku lauka taktiskās mācības, kurās piedalīsies vairāk nekā 400 karavīru no Kājnieku bataljona (Scouts Battalion) un citām vienībām.
  Mācību galvenais uzdevums ir sagatavot Igaunijas Aizsardzības spēku vienības dalībai starptautiskajās operācijās, tostarp Afganistānā, informēja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera personīgā štāba Preses daļā. Igaunijas vienības Ādažu poligonā veiks kaujas šaušanu, pielietojot ne tikai strēlnieku ieročus, bet arī mīnmetējus un citus kaujas atbalsta ieročus,

  jo Igaunijā nav piemērotu poligonu šāda līmeņa taktiskajām mācībām ar kaujas šaušanu.
  Igaunijas Aizsardzības spēku vienību mācības Latvijā notiek regulāri.
  Sakarā ar Igaunijas Aizsardzības spēku mācībām Ādažu poligonā NBS atgādina, ka ir aizliegts ieiet un iebraukt Ādažu poligona teritorijā bez saskaņošanas ar Ādažu poligona administrāciju. Bez saskaņošanas atļauts pārvietoties pa koplietošanas ceļiem, kuri norādīti kartē uz informatīvajiem stendiem.
  NBS atvainojas par sagādātajām neērtībām, kas var īslaicīgi rasties iedzīvotājiem sakarā ar to, ka dažas no kaujas šaušanas mācībām notiks arī agrā rīta un vēlā vakarā stundā.
  Lai veiktu mācību uzdevumu izpildi, 12.oktobrī un 18.oktobrī notiks Igaunijas Aizsardzības spēku militāro transporta līdzekļu kustība pa autoceļu "Via Baltica".
  Šodien un rīt, sākot no plkst.13, transporta līdzekļu kolonnas pārvietosies pa maršrutu Ainaži-Ādaži. Savukārt 18.oktobrī, sākot no plkst.9, tās pārvietosies pa maršrutu Ādaži-Ainaži.
  NBS arī atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus.

  Avots: LETA


  Ievietotāja profils | Komentāri (8)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook