Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Tikšanās ar Kasparu Dimiteru Talsos
  • BLOGS
  • 2009-07-21

  Tikšanās ar Kasparu Dimiteru Talsos

  Cilvēkiem sapulcēties, lai domātu par mūsu visu „kopīgo lietu", tāds bija šīs Dimitera kunga viesošanās vadmotīvs. Bieži vien aizmirstot, ka valsts esam mēs paši - rodas sajūta, ka viss jau ir izlemts bez mums, mēs tur neko nevaram darīt. Bet tā nav! Vienmēr ir kāds atrisinājums, kāds cits scenārijs.

  Latviešu nacionālistu kluba Talsu nodaļa rīkoja tikšanos ar dziesminieku Kasparu Dimiteru Talsu novada muzejā. Šķiet, ka uz šo pasākumu bija ieradusies talsinieku aktīvākā daļa, dziesmu starplaikos notika diskusijas par to, kas mūs pārvalda, ko varam darīt, lai atkal atjaunotu mūsu pārdoto valsti.

  Arī LNK Talsu nodaļas pārstāvis teica uzrunu un pateicības visiem sanākušajiem. Mums,latviešiem, nosargāt šo vietu starp divām lielvarām nekad nav nācies viegli. Tāpat tas ir tagad. Impērijas paliek aizvien lielākas un draudīgākas - tās pārmaiņus mūs mētā viena otrai. Un vienmēr ir bijis laiks, kad neesam ļāvušies šādām rotaļām. Protams, īss mirklis bija Latvijas neatkarības laiks (1918. - 1940.), bet tas iedeva mums pārliecību par saviem spēkiem - MĒS varam uzcelt savu valsti! Šīs valsts simbols un leģenda ir Kārlis Ulmanis. Viņš bija cilvēks, kas stāvēja pie Latvijas dzimšanas šūpuļa un arī piedalījās tās bērēs. Viņš būtībā visu savu dzīvi bija veltījis mūsu valstij. Viņam nebija nekādi iekrājumi vai īpašumi - LATVIJA viņam bija viss! Viņš ir izcils paraugs tajā, kā mēs varam ziedoties kopīgās lietas labad!

  Arī Kaspars Dimiters runāja par K. Ulmani. Valstsvīrs, kā jau īsts saimnieks, vienmēr saprata vienprātības un vienotības nozīmi. Arī Kaspars aicināja sanākušos uz sadarbību. Krīze bieži vien liek aizmirst mūsu KOPĪBU, liek kļūt savtīgiem... bet vienmēr ir vērts atcerēties, ka mums visiem vajadzīga kāda palīdzība un mēs katrs varam kādam ko palīdzēt. Mums ir jāpasniedz roka ikvienam, kuram iet grūtāk kā mums. Tad mēs augsim patiesā vienībā! Varam taču labi redzēt, kas notiek mūsu galvaspilsētā. Zem „saskaņas" maskas slēpušies krievu šovinisti ir izdarījuši savu - apvienojušies zem viena karoga „SASKAŅA". Mums latviešiem arī ir jāapvienojas zem mūsu sarkanbaltsarkanā karoga, karoga „KOPĪBA", kas balstīts uz savstarpēju palīdzību.

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (50)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook