Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
TS palīdzēja izaugt par personību
  • Militārisms, drošība
  • 2009-06-05

  TS palīdzēja izaugt par personību

  Turpinām iepazīties ar Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skolas audzēkņiem. Šoreiz par sevi stāsta Gatis Hudolejs.

  Esmu mācījies Zviedrijas Militārajā augstskolā Karlskronā. Tur pavadīju trīs gadus. Pēc skolas beigšanas ieguvu Navigācijas virsnieka kvalifikāciju, kā arī labu pieredzi, strādājot ar cilvēkiem citā valstī un citā vidē.

   

  Ar militāro tuvcīņu pie pasniedzēja Egila Helmaņa sāku nodarboties 1996.gadā. No pirmajā nodarbībām tā šķita ļoti piemērota man, jo šeit mēs apguvām ne tikai pašaizsardzību, bet arī iemācījāmies garīgo noturību dažādās dzīves situācijās.

  Man šīs nodarbības palīdzēja izaugt par personību, jo nepārtrauktie treniņi, sarunas, vide man palīdzēja kļūt pārliecinātam par sevi, pieņemt lēmumus grūtās situācijās un uzņemties atbildību. Militārā tuvcīņa bija kļuvusi par mūsu dzīves stilu, nepārtraukti treniņi, apmācības Latvijas valsts virsniekiem un dažādām jauniešu grupām veidoja mūsu ikdienu. Mēs iemācījāmies strādāt komandā, būt pārliecinātiem par sevi un droši aizstāvēt savu viedokli.

  Uzskatu, ka Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skola dod iespēju mūsu jauniešiem veidoties par personībām un iemācīties aizsargāt sevi un savus tuvākos.

  Gatis Hudolejs


  Ievietotāja profils | Komentāri (9)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook