Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Visjaunākā kandidāta pārdomas*
  • BLOGS
  • 2009-06-02

  Visjaunākā kandidāta pārdomas*

  Drīz apritēs četri gadi, kopš esmu kopā ar „Visu Latvijai!” – laiks, kas bijis pārbagāts notikumiem, emocijām un siltiem vārdiem no līdzcilvēku puses. Šai laikā „Visu Latvijai!” ir kļuvusi par otru ģimeni, kurā ir izdevies darboties kopā ar tādiem cilvēkiem, kuri nešaubīgi un vienoti dotos kopā pat vissmagākajā un bezcerīgākajā kaujā, ja vien tās mērķis  ir latviska Latvija.

  16 gadu vecumā redzēju, kā antifašisti bloķēja ziedu nolikšanu 16. martā un vēlāk centās izjaukt 4. maija ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa. Kad tik ilgus pēc neatkarības atgūšanas valsts vara bija izrādījusies pārāk vāja, lai nostiprinātu latviešu tiesības justies kā savas zemes saimniekam, es nolēmu, ka ir laiks kaut ko darīt pašam. Tā būtu nodevība pret sevi, ja arī turpmāk būtu palicis tikai vērotājs. Jau vairākus mēnešus biju sekojis līdzi sabiedriskās organizācijas „Visu Latvijai!” darbībai, kuri atšķirībā no pārējiem spēkiem nebaidījās iet kopā ar tautu, nebaidījās nostāties pretī ienaidniekam, kad tas bija nepieciešams. Tā es izlēmu apmeklēt VL rīkoto 17. jūnija Okupācijas dienas pasākumu, kura noslēgumā simboliski vislatvieši padzina Latvijas neatkarības pretiniekus un sadedzināja PSRS valsts karogu. Pasākums deva tādu impulsu, ka tuvāko dienu laikā nolēmu uzsākt aktīvu līdzdarbošanos organizācijā „Visu Latvijai!”

  Šo gadu laikā „Visu Latvijai!” pārtapa par vērā ņemamu politisku spēku, kas atšķirībā no daudziem citiem ideālus saglabā un tur augstā godā neatkarīgi no vēlēšanu tuvuma. Es nācu uz VL, jo te bija sastopams tīrs nacionālisms, iespēja augt, attīstīties gan dažādos kursos, gan fiziskos treniņos, gan izkopt dziedāšanas prasmes un vēl daudzas citas lietas, kas padara latvieti par Latvieti. Spēja palīdzēt sirmgalvjiem, atjaunot vēsturiskos objektus un piemiņas vietas, to visu es uzskatu par maziem stūrakmeņiem, lai izveidotu latvisku Latviju.

  Šodien uzņemamies jaunus pienākumus, lai nepieļautu tālāku Latvijas iznīcību. Izkapts strauji tuvojas izglītībai, kuru „Visu Latvijai!” uzskata par prioritāru nozari nacionālas valsts izveidē. Lai nepieļautu mazo lauku skolu likvidāciju „Visu Latvijai!” spēja vienot aptuveni 200 skolas un 20’000 cilvēku visā Latvijas teritorijā, vienlaicīgi iededzot vienības ugunskurus. Tieši šī spēja iedegt cerību liesmu, kas vieno mūsu tautu, dod pārliecību, ka mums izdosies sasniegt arvien augstākas virsotnes. Pati augstākā no tām – latviska Latvija – tāda valsts, par kuru sapņojuši mūsu senči.

  Ar pozitīvo piemēru esam radījuši vēlmi daudziem jauniešiem līdzināties ”Visu Latvijai!”.  „Visu Latvijai!” vārds ir kļuvis par vērtību. Ja 19.gs. studentu kopmītnēs K. Valdemārs ar lepnumu uz durvīm piestiprināja plāksnīti „Latvietis”, tad šodien jaunieši studentu kopmītnēs ar lepnumu pie durvīm piestiprina „Visu Latvijai!” „plāksnīti”. Jaunatne būs ar mums! Vai Jūs, kas lasāt šīs rindas, esat gatavi, ka patriotiski jaunieši ienāk politikā? Izvēle ir Jūsu rokās!

  Jānis Dombravs

  "Visu Latvijai!" Rīgas Domes deputāta kandidāts

   

  * VL visjaunākā kandidāta pārdomas


  Ievietotāja profils | Komentāri (2)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook