Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Prognozes piepildās: imigrācija
  • Militārisms, drošība
  • 2009-05-19

  Prognozes piepildās: imigrācija

  - Integrē, letiņ, šos savējos, pēc tam mēs integrēsim tevi!
  Skatīt fotogaleriju >

  Sešu gadu nesenā pagātnē, pirms iesaistīšanas ES, latviešu nacionālisti brīdināja vēlētājus par gaidāmajām problēmām ekonomikā un citās sfērās.
  3.maijā portālā Delfi.lv tika publicēts raksts ar nosaukumu "Robežsargi: kopš pievienošanās Šengenai situācija uz Latvijas robežas kļūst nopietna"

  Zīmīgi, ka šajā publikācijā robežsargi gandrīz 1:1 atkārto to, kas publicēts brošūrā " Eiropas Savienība - drauds vai draugs" Piedāvājam salīdzināšanai izvilkumus no abiem tekstiem;

  Delfi.lv;
  "Kopš pievienošanās Šengenai situācija uz Latvijas robežas kļūst nopietna, jo pierobežas rajonos veidojas noziedzīgi organizēti grupējumi, kas par salīdzinoši nelielu samaksu gatavi nelegālajiem imigrantiem palīdzēt no Krievijas pa mežu takām nonākt Latvijā. Latvija kļuvusi par iekārotu tranzīta punktu Āfrikas, Dienvidamerikas un Āzijas iedzīvotājiem, kuri nelegālā veidā vēlas iekļūt Eiropā, raidījumam "de facto" pauž robežsargi.

  Pēdējā gada laikā nelegālo imigrantu vidū ļoti iecienīts bijis Maskavas ekspresis. Gada laikā Zilupē aizturēti 15 nelegālie imigranti no gana eksotiskām valstīm.
  "Tās ir Togo, Kamerūna, Nigērija, Kongo. Ir mums bijuši no Dienvidamerikas, Peru," stāsta Zilupes dzelzceļa robežkontroles punkta priekšnieks Valdis Probuks.
  Robežsardze pērn par nelikumīgu robežšķērsošanu kopā aizturējusi 109 personas. Tie visbiežāk bijuši Ķīnas, Sīrijas, Kolumbijas, Afganistānas, Irākas un Āfrikas valstu pilsoņi. Vairuma galamērķis nav bijusi Latvija, bet gan turīgākās Eiropas valstis. Šogad uz Austrumu robežas pieaudzis Krievijas pilsoņu skaits, kuri aizbildinoties ar mērķi ceļot, patiesībā vēlas iekļūt Šengenas zonā, lai meklētu darbu vai paliktu uz dzīvi vispār."

  Latviešu nacionālistu kluba 2003. gada izdevums;
  "Neatkarīgi no tā, vai Latvija būtu ES austrumu robeža vai neliela teritorija Krievijas un ES kopējā ekonomiskajā telpā, mūsu zeme ir Austrumu ekonomiskajiem bēgļiem visvieglāk sasniedzamie «Rietumi». Lielai daļai Latvija varētu kļūt tikai par starta platformu tālākam ceļam uz bagātākām zemēm. Lai nu kā, pavisam reāls ir pēckara gadiem līdzvērtīgs imigrantu pieplūdums.

  Secinājumi:

  1) Latvijā palielināsies iebraucēju skaits, īpaši ekonomisko migrantu straumes no Austrumiem.

  2) Latviešiem nāksies paciest, ka savas «cilvēktiesības» šeit aizstāvēs arī turki, ķīnieši,
  arābi u.c. «vēsturiskas minoritātes»."

  Lai gan apziņa, ka ir piepildījušās negatīvās prognozes neiepriecina, tomēr tas vairo nacionālistu autoritāti racionāli domājošo latviešu vidū.

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (14)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook