Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Nacionālistu viedoklis par PR+AIDU
  • Militārisms, drošība
  • 2009-05-15

  Nacionālistu viedoklis par PR+AIDU

  Sabiedrības drošības apdraudējumi rodas no sabiedrības interesēm neatbilstošas uzvedības. Neatbilstošu uzvedību rada izkropļota vai būtiski nepilnīga pasaules uztvere. Cilvēki, kuri uzskata, ka atņemt otra mantu, veselību, dzīvību vai iespēju justies mierīgi, ir normāla un pieņemama rīcība, veic zādzības, uzbrukumus, slepkavības vai uzvedas morāles normām neatbilstošā veidā.
  Seksuāli dezorientēto publiskie pasākumi ir absolūti nepieņemami vairākumam sabiedrības, neatkarīgi no politiskās, mantiskās vai reliģiskās piederības. Tādēļ šajā nedēļas nogalē gaidāmais "praids" ir sabiedrības drošību un kārtību apdraudošs pasākums.

  Ir pilnīgi skaidrs, ka, pieļaujot šādu pasākumu valsts un pašvaldību iestādes ir veicinājušas sabiedrības vairākuma diskomfortu, kā arī radījušas situāciju, kurā ir vairāk nekā iespējami sabiedriskās kārtības traucējumi. Nav noliedzams, ka šādā situācijā, kad valsts vara neaizstāv sabiedrības likumīgās intereses, rupji pārkāpjot Satversmē deklarētos principus par tradicionālās laulības aizsardzību, kā arī tādu pulcēšanās brīvības, kas apdraud morāli un tikumību, ierobežošanu, daļa cilvēku var rīkoties visiem tiem pieejamiem līdzekļiem, lai aizsargātos pret ar spēku uzspiestu netaisnību.

  Nacionālisms kā pasaulskats ir nesamierināmā pretrunā ar seksuālu noslieču publisku popularizēšanu. Tāpat kā jebkuras smagas saslimšanas/novirzes indivīdi, arī seksuāli dezorientētās personas, kam no dabas nav lemts apzināties pretējo dzimumu attiecību svarīgumu un sniegto piepildījumu, ir pelnījušas līdzjūtību un medicīnisku/psiholoģisku palīdzību, savukārt novirzes popularizēšana un uzspiešana par normalitāti ir pelnījusi visstingrāko nosodījumu un apkarošanu.
  Praida nosaukums faktiski simboliskā veidā ataino problēmas būtību un ir salikums no PR (tēla veidošanas aktivitātes) un AIDA (smagas un sociāli bīstamas lipīgas slimības).

  Uzskatām, ka cilvēkiem, kuru likumīgās intereses ir būtiski aizskartas ir tiesības ar visiem līdzekļiem vērsties pret šādu situāciju, paust savu nosodošo attieksmi pret gaidāmo dezorientēto personu demonstrāciju mūsu galvaspilsētas centrā.

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (31)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook