Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Spļāviens sejā
  • BLOGS
  • 2009-05-10

  Spļāviens sejā

  Staļina kults turpinās...

  Saprāta argumentu un vēstures faktu, kas runā pret amorālajām 9.maija „svinībām”, netrūkst. Domāju, ka katrs, kam galva uz pleciem nav uzmontēta vienīgi dekoratīvos nolūkos, ir ar tiem iepazinies un saprot, tāpēc atļaušos būt emocionāla, nevis racionāla.

  Spļāviens sejā – tieši tā es izjūtu 9. maija orģijas, ko daži dēvē arī par Uzvaras dienu. Tas ir spļāviens sejā man un manai tautai, kas spiesta paciest treniņtērptu deklasētu elementu ordu sirošanu šajā zemē, par kuru mūsu tēvi lēja sviedrus un asinis.
  Zeme, kuru mūsu senči atkaroja mežam un par kuru bija gatavi galvu nolikt, nav pelnījusi, ka pa to bradā „Rossija!” aurojoši, trīskrāsu lupatām rotāti garīgi degradētu kolonistu bari trulām acīm un tukšu skatienu, kas pielūdz vienīgi Staļinu/Putinu un pudeli. Jau ar savu klātbūtni vien viņi apgāna svēto Latvijas zemi, ko gadu tūkstošos cēlusi un kopusi mana tauta. Sidraba birzī, kur ne zariņa nenolauzt, izgāzta netīra un smirdīga sūdu čupa, kas pieprasa sev tiesības piegānīt un izplatīt smaku. Zemē, kur mūsu senči, druvā ejot, uzvilka baltu kreklu un ne sunīti kājām spēra, ne guntiņas pagalīti, netīrām kājām bradā Čingishana un Ivana Bargā mazmazbērni, laužot, urinējot un demolējot visur, kur pagadās.

  Cik ilgi vēl mēs, latvieši, esam gatavi to paciest? Asinis nelīst vienīgi mūsu tautas labsirdības un iecietības dēļ. Kad beigsim taisīt reveransus izdzimteņiem, kas spļauj mums sejā? Tā kā tautas priekšstāvji negrib vai baidās atbrīvot Latviju no šīs sērgas, aicinu pašu latviešu tautu pārstāt locīt muguru svešo iekarotāju priekšā. Tos hipiju laikmetā iestrēgušos, kas gvelž par toleranci un sadzīvošanu, aicinu nokāpt no saviem padebešu augstumiem, noņemt klapes no acīm, iepazīties ar reālo situāciju un nostāties pareizajā frontes pusē – taisnības pusē. Es gribu, lai mani bērni, kas kādreiz būs, uzaug drošā un tīrā Latvijā.


  Ievietotāja profils | Komentāri (120)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook