Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Latvijas politiskā elite – hibrīdkara pret Latviju avangardā
  • BLOGS
  • 2016-11-29

  Latvijas politiskā elite – hibrīdkara pret Latviju avangardā

  Viena no hibrīdkara metodēm ir valsts diskreditēšana starptautiskā līmenī un pašas valsts sabiedrības, pilsoņu acīs. To visvieglāk izdarīt, sagraujot valsts vadošo amatpersonu, valdības un likumdevēja tēlu, uzticamību.
  Ja paraugāmies uz mūsu Saeimu, tās lēmumiem, Ministru kabineta un Valsts prezidenta aktivitātēm, īpaši pēdējā mēneša ietvaros, tad jāatzīst, ka ar tādiem mūsu karaspēka vadoņiem, ienaidnieki nav vajadzīgi!
  Pašreizējos drošības apstākļos, kad katram politiskam lēmumam būtu jābūt ļoti izsvērtam, precīzam un taisnīgam, ar plašu vēzienu tiek aizslaucītas daudzu mazu uzņēmēju iespēja izdzīvot legāli, kad aizsardzības jautājums tiek cilāts ik dienas, reālā rūpe gan par budžeta pieaugumu aizsardzības nozarei, gan par pašu NBS sakārtošanu, vērtējama kā kritiska. Tas liek smagi nopūsties un novērsties gan mūsu stratēģiskajiem sabiedrotajiem, gan pašu iedzīvotājiem.
  Visbeidzot, Raimonda Vējoņa tiešās un pastarpinātās iniciatīvas par krievu valodas lomas paplašināšanu, pilsonību nepilsoņu bērniem, jau izskatās pēc nemaskētas Krievijas propagandas turpinājuma no valsts augstākās amatpersonas puses. Gluži tāpat vērtējams atzinums, ka Latvijai nav savas ekonomikas. (Tas, ka ekonomika ir uzsēdināta uz eirofondu adatas, ir skaidrs, bet ar šādiem paziņojumiem, ja tiem neseko turpmāki soļi, drīkst bārstīties pilsonis parastais, nevis prezidents!)
  Nerimstošu vilšanos varas elite ir spējusi saviem pilsoņiem sagādāt jau ilgstoši, nav vērts uzskaitīt visus pareksus, airbaltikus. Nesodāmība varas un pārvaldes iestāžu gaiteņos, augstprātība, nekompetence – ir kaitinoši bieži sastopamas parādības.
  Piedevām, ar nepārdomātiem izteikumiem par lepošanos ar seksuālās dzīves īpatnībām, ar marginālu minoritāšu izlolotu genderismu, ar gatavību uzņemt neidentificētus laimes meklētājus, kas tiek pasniegtas kā nozīmīgas Rietumu pasaules vērtības, no kuru akceptēšanas atkarīga mūsu drošība un nākotne, lielākajai daļai sabiedrības tiek dots skaidrs signāls, ka nepiederam Rietumiem. Taču vietā netiek piedāvāta nekāda nacionāla mēroga alternatīva, ļaujot šo tukšumu aizpildīt neapklusinātajiem Austrumpuses ruporiem.
  Uz šāda daudzu gadu nedarbu un kaitniecības fona, Krievijas propagandai un manipulācijām ceļš ir labi nobruģēts, notīrīts un aprīkots ar drošības apmalēm un virziena norādēm!
  Īsi sakot - varas elite, kas vārdos daudz runā par stratēģiskajiem sabiedrotajiem Rietumos, drošības izaicinājumiem Austrumos, ir izdarījusi gandrīz visu, lai pietuvinātu tiešus un slēptus Kremļa politikas īstenotājus Latvijas pilnīgas kontroles pozīcijām.
  Laikam pie varas esošajiem nav viegli saprast, ka tēze :”Mēs esam labi, kaut darām sliktas lietas!” īsti nedarbojas un nepārliecina. Ir īstais iespēju laiks tiem politiķiem, kuri vēlas būt kopā ar tautu un tic Latvijas nākotnei! Parādiet un pierādiet to beidzot, vai arī liela daļa atbildības par slīdēšanu Kremļa apskāvienos būs jāuzņemas arī jums, lai cik dedzīgi patriotiski vārdi nebūtu teikti iepriekš!

  Tēvijas Sargi

  Ievietotāja profils | Komentāri (7)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook