Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
LĒMUMS PAR IMIGRĀCIJU NAV TIKAI VALDĪBAS IZŠĶIRŠANĀS! 15 organizāciju aicinājums
  • BLOGS
  • 2015-07-29

  LĒMUMS PAR IMIGRĀCIJU NAV TIKAI VALDĪBAS IZŠĶIRŠANĀS! 15 organizāciju aicinājums

  Ar patiesām bažām vērojam Ministru prezidentes un valdības darbību, saistībā ar plānoto nelegālo imigrantu masveida izmitināšanu Latvijā. Pārsteidz vieglprātība, nerēķināšanās ar tautas viedokli un steiga, kādā tiek risināts šis jautājums.

  Mēs kategoriski iebilstam pret Āfrikas un Āzijas ekonomisko migrantu, ko politiķi savā retorikā bieži apzīmē ar jēdzienu “bēgļi”, izmitināšanu Latvijā.

  Nostājas pamatojumā ir dažādi iemesli:

  Etnokulturālais aspekts. Vērojot, cik gausi notiek padomju laika iebraucēju integrēšanās Latvijā, nav ne mazāko šaubu, ka etniski, kulturāli un lingvistiski daudz svešāki iebraucēji faktiski neintegrēsies nemaz. To arī redzam Rietumeiropas valstīs, kur iebraucēji veido pašpietiekamas un noslēgtas kopienas, kurās vietējiem nav nekādas noteikšanas. Latvijas gadījumā tas būtu īpaši traģiski, jo padomju kolonizācijas laikā Latvijā izmitināto iebraucēju īpatsvars jau šobrīd ir lielākais ES, tas latviešiem varētu nozīmēt etnisku katastrofu.

  Drošības aspekts. Neuzskaitot daudzos traģiskos atgadījumus dažādās Eiropas valstīs, kurā tieša loma bijusi islāmticīgiem imigrantiem, tai skaitā 2. un 3. paaudzes iebraucējiem, vēlamies atgādināt kaut vai tikai Latvijas Drošības policijas paziņojumu par to, ka imigrantu uzņemšana rada papildus drošības riskus. Maskējoties zem patvēruma meklētāju statusa, Latvijā var iekļūt dažādu teroristisku organizāciju kaujinieki. Tāpat nevajadzētu aizmirst, ka tūkstošiem kilometru garš ceļš maksā tūkstošiem eiro, kas ir ievērojama summa pat mums Latvijā. Ņemot vērā imigrantu izcelsmes valstu dzīves līmeni, ir skaidrs, ka šādu naudu vairumā gadījumu var atļauties tikai ar noziedzību saistītas personas. Arī Rietumeiropas pieredze rāda, ka imigrantu skaita pieaugums būtiski palielina noziedzības līmeni, piemēram, Itālijā, kur imigrantu īpatsvars ir tikai 7%, viņu veikto izvarošanas noziegumu īpatsvars ir 40%. Būtiski pieaug ar vardarbību un narkotikām saistītie noziegumi. Nedrīkst aizmirst, ka imigranti ierodas no vietām, kur, valdot islama reliģijas dogmātiem un dzīvojot nežēlīgas sociālās vides apstākļos, priekšstats par cilvēka dzīvības vērtību, īpašuma neaizskaramību un sievietes tiesībām ir izveidojies radikāli atšķirīgs no Latvijā pieņemtā.

  Brīvprātīgi - piespiedu kārtā. Jautājumā par tik būtiskām izmaiņām sabiedrības struktūrā un kultūrvidē, valdībai, pirmkārt, būtu jāvēršas pie tautas pēc tās pilnvarojuma. Tā kā tas netiek darīts, nav ne mazākās ticības apgalvojumiem par to, ka imigrantu uzņemšanai ir vienreizējs raksturs. Gluži otrādi - tas rada pārliecību, ka šis ir tikai sākums plānveidīgai imigrantu izmitināšanai Latvijā. Precedents atvērs vārtus, kurus vēlāk var būt jau neiespējami aizvērt! Bieži tiek pieminēta solidaritāte ar pārējo ES, spēlēts uz dvēseles stīgām, piesaucot latviešu bēgļus pēc Otrā pasaules kara. Tas ir nekorekti un melīgi - latviešu bēgļi bēga bailēs par dzīvību, nevis meklēja lielākos pabalstus, latviešu bēgļi neveidoja noslēgtas un pamatnācijai naidīgas kopienas, latviešu bēgļi deva savu ieguldījumu to valstu attīstībā, kurās tie apmetās, vienmēr ar cieņu un pietāti izturoties pret savu mītnes zemi un tās paražām! Mēs varam savu iespēju robežās sniegt ieguldījumu palīdzībā reāliem bēgļiem, piedaloties, piemēram, bēgļu nometņu celtniecībā drošās Āfrikas valstīs, bet Latvijai nav pienākuma piedalīties kolektīvā etnokulturālā pašnāvībā!

  1940.gada 4.augustā PSRS Augstākā Padome, noklausoties ”Saeimas” pilnvarotās delegācijas pieteikumu, nolēma apmierināt ”latviešu tautas lūgumu un uzņemt Latviju PSRS sastāvā”. Ir pagājuši 75 gadi, un atkal jau tautas vārdā, neprasot tās viedokli tiek lemts par tālejošām un mūs visus skarošām izmaiņām. Tādēļ aicinām visus piedalīties un atbalstīt 4.augusta protesta akciju pret imigrantu piespiedu uzņemšanu Latvijā!

  Nacionālo Partizānu apvienība
  Latvijas Nacionālo Karavīru biedrība
  Rīgas Politiski represēto biedrība
  Latvijas Ordeņu brālība
  Daugavas Vanagi Latvijā
  Latviešu Virsnieku apvienība
  Piebalgas Latviešu biedrība
  Jēkabpils Latviešu biedrība
  Biedrība Nacionālo karavīru atbalstam
  Biedrība "Sargi valodu un Latviju!"
  Vīru kopa "Vilki"
  Folkloras kopa "Vilkači"
  NS Taisnīgums
  Tēvijas Sargi
  Latviešu nacionālistu klubs


  Ievietotāja profils | Komentāri (1)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook