Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Aicinājums Krievijai parūpēties par saviem tautiešiem Latvijā
  • Militārisms, drošība
  • 2014-03-28

  Aicinājums Krievijai parūpēties par saviem tautiešiem Latvijā

  Krievija ir izteikusi aizkustinošas rūpes par saviem tautiešiem "tuvajās ārzemēs", t. i., bijušajās PSRS republikās. Pat tiktāl, ka ir gatava aizstāvēt viņu labsajūtu ar militāru spēku, ja kāds to apdraudētu.

  Vispirms par to, kas ir Krievijas tautieši Latvijā? Viņi ir bijušie PSRS pavalstnieki, kas nav kļuvuši par LR pavalstniekiem, jo LR pavalstnieki ir latviskas un citas izcelsmes latvieši jeb Latvijas tauta. Tātad runa ir par specifisku LR iedzīvotāju grupu, kuru mēs esam saņēmuši "mantojumā" no PSRS, LR kolonizācijas dēļ padomju okupācijas gados, un kas runā krievu valodā un nevēlas nedz integrēties Latvijā, nedz arī atzīt Latviju kā neatkarīgu valsti. Savā apziņa viņi vēl aizvien ir PSRS pavalstnieki, kas acīmredzot tagad vēlas būt piederīgi Krievijai, jo visvisādos veidos demonstrē savu lojalitāti tai. Savādi ir tas, ka, būdami lojāli Krievijai, viņi tomēr nevēlas pārcelties uz dzīvi Krievijā. Acīmredzot Krievija viņiem nepalīdz un nekādi par viņiem nerūpējas, jo pretējā gadījumā radītu viņiem dzīves apstākļus Krievijā, kas būtu līdzvērtīgi viņu dzīves apstākļiem Latvijā. Šī iemesla dēļ viņi ir itkā "iesprūduši" Latvijā un netiek no tās ārā, kaut gan, kā redzams, ļoti vēlētos to izdarīt. Par to liecina kaut vai plašā Krievijas tautiešu manifestācija Pārdaugavā 9. maijā, laikā, kad visa plašā Krievija - PSRS mantiniece - svin staļinisma uzvaru pār "fašismu".

  Krievijas itkā tautietis N. Ušakovs (sazin` kādēļ arī LR pavalstnieks?) sev draudzīgajā vidē

  Es gribētu aicināt Krieviju patiešām parūpēties par saviem tautiešiem, un it īpaši ir žēl padomju pensionātās militārpersonas un viņu ģimeņu locekļus, kas padomju varas gados tā tiecās savus pensijas gadus pavadīt Jūrmalas kūrortā vai vismaz Rīgā. Tagad ir lieliska iespēja viņus visus pārvietot uz okupēto Krimu, kur viņiem būs vēl siltāk kā bieži vēsajā Baltijas jūras krastā.

  Krievija, rūpējies par saviem tautiešiem, neliedz viņiem iespēju atgriezties savā mātišķajā klēpī!

  Modris Slava.


  Ievietotāja profils | Komentāri (8)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook