Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Transseksuālais misters Džekils un doktors Haids
  • Ārzemēs
  • 2014-03-21

  Transseksuālais misters Džekils un doktors Haids

  Par progresīvām un demokrātiskām dēvētās, cilvēktiesību aizsegā darbojošās ārvalstu atbalstītās homoseksuālismu un citas netradicionālās orientācijas popularizējošas organizācijas un indivīdi nu jau vairākus gadus Latvijā veltī lielas pūles, lai, izmantojot psiholoģisko manipulāciju mehānismus un tiem pieejamos administratīvos resursus, nomelnotu un izstumtu no aprites mūsu tradicionālo vērtību sistēmu, to aizvietojot ar deģenerācijas un psihosomatisko seksuāli reproduktīvo patoloģiju "normalizāciju", vienlaikus ostrakizējot un perspektīvā kriminalizējot jebkuru šo nenormālību virzienā vērstu kritiku.

  Diemžēl vai par laimi, dzīve pati veic korekcijas un visu noliek savā vietā. Tā, piemēram, nesen ASV tika arestēts transseksuālis, pret kuru izvirzītas apsūdzības par 3 prostitūtu nogalināšanu. Transseksuālis, pašlaik atrodoties sieviešu dzimumā, kā attaisnojumu minēja, ka par šiem nodarījumiem, iespējams, vainojams viņa iepriekšējais - vīrišķais - "es".

  62 gadus vecā Donna Perija, kas līdz 2000.g., kad viņai Taivānā tika izdarīta dzimumu maiņas operācija, bija Duglass Perijs, apsūdzēta par 1990. gados izdarītām trīs sieviešu prostitūtu slepkavībām. Jolandas Sapas, Ketlīnas Brisbo un Nikijas Lovas mirušie ķermeņi kaili tika atrasti pie Spoukenas upes, Spoukenā, Vašingtonas štatā, ASV.

  Atbildot uz likumsargu jautājumiem, D.Perija teica, ka slepkavībās varētu būt vainojams Duglass, nevis viņa. Perija teikusi, ka dzimumu maiņas operāciju veikusi kā "ilgstošu vardarbības kontroles līdzekli".

  Perijai, kā presei paziņojusi Spoukenas augstākā tiesa, jau iepriekš tikušas izvirzītas virkne apsūdzību, tai skaitā par 1989.g. notikušu uzbrukumu un uzmākšanos prostitūtām.

  Perija, pamatojoties uz DNS un pirkstu nospiedumu liecībām, kas uzrādīja viņas saikni ar slepkavībām, tika arestēta 2012.g. Pēc aresta Perija apgalvoja, ka viņa - Donna - un Duglass Perijs esot divas, pilnīgi atsevišķas personas. Kad Perijai policisti jautāja, kāpēc slepkavības neturpinājās, viņa atbildēja: "Duglass neapstājās, Donna to apturēja."

  "Es nedomāju atzīt, ka esmu kādu nogalinājusi," viņa teica, "Es to neizdarīju, Donna nevienu nav nogalinājusi."

  "Es nezinu vai Dugs to izdarīja, tas bija pirms 20 gadiem un es patiešām nevaru pateikt vai viņš to izdarīja vai nē," viņa teica.

  Komentējot Perijas lietu, Ņujorkas psihiatrs dr. Džeks Drešers ABC News žurnālistam pastāstīja, ka cilvēki pēc dzimuma maiņas operācijām bieži sevi apraksta kā "citu personu", tādējādi norādot ,ka iepriekš viņi bijuši nelaimīgi, bet tagad ir laimīgi. Tomēr viņš norādīja, ka šis gadījums ir kas vairāk par vienkāršas metaforas pielietojumu - ja persona apgalvo, ka kaut kādā kārtā viņai nav saistības pašai ar sevi pagātnē, tad runa ir par izkropļotu esamības uztveri.

  Lietas izskatīšana Spokenas tiesā turpinās.

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (2)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook