Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Eiropā top Lunačekas rezolūcija - NEGULI, PIEDALIES, IZSAKI SAVU VIEDOKLI !!!
  • Ideoloģija, skatījums
  • 2014-01-28

  Eiropā top Lunačekas rezolūcija - NEGULI, PIEDALIES, IZSAKI SAVU VIEDOKLI !!!

  4.februārī Eiropas Parlamentam cels priekšā atkal jaunu rezolūciju. Nesen ar nelielu balsu pārsvaru izdevās noraidīt Estrelas rezolūciju, kura pieprasīja visām dalībvalstīm atļaut bezierobežojumu abortus. Tas gan nebija likums, bet mēs jau esam piedzīvojuši kā Eiropā dažādus ieteikumus veikli ierēdņi pārvērš dzelžainos likumos. Ja EP apstiprina, ka aborts ir jāveicina un to nedrīkst aizliegt līdz dzemdībām, tad tam noteikti sekotu bērnu asinis.
  Šobrīd pa gaiteņiem uz balsošanu dodas nākošā rezolūcija. Ja pirmā bija uzbrukums visvājākajiem mazuļiem, kuri jau tā ir briesmās, tad šī ir mēģinājums salauzt kājas ģimenei.

  Viens no tās pantiem skan tā:

  "dalībvalstīm būtu jānodrošina vārda un pulcēšanās brīvības ievērošana, jo īpaši attiecībā uz praida gājieniem un līdzīgiem pasākumiem, gādājot par to, lai šie pasākumi noritētu saskaņā ar tiesību normām, un dalībniekiem garantējot efektīvu aizsardzību"

  Kādēļ vārda un pulcēšanās brīvība ir vairāk vajadzīga homoseksuāliem cilvēkiem to ir grūti pateikt. Manuprāt vārda un pulcēšanās brīvība pieder cilvēkam principā. Ja tu esi cilvēks, tad tev ir kādas konkrētas tiesības. Šī ir tajā skaitā. Ja homoseksuāliem cilvēkiem šīs tiesības ir kaut kā īpaši jānodrošina, vai tas nozīmē, ka ar viņu cilvēcību nepietiek? Bet varbūt vaina ir tajā, ka šīs aktivitātes grauj cilvēku ģimenes, kas ir sabiedrības stabilitātes pamats. Tad tās būtu jāierobežo tāpat kā tiek ierobežotas citas destruktīvas demonstrācijas un sapulces.

  Ir vēl kāds pants, kas saka:

  "dalībvalstīm būtu jāreģistrē un jāizmeklē aiz naida pret LGBTI personām izdarīti noziedzīgi nodarījumi un jāpieņem krimināltiesību normas, kurās būtu aizliegta naida kurināšana dzimumorientācijas un dzimumidentitātes dēļ"

  Iesākumā tiešām šķiet, ka tas būtu prātīgi. Tas nav pieļaujams, ka pret cilvēkiem veic noziegumus. Neviens nevēlētos būt upura vietā. Bet vai ir kāda dalībvalsts, kurā homoseksuāli cilvēki tiek uzskatīti par dzīvniekiem, uz kuriem neattiecas krimināltiesību normas? Man šķiet, ka vismaz Eiropā tādu nav. Tas nozīmē, ka izmeklējot, piemēram, piekaušanu, nav nekādas atšķirības vai cietušais ir vīrietis, sieviete, homoseksuālis, melnādainais vai kristietis. Mūsu valstī ir aizliegts piekaut cilvēkus. Tāpēc nevienus no šiem nedrīkst piekaut, pazemot vai apzagt. Sods pienākas, par to, ka tiek piekauts cilvēks, nevis kāds ar īpašu orientāciju. Un šim sodam ir jāattur no šādas agresijas visus, neatkarīgi no viņu motīviem. Vai naids pret kaimiņu, kurš noliek mašīnu manā vietā pie mājas, ir citāds, kā naids pret homoseksuāli? Vai homoseksuālus cilvēkus īpaši nedrīkst piekaut, bet kaimiņu nedrīkst mazāk īpaši? Īpašas tiesības un aizsardzība ir jāpiešķir tiem, kas kāda iemesla dēļ nekvalificējas cilvēku kategorijai. Priekš tādām lietām mums ir dzīvnieku aizsardzības likums. Visiem, kas ir cilvēki, pienākas vienāda attieksme un šī attieksme izriet no cilvēka statusa, nevis no dzimumorientācijas.

  Kāda no komisijām pievieno ierosinājumus:

  aicina dalībvalstis nodrošināt, ka LGBTI tiek pasargāti no homofobiskiem naidīgiem izteikumiem un vardarbības un panākt, ka pret viena dzimuma partneriem izrāda tādu pašu cieņu kā pret pārējo sabiedrību un nodrošina viņiem tāda paša līmeņa aizsardzību; uzver, ka plašsaziņas līdzekļiem ir liela nozīme, lai novērstu bieži vien negatīvo sabiedrības skatījumu uz šiem cilvēkiem; uzsver, ka ir nepieciešams valsts un Eiropas līmenī organizēt izpratnes veicināšanas kampaņas par LGBTI tiesībām;

  Pirmā daļa ir laba, taču, lai to nodrošinātu, nekas īpašs nav jādara. Dalībvalstu likumi paredz, ka cilvēkiem nedrīkst draudēt un vardarbīgi izturēties, jo viņi ir cilvēki. Vai homoseksuāļi nav cilvēki, ka viņiem vajadzīga īpaša aizsardzība? Ja viņi ir cilvēki, tad jau tiek aizsargāti tāpat kā citi sabiedrības locekļi. Viņiem netiek piemērota īpaša attieksme, bet gan tāda paša līmeņa aizsardzība. Kas attiecas uz cilvēkiem, tas attiecas uz visiem cilvēkiem. Cilvēkus mūsu valstī sist ir aizliegts - vienalga kādu iemeslu dēļ. Vai mums vajadzīgas īpašas Eiropas uzspiestas kampaņas, kuras cenzēs, ko avīzes drīkst rakstīt un ko nē, lai mēs uzzinātu, ka homoseksuāli indivīdi ir cilvēki? Mums to diezgan labi izdodas noteikt arī bez lielām kampaņām. Labāk šo naudu novirzīt alkoholisma prevencijai. Ja runājam par šo cilvēku kopdzīvi. Valsts atbalsta dabīgu ģimeni, kurā dabīgi dzimst bērni un kurā bērniem ir vislabākā vide attīstībai un izaugšanai par cienījamiem sabiedrības locekļiem. Diemžēl homoseksuālas savienības neizpilda ja ne visus, tad vismaz daļu no šiem priekšnoteikumiem. Lai šīs savienības būtu auglīgas ir jāiegulda tūkstoši mākslīgā apaugļošanā. Dabīga ģimene, ja vien nav kādu īpašu sarežģījumu, šo uzdevumu paveic tīri labi bez uzvalkotu valsts ierēdņu un halātos tērptu speciālistu palīdzības savā dzīvesvietā zem segas. Vai valstij būtu īpaši jāatbalsta tas, no kā nav nekāda labuma sabiedrībai? Domāju ka nē.Šo naudu labāk būtu ieguldīt bērnu pabalstu paaugstināšanai.

  Tagad saldais ēdiens:

  aicina dalībvalstis veikt atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu, ka jo īpaši transpersonām ir efektīva piekļuve atbilstošiem dzimuma maiņas pakalpojumiem, tostarp psiholoģiskai, endokrinoloģiskai un ķirurģiskai kompetencei transpersonu veselības aprūpes jomā, neizdarot pieņēmumus, ka šīm personām ir nepamatotas prasības;

  Valstij par nodokļu naudu jānodrošina, ka kādam tiek amputēti dzimumorgāni, kaut tiem nav ne vainas. Vai valstij ir jānodrošina visas "izvēles" par valsts naudu? Vai veselas rokas amputācija ir jāapmaksā no valsts līdzekļiem tikai tāpēc, ka tā ir kāda indivīda "izvēle" un viņš savā prātā jūtas kā vienrocis pirāts? Ja cilvēks izvēlas pīrsingu, vai valstij jāsamaksā arī par to? Un kā ar auskariem? Zelta vai sudraba? Manuprāt mums ir pietiekoši daudz mirstošu bērnu, kuriem šie līdzekļi būtu vajadzīgi vairāk. Citādi situācija būs komiski dramatiska. Eiropa nodrošinās dzimuma maiņas pakalpojumus, bet tajā pašā laikā izmisušie vecāki draugiem.lv sauks pēc ziedojumiem, lai viņu bērniņš varētu dzīvot. Varbūt tad labāk vecajiem cilvēkiem apmaksāt gūžas locītavu protēzes, zobu protezēšanu un brilles bez rindas, lai viņi var cienīgi dzīvot? Eiroparlamenta deputāti izlems, vai mirstoša bērna un paiet nevaroša vectēva prasības uz nodrošinātu veselības aprūpi ir mazāk svarīgas par dzimumu maiņas izvēli.

  uzsver, ka ir svarīgi atzīt LGBTI pilsoniskās tiesības, nediskriminējot viņus dzimumorientācijas vai dzimumidentitātes dēļ; prasa dalībvalstīm saskaņā ar ES noteikumiem atzīt visu veidu laulības, partnerattiecības un vecāku statusu, ko attiecīgās dalībvalsts teritorijā dzīvojošas vai strādājošas personas ieguvušas citā valstī, un aicina Komisiju vērsties pret dalībvalstīm, kas neievēro šo noteikumu;

  Te nu nebūs vairs nekādas tolerances. Šeit jau iet runa par draudiem. Jāvēršas pret visiem, kuri vēl uzskata, ka laulība ir savienība starp vīrieti un sievieti. Ja kādā valstī ģimeni kā vērtību ir izdevies notriekt pie zemes, tad jānodrošina, ka citas krīt līdz automātiski.

  aicina dalībvalstis apdomāt veidus, kā pielāgot to ģimenes tiesības mūsdienu mainīgajiem ģimenes modeļiem un veidiem, un ietvert iespēju, ka bērniem ir vairāk nekā divi vecāki (likumīgie aizbildņi), jo tādējādi tiktu sekmētas iespējas plašāk atzīt jauktas ģimenes, LGBT ģimenes un apvienotas ģimenes;

  Citiem vārdiem - atzīt par ģimeni to, kas dabiski nav ģimene, lai izjauktu to, kas dabiski ir ģimene. Tomēr neviens nepaskaidro, kāpēc valstij vajadzētu atzīt par labiem veidojumus, kuros kopā dzīvo divi vīrieši vai divas sievietes vai trīs un četras personas, kuras dala vienu gultu. Šeit nav runa par kādu ģimeņu atzīšanu, bet gan par dažādu svešu konstrukciju iejaukšanu ģimenes jēdzienā, to degradējot. Ja mums ir skaista torte ar nosaukumu "ģimene" tad mēs to neuzlabojam pievienojot uzgriežņu atslēgu, motoreļļu un sasistu sulas glāzi. Tad tā nav paplašināta un uzlabota torte. Tas ir kaut kas nelietojams principā. Bet mums vēl pagaidām ir "torte". Daži sevi sauc par "kulinārijas ekspertiem" un piedāvā savas "netradicionālās receptes", bet tas nenozīmē, ka to tagad ir jāēd visiem.

  aicina dalībvalstis nodrošināt, ka sievietēm bez partnera un lesbietēm ir pieejama neauglības ārstēšana un mākslīgā apaugļošana;

  Aicina nodokļu naudu tērēt, lai mākslīgi veidotu jaunas nepilnas ģimenes un nodrošinātu mākslīgu bērna ieņemšanu tām, kuras vienkārši nevēlas to darīt ar tūkstošiem gadu pārbaudītām metodēm.

  Un šajā pantā ir izteikta galvenā doma:

  uzsver, ka praksē ir jāievēro tiesības uz vārda brīvību, nodrošinot iespēju jebkādā veidā saņemt un sniegt informāciju par jautājumiem, kas saistīti ar dzimumorientāciju un dzimumidentitāti, tostarp presē, publikācijās, mutiskos un rakstiskos paziņojumos, mākslā un plašsaziņas līdzekļos; uzsver, ka ir jāievēro visu LGBTI mierīgas pulcēšanās un biedrošanās brīvība; uzskata, ka vietējām un reģionālām iestādēm būtu jāsekmē LGBTI organizāciju centieni rīkot tādus pasākumus kā praida gājieni, jo tie var veicināt izpratni par LGBTI jautājumiem un stiprināt LGBTI ietekmi;

  Kas gan īpašs ir homoseksuālos cilvēkos, ka valstij un pašvaldībai būtu jāveicina viņu dzimumidentitātes reklāma uz ielām un medijos. Vērīgs lasītājs to izlasīs pēdējā rindā:

  "stiprināt LGBTI ietekmi"

  Citiem vārdiem - "DODIET MUMS VARU".

  Visiem, kas lasīs šo rakstu, vēlos ieteikt praksē ievērot manas tiesības uz vārda brīvību un manas tiesības sniegt informāciju par dzimumidentitāti presē, publikācijās, mutiskos un rakstiskos paziņojumos, mākslā un plašsaziņas līdzekļos, nediskriminēt mani normālas, heteroseksuālas dzimumorientācijas dēļ un atturēties no fobiskiem un naidīgiem izteikumiem. Es domāju, ka plašsaziņas līdzekļiem ir liela nozīme, lai novērstu bieži vien negatīvo sabiedrības skatījumu uz cilvēkiem, kas iebilst homoseksualitātes propagandai un ka ir nepieciešams valsts un Eiropas līmenī organizēt izpratnes veicināšanas kampaņas par dabīgas ģimenes tiesībām un tās vērtīgajām un patīkamajām pusēm. Tas būtu derīgāk visiem.

  Ko ar to visu tagad iesākt? Lūk laba ideja!

  Sūtīt protesta vēstules sekojošiem Latvijas deputātiem Eiropas Parlamentā
  sandra.kalniete@europarl.europa.eu
  inese.vaidere@europarl.europa.eu
  tatjana.zdanoka@europarl.europa.eu
  ivars.godmanis@europarl.europa.eu
  roberts.zile@europarl.europa.eu
  krisjanis.karins@europarl.europa.eu
  karlis.sadurskis@europarl.europa.eu
  aleksandrs.mirskis@europarl.europa.eu
  alfreds.rubiks@europarl.europa.eu

  Ja jau esam Eiropā, tad Eiropai ar mums būs jārēķinās!

  Pārpublicēts no vecāku sabiedriskās kustības "Dzimta" lapas draugiem.lv


  Ievietotāja profils | Komentāri (1)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook