Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Krievu sabiedrība Latvijā
  • Militārisms, drošība
  • 2012-08-17

  Krievu sabiedrība Latvijā

  Latvijas ziņu portālos parādījusies informācija, ka organizācija „Krievu sabiedrība Latvijā” plāno izdot karti, kuras saturs varētu būt naidu kurinošs. Arī pati organizācijas mājaslapa klaji pauž naidu pret latviešu tautu, valsti un tā suverenitāti.  Drošības policijai ir lūgts izvērtēt šīs organizācijas darbību.

   

  Laikā, kad valsts galva un citas tā paša gala galvas mēģina savu intelektuālo iespēju robežās panākt sabiedrības saliedēšanu un kara veterānu samierināšanu, šis ir kārtējais pretvalstiskais, naidu kurinošais solis no krievu kopienas pārstāvjiem.  Finansiālais atbalts saņemts no Krievijas vēstniecības.

  Gribētos pievērst uzmanību, ka šāda veida darbības un akcijas praktiski vienmēr tiek organizētas kā krievu kopienas aktvitātes. Atliek tikai secināt, ka visa krievu kopiena ir naidīgi noskaņota pret Latvijas valsti, kas noteikti tā nav. Tāpēc gribētu lūgt par šiem notikumiem aizdomāties tiem Latvijai lojāliem iedzīvotājiem, kuri sevi identificē ar krievu tautu un kultūru, un pateikt savu viedokli. Tāpat šiem cilvēkiem būtu laiks veidot savādāku krievu kopienu Latvijā, kura cienītu valsti, kurā dzīvo un tautu, kura devusi tiem mājas, kopienu, kura iekļautos Latvijas sabiedrībā un veicinātu tās izaugsmi.

  Pretējā gadījumā, agrāk vai vēlāk, varam nonākt pie situācijas, kas sāktu līdzināties pilsoņu karam, īpaši ekonomikas stagnācijas laikā, kad no jauna parādās piemirstās nesaskaņas.  Mēs ļoti lepojamies ar dziesmoto revolūciju, kurā bez ieročiem it kā atguvām neatkarību. Varbūt kļūdījāmies?

   

  Edgars Dārznieks

   

  Saites uz ziņu portāliem un organizācija „Krievu saviedrības Latvijā” mājaslapu:
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/432726-pabriku_sadusmo_krievu_sabiedribas_latvija_sagatavota_karte

  http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=357973:pabriks-lkrievu-sabiedrba-latvijr-jklap-ciet&catid=170:aktuli&Itemid=438

  http://www.russkie.org.lv/

   

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (9)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook