Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-11-09

  Komentāri rakstam: Ievas Nikoletas Dāboliņas pēdējā vēstule PS biedriem. Par "rusofobu" Aivaru Sluci. Kad beigsies naids?

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Han! 2010-11-09 08:37
  Neesmu karojoss nacionalists un sobrid diez vai pievienotots Sluca pozicijai, tomer respect Dabolinai par korekti izklastitot viedokli un milzigs neizpratnes pilns jautajums, vai tiesam tikai del sis vestules vinu izsledza no PS?
  Ja tas ir noticis tikai del sis vestules, tad tas sak atgadinat padomju laikus.


  Aiva 2010-11-09 09:02
  Skaists raksts. Šajā gadījumā prasītos arī krievu valodā - lai viņi beidzot sāk saprast, par to, kādi mums ir iemesli tā justies, domāt utt.


  Ģirts 2010-11-09 09:10
  Priecājos lasot saprātīga un drosmīga cilvēka rakstīto.
  Visu cieņu autorei!


  Neo 2010-11-09 11:17
  Nu šoreiz piekrītu par visiem 100 punktiem!Domāju, kad mums nevajag iejaukties viņu darīšanās, toties šlesera un PLL rīcība labi parāda kas viņi IR!


  AG 2010-11-09 17:22
  Ieva, ko tāds prātīgs cilvēks kā tu meklēji PS?


  Krišs 2010-11-09 23:08
  Visu cieņu, ceru, ka ātrāk būs kāds spēcīgs medijs, kas atspoguļos netīrās lietas.


  Varis 2010-11-09 23:45
  Es gan atšķirībā no Kriša vairāk ceru uz to, ka būs kāds mēdijs, kas norobežosies no neslavu ceļošiem, ķengu un politisko spēlīšu rakstiem. Par daudz Latvijā dzeltenās preses- ne pie kā laba tas nav novedis. Pilnībā pietiktu ar vienu šādu mēdiju, kas publicētu tikai reāli pārbaudāmus un pašu pārbaudītus faktus. Katra reakcija izraisa pretreakciju. Tu gribēsi, lai raksta par PLL, SC, pa to laiku viņi meklēs un bakstīs kļūdas tavā pagātnē. Tāda samazgu ēšana vien sanāk. Labāk šādas lietas uzreiz nodot prokuratūrā, lai tiesa izskata.


  juris 2010-11-10 09:09
  Piekrītu Aivai, būtu labi, ja šo vēstuli dabūtu iekšā kādā krievu avīzē, tas būtu ļoti svētīgi. Ne jau visi krievi ir muļķi.


  Ciklons 2010-11-10 10:17
  Gudra vēstule no gudra cilvēka. Cerams, ka ārzemju latvieši beidzot sapratīs, ka post pado;ju Latvijā tiem nav ko darīt. Ka tās Latvijas, ko viņi atstāja 1940-45 gadā vairs nav un nekad nebūs. Ir neglīts kroplēns kam nav ne morāles, ne ideālu. Vienreiz taču jāpieņem, ka Latvijas vairs nav, jo nav īpašību, kas spēj saturēt kopā vienu tautu. Par ko liecina arī šī nodevība pret Sluci.


  ggg 2010-11-10 11:24
  Nezinu, kā var nosaukt par gudru cilvēku, kas dzīvo citā realitātē, kur pastāv "dekolonizācijas", "repatriācijas" un tamlīdzīgi. Rīgā 50% iedzīvotāju ir krievvalodīgie, Daugavpilī - visi 85%. Ar šo faktu ir jādzīvo un jāsaprot, ka 20 gadu laikā ne viena Latvijas valdība nav izdarījusi neko, lai viņi justos kaut cik pieņemti šajā valstī.

  Tādi cilvēki kā Slucis piedāvā viņus repatriēt, atņemt pilsonību un pēc tam šķirot - lojālie, nelojālie?! Viņiem neviens nav devis iespēju būt lojāliem.

  Ievas piemērs par to ka ebreji neārstēs neonacistus ir zem katras kritikas. Neonacisti sēž cietumā un pat tur tiem ir tiesības uz veselības aprūpi. Savukārt ideja par to, ka kādam varētu liegt veselības aprūpi pamatojoties uz viņa nacionalitāti ir tipisks neonacisms.

  PS
  Īpaši ironisks manuprāt ir apstāklis, ka Slucis latviski raksta daudz sliktāk par lielu daļu nepilsoņu.


  asus 2010-11-10 11:50
  ja esi sūdu bedrē līdz ausīm, tad lien ārā un ber to bedri ciet, nevis samierinies ar to un paliec tur, tikai tāpēc, ka Tev tā kāds saka ... kad esi izlīdis, nosit čūsku, kas Tevi tur iegrūda ... tad nomazgājies ... iestādi ozolu un izaudzini dēlu ... un arī meitu, lai citu dēliem būtu labas un skaistas sievas ...
  Tas ir kaut kāds izsmiekls, ka latvietim būtu jānorobežojas no latvieša ... kāds būs nākošais solis? ... Mums būs jānorobežojas no savas ģimenes??? ...
  Es vienmēr došu priekšroku savai ģimenei, ja man būs jāsniedz palīdzība, tad saviem novadniekiem, tad savai tautai un tad pārējiem, kur okupantu-slepkavu-izvarotāju pēcteči būs stipri rindas tālākajā galā ...
  runa nav par valodu, kurā tiek runāts, pēc būtības, runa ir par to, ka, diemžēl, krieviski runājošie jeb krievi ir tie, kas pēdējā gadsimta laikā visvairāk ir apdraudējuši latviešu eksistenci ...

  Es tikai apbrīnoju tos, kuri spēj gramatiski pareizi uzrakstīt latviešu valodā teikumus, par to ka tie ir tik naivi un nepatver, ka arī viņi vistiešākajā veidā ir apdraudēti ...


  Neo, Krišam 2010-11-10 13:35
  Ir jau viens stabils nacionālistu avots, un tas ir tautas tribunāls!


  Ainars B. 2010-11-10 16:08
  Absolūti godīgs raksts !
  Par šito Ievu no partijas izslēdza ?!
  MMja, pareizi darīju, ka aizgāju no turienes jau ātrāk.
  Man kauns par to sorosiešu bandu. Kauns.


  nazis 2010-11-13 14:30
  Atbildēšu uz ggg:
  "
  Ievas piemērs par to ka ebreji neārstēs neonacistus ir zem katras kritikas. Neonacisti sēž cietumā un pat tur tiem ir tiesības uz veselības aprūpi. Savukārt ideja par to, ka kādam varētu liegt veselības aprūpi pamatojoties uz viņa nacionalitāti ir tipisks neonacisms.
  "
  Kā ir ar šo te: http://www.kasjauns.lv/lv/news /vacija-arsts-atsakas-operet-p acientu-ar-nacistu-tetovejumu& news_id=33109  nazis 2010-11-13 14:31
  Kā saka - sanāk, ka jūdu ārsts pats ir neonacists, jo atteicies operēt neonacistu. ggg, tava loģika pieklibo. :)


  Neo 2010-11-14 13:17
  Daži šī raksta apmeklētāji ir aizmiruši, kad naids uz krieviem nav bez iemesla!Krievi ieklīda mūsu zemē, meklēdami mūsu laimi, jo uzskatija sevi par labākiem, nekā Latvji!Vēl šodien viņi uzskata, kad viņiem ir tiesības uz mūsu zemi, un viņi spļauj uz visu kas Latvisks!Kā lai netur naidu pret šādiem cilvēces izdzimteņiem!


  Mumins 2010-11-21 15:03
  Ir vismaz dīvaini pie katras izdevības atgādināt, ka esam bijuši okupēti, un tai pat laikā valsts līmenī uzcītīgi piedalīties Irākas un Afganistānas okupācijā, ko, cik man zināms, neviens no mūsu nacionālistiem nekad nav publiski nosodījis.


  Mumins 2010-11-21 15:08
  ... Ir vismaz dīvaini nosodīt tos latviešus, kuri pēc nacionālistu domām ir krievu līdzskrējēji un krieviskā nesēji, bet tai pat laikā priecāties par to, ka viens krievs staigā latviešu tautu tērpā un savu bērnu nosauc par Līgu. Kaut kā man tas viss izskatās pēc dubultstandartiem. Kad mēs okupējam, tad viss ir kārtībā un pareizi, kad okupē mūsus zemi, tad ir notikusi traģēdija, par kuru jāatvainojas vēl trešajai paaudzei, kurai ar 1940. gada notikumiem vispār nav nekāda sakara.


  Mumins 2010-11-21 15:14
  Es saprotu, ka panākt to, lai pa ielām nestaigātu huligāni treniņbiksēs, paveicot kaut ko lielu, piemēram, izmainot latviešu sieviešu un vīriešu domāšanu, lai ģimenēs būtu vismaz divreiz vairāk par to 1,1 mazo latvieti, ir grūtāk nekā rīkot lāpu gājienus. Ticiet man, ja Rīgā būs 75% latviešu, treniņbikšu uz ielām nebūs, jautājums tikai, vai jūs, nacionālisti, tādi, kādi šobrīd esat, kādam vairs būsit vajadzīgi?


  Mumins 2010-11-22 00:02
  Nepazīstu Sluci, personiski neesmu pazīstams arī ar Kristovski, bet pēdējais, lai cik nacionāli domājošs arī nekrāsotos, man atgādina tādu prastu komjaunieti - karjeristu. Žurku, kuras galvenais uzdevums ir aizbēgt no kārtējā grimstošā kuģa (partijas), lai savlaicīgi nokļūtu uz cita. Nezinu, cik radikāli ir jāmainās uzskatiem, lai no galēji kosmopolītiskā Latvijas Ceļa biedra kļūtu par pārliecinātu nacionālistu. Būtu interesanti uzzināt, kā tas viņam tā izdevies?


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  15 + 14 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Ievas Nikoletas Dāboliņas pēdējā vēstule PS biedriem. Par "rusofobu" Aivaru Sluci. Kad beigsies naids? - Nacionālisti.lv