Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-08-18

  Komentāri blogam: Ļeņina piemineklis Francijā

  Komentāru lapa: | 1 |


  Muudzis 2010-08-19 10:16
  Pirmais pasaules karš un revolūcija Krievijā deva mums Valsti, kuru mēs, visticamāk, nedabūtu, saglabājoties cariskajai Krievijai.

  tāpat, iespējams, komunisti nebūtu noturējuši varu, ja mūsu strēlnieki nebūtu atbalstījuši šo režīmu.

  šaubos vai var pozitīvi novērtēt komunistu režīmu pat pirms-Staļina laikos - koncentrācijas nometnes, prodrazvjorstkas utt. - tas viss jau bija. un diemžēl, ne bez latviešu ziņas - līdz 1937-1938 gadiem latvisku uzvārdu komunistu dažāda līmeņa vadībā bija gana.

  vieta pārdomām par tēmu \"cik tālu var aiziet un ko izdarīt latvietis, kuram apsola savu Zemi\". ak jā - pirms tam vēl 1905. gads, ZS kaujas..


  LAčPLēš 2010-08-19 12:02
  Staļins lielā mēra apšāva ļeņina sekotājus 1937.gadā un nereālās tīrīšanas Staļina laikā bīja tieši ļeniniešu sekotaju likvidēšana visā padomju savienībā.Ja Staļins nebūtu viņus visus likvidējis,tad lielā mērā tie ļeņinieši būtu likvidējuši varbūt vel vairak tautas.Jo Staļina vel klāt pie varas nebīja,kad ļeņiniešī slakteja russeņu tautu šaujot,liekot konclāģeros.Žirinovskis pateica par Francījas varu,ka tur sēž vieni komunisti un pezdurasti,tā ka Žirinovski runā lielā mēra patiesību par ko daudzi viņu necieš,ka pašā Russijā,tā arī rietumos baidās ielaisties ar viņu.Tak komunismsm un ta mācība atnāca no rietumu pasaules, ko ta var brīnīties, kas ir šīsdienas Francīja?Kas veidoja revolūcīju Francījā un kāds ravolūcījas gars plosījās Russijas impērījā 1917.gadā vai takšu nav viena sakne visam revolūcījām un to līderiem?


  Artūrs R. 2010-08-19 12:35
  Atcerēsimies kaut vai Ļeņina agresīvos plānus - tostarp iekarot ne tikai Latviju, bet arī nest revolūciju uz Eiropu. Šogad paiet tieši 20 gadi, kopš poļi pie Varšavas mainīja iespējams Eiropas vēstures gaitu, sarkano mēri apstādinot. Ja Poliju iekarotu, arī Baltijas valstīm mūžs nebūtu ilgs.
  Nežēlīgais pilsoņu karš ar neiedomājamām zvērībām un cilvēku upuriem, sarkanais terors - tas viss ir daļēji Ļeņina atbildība. Civilizācijas iznīcināšana Krievijā - tā ir Ļeņina atbildība.


  Artūrs R. 2010-08-19 12:36
  Atvainojos - 90 gadi.


  Artūrs R. 2010-08-19 12:37
  http://shiropaev.livejournal. com/53380.html#cutid1 - Šeit par Varšavas kaujas nozīmi


  Muudzis 2010-08-19 16:50

  visi, kas varēja kala plānus.

  Ļeņins, atbilstoši ideoloģijai, plānoja vispasaules darbaļaužu revolūciju.

  poļi plānoja sev valsti no Baltijas līdz Melnajai jūrai.


  \"По самым скромным подсчётам, в ходе Варшавского сражения погибли более 25 тыс. красноармейцев. Примерно столько же попали в польский плен. 16—20 тысяч из них погибли.\". cipars gana izteiksmīgs. turklāt tie nav vācu gūstekņi Krievijā otrā pasaules kara laikā, kad krieviem pašiem nebija ko ēst, bet gan krievu gūstekņi Polijā, kurā nebija bads. ja arī gūstekņi netika masveidā apšauti, tad tiem tika liegta jebkāda medicīniska palīdzība un netika dota pārtika.


  Artūrs R. 2010-08-19 22:12
  Pēc 1PK cilvēki vēlējās mieru. Kara plānu kalšanas laiks vairumam valstu bija beidzies. Tiesa, ka Polijai bija ambīcijas. Nezinam jau arī kā viss beigtos Latgalē, vismaz Daugavas kreisā krastā, ja komunistu ofensīva neatspiestu poļus aiziet arī no Latgales. Par tiem gūstekņiem gan nepārsteigšos secināt, ņemot vērā, ka tūlīt bija beidzies karš, plosījās epidēmijas. Ja ir konkrēta informācija, ieliec kādu saiti.


  Muudzis 2010-08-20 19:34
  paskatamies uz to pašu Tevis doto mateiālu - izskatās gana pro-Polisks tamdēļ cipari diez vai sagrozīti par labu krieviem:

  15-20K no 25K gūstekņiem ir 60-80% līķu. epidēmijaijābūt melnajam mērim un pie viena masveidā jāapmirst nometņu personālam un apkārtējiem iedzīvotājiem.


  domāju, ka ieslodzīto atbirums virs 20% klasificējams kā šo cilvēku slaktiņš. iedomājies situāciju, ja mūsu cietumos katru gadu nomirtu ap 10% ieslodzīto - kas tas būtu par skandālu.

  protams, ka poļiem nebija iemesla mīlēt šos cilvēkus, bet bez tiesas sprieduma nomērdēt badā arī neizskatās pēc humānisma akta.  Kalvis 2010-08-24 00:22
  Tie stāsti par briesmīgajām sagūstīto sarkanarmiešu ciešanām Polijā pilsoņu kara gados - tas visdrīzāk ir safabricējums, lai attaisnotu vēlākās PSRS represijas pret poļiem 1939. un 1940.g. (noziegumi pie Katiņas un vēl daži citi).


  NJ 2010-09-03 09:17
  Kāpēc gan neuzstādīt ļeņinam pieminekli? Ir grūti noliegt to ka pēc oktobra revolūcijas lielākā daļā Eiropas valstu kļuva Sociālistiskākas! Piemēram Zviedrija bailēs no proletariāta nemieriem savā valstī sāka ieviest Sociālo politiku un jau vairāk kā pusgadsimtu atbilst Attīstītā sociālisma valstij!

  Un vai tas ir slikti? vai viņi slikti dzīvo?


  Kerriann 2011-08-27 04:35
  I was lokonig everywhere and this popped up like nothing!


  injpwzh 2011-08-27 16:47
  vwOsmR <a href="http://kwsoziylzhtg.com /">kwsoziylzhtg</a>


  zcgmexuggw 2011-08-28 12:44
  XqCyQu , [url=http://uyjtcnqjogjg.com/] uyjtcnqjogjg[/url], [link=http://yglspdovjfcy.com/ ]yglspdovjfcy[/link], http://ctezseubwuvb.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  3 + 4 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Ļeņina piemineklis Francijā - Nacionālisti.lv