Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-07-29

  Komentāri rakstam: Vēstule V.Zatleram no Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skolas

  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 |


  2010-07-29 19:12
  Vai tad Dzimtenes mīlestību ieaudzina tikai ar militāro tuvcīņu..?
  Tas ir \"vakardienas skats\"..


  Sandijs 2010-07-29 19:57
  Nevajag tik sekli skatīties , tad varbūtās nebūs tik stūlbi jautājumi. Kas tev liek domāt , ka militārā tuvcīņa ir vieds kā iemācīt mīlēt Dzimteni?

  Militārā tuvcīņa ir veids ar ko var piesaistīt jauniešus. Militārā tuvcīņa var likt vienlīdzības zīmi militārai disciplīnai, kas nostiprina cilvēka stāju un ceļ pašapziņu.

  Tad jau varēji arī uzdot jautājumu : \" Vai tad Dzimtenes mīlestību ieaudzina ar ieroču izjaukšanu un salikšanu? \"
  Domā līdz...

  Es priecājos , ka šis jautājums tiek pacelts biedzot gaismā, jo tiešām JS organizācīja sāk izsīkt, izjukt. Ir zināmi daudzi slikti piemēri , ko labāk pagaidām nepublicēt..

  JS lielie čiekuri paši zina...


  IvoK 2010-07-29 20:43
  ak Dievs,kāda tumsonība.. mūsdienu jaunatni vairak piesaista H-TECH tehnologijas un to domāšana,bizness,politika,iz klaides industrija utt nevis spēlēt kaut kādus tur aizvēsturiskos bērnu kariņus ar teroristu maskām :)


  Dace 2010-07-29 21:10
  IvoK, tumsoņa esi tu.. Starp jauniešiem, paldies dievam, ir vēl arī tādi, kas cienīgi valkāt bikses, ne tikai nūģiski tastatūras klabinātāji. Jauniešiem ir jāattīstās vispusīgi. Skaidrs, ka puiši, kas būs izgājuši šādu apmācību, būs spējīgi veidot un aizstāvēt arī savu vēlāko ģimeni. Uz ko esi spējīgs tu, ja tev kāds atņem visdārgāko - tavu klaviatūru?:)


  IvoK 2010-07-29 21:37
  Nu kā redzu Dace, klaviatūra tev arī nav atvešināts priekšmets.. :)))
  Es varu pasauli iedomāties bez Helmaņa \"rokas puišiem\" kuram vienam otram vieta vēl pamatskolas krēslos sēdēt,bet es nevaru iedomaties pasauli,kaut vai tevis pieminētās klaviatūras.
  Nākotne ir HI-TECH tehnologijas nevis slapstīties par aizaugušiem purviem :))
  Labāk es tiem jauniešiem novēlu iet mācīties augstkolās,jo lūk tā ir stabila nākotne,ko neviens nevar atņemt :)))  Varis 2010-07-29 22:26
  Kur tad visi lielie biznesmeņi ir? Visi tikai mācās, mācās to biznesu, bet patiesībā nespēj tik pāri patērētāja domāšanai. Gan militārās tuvcīņas, gan jaunsardzes nodarbības māca jauniešus strādāt gan pašiem ar sevi, kad cits neviens nevar palīdzēt, gan sastrādāties savā starpā, veidot komandu, caur svaigā gaisā pavadītām aktivitātēm iemācīties izdzīvot arī tad, kad pazūd elektrība un pieviļ "High-tech" tehnoloģijas meža vidū.
  Turklāt lielākajai daļai jaunsardze nav kavēklis apmeklēt skolu un labi mācīties, lai iegūtu augstāko izglītību.


  IvoK 2010-07-29 23:07
  ja viņu aicinājums ir ieroči,tad viņu vieta ir profesionālajā armijā nevis būt par vienas personas \"rokas puišiem\"
  Nedomāju ka civilizācijai tuvojas kaut kāds milzīgs meteorīts,kas atsviedīs cilvēci atpakaļ akmens laikmetā un tad noderēs ekstremālās izdzīvošanas zināšanas :)
  Ak ja aizmirsu jūs taču gaidat Sarkano Armiju un tad visiem būs nepieciešamas iet mežā kā meža brāļiem :))
  Eh,kad jūs beidzot no tās vēstures izlīdīsiet ārā ..?


  Maija 2010-07-30 07:30
  Es, protams, cienu E. Helmani, bet savus 13gadīgos jaunsargus pie viņa uz tuvcīņu noteikti nelaistu...


  Egils Helmanis 2010-07-30 09:45
  Cienījamais IvoK, ja uzmanīgi lasījāt vēstuli, tad sastapāt tādu rindkopu,\"Patriotiskā audzināšana ir valsts funkcija, jo valstij ir jāiemāca mīlēt savu Dzimteni un to nevar atstāt amatieru un entuziastu rokās.\" Par šiem amatieriem un entuziastiem es pieskaitu arī sevi, jo uzskatu, ka Jaunsardzei ir jābūt valstiskā līmeni, bet nedrīkst nonākt amatieru subjektīvā redzējumā. Pie kuriem arī es sevi pieskaitu un neesmu nekad mērķējis uz citu statusu. Esmu nodibinājis Patriotiskās audzināšnas militārās tuvcīņas skolu, kurā piekopju savu sirds lietu militāro tuvcīņu. Man neinteresē sekotāji,- ne rokas puiši vai puišeļi, tieši otrādi es augsti vērtēju brīvus \"nenozombētus\" cilvēkus, kuri ir personības. Un patiešām no sirds uzskatu, ja amatieri pārņems jaunsardzes apmācību tas kļūs bīstami, jo bieži vien šādu ar militāru ievirzi organizāciju priekšgalā nostājās cilvēki, kuri alkst pēc varas, kas nav varējuši realizēties un tagad to mēģinās izdarīt uz šiem jaunajiem cilvēkiem. Līdz ar to sabiedrība būs zaudētāja jo valstiskās intereses pie šāda scenārija izpaliks. Par to arī tas stāsts!


  Ultra 2010-07-30 09:59
  Helmaņa kungs!Lasot jūsu rakstu, man rodas iespaids, ka jūs nemaz nēesat lietas kursā, par sociālajiem apstākļiem mūsu valstī!Tie kuri brauc prom uz īriju, lielākā daļa ir patrioti, taču mūsu jūsu partijas draudziņi - varturi tos ekonomiski spiež no valsts ārā!ā, nu jā, tak VL varasvīri jums smadzenes spiež, tapēc jūs esat tik aprobežots!Neapvainojieties, jūsu vadītais cīņas klubs tiešām veic labus darbus, bet padomju stilā viena pamuļķa vēstules sūtīšana otram, gan neveicinās Latvju tautas labsajūtu!


  Maija 2010-07-30 10:05
  Beidziet te d***, ka sociālie apstākļi pie kkā vainīgi. Vnk ir jāvērtē prioritātes. Un Jaunsardze ir prioritāte. Tikai tiem, kuri dala naudu, tā nešķiet. Zem AM ir daudz štrunta organizācijas, cilvēki utt., bez kuriem var iztikt.


  zorge 2010-07-30 10:26
  Mani gana profesionāli mācīja mīlēt padomju valsti, bet es kaut kā iemīlēju tas naidnieci.:) Domāju, ka lielāka loma ir ģimenei.Tur mazajām cilvēkam ieskaidro kas ap ko griežas.


  Egils Helmanis 2010-07-30 10:54
  Anonīmais Ultra, visi ir vainīgi, partijas vainīgas, sociālie apstākļi vainīgi, aprobežotais pamuļķis Helmanis Vainīgs.
  Kur ir Jūsu atbidība par notiekošo procesu? Katra tauta ir pelnījusi tādu valdību, kāda ir viņa pati! Mēs piegrābjamies pilnas kabatas ar kredītiem , bet pie tā vainojam bankas un valdību, bet nevaram atzīties, ka mūsu negausība ir iedzinusi mūs krīzē! Maz valstī ir atbildības sajūtas un cilvēkos! Valsts ir tāda, kā viņā dzīvojošu cilvēku kopums.Nekas nemainīsies ja mēs nevēlamies saprast , ka īstenībā atbildība ir katram indivīdam pret valsti! Tas varbūt ir daudz parasīts no anonīmā Ultras, bet varbūt ir vērts pamēģināt uzlabot mūsu internet vidi, nepiesārņojot to ar personiskiem apvainojumiem, bet oponējot lietišķi!


  Nacionālists 2010-07-30 11:19
  Ultra vienkārši pārrakstījās - viņa īstais segvārds ir Urla :))


  IvoK 2010-08-01 20:26
  cien.Helmaņa kungs,lai nu tā būtu kā jūs teiktu...no jūsu mutes Dieva ausī
  Un otrs par tiem kredītiem kurus piespieda ņemt mūsu pašu negausība un alkatība pēc matreālā pašapmierinājuma,vai jūs nezināt cik milzīgus kredītus ņēma Kaspars Dimiters,tādā veidā papielinot šo ziepju burbuli no kā ciešam tagad mēs visi..?
  Varbūt arī tiem kas sevi visu laiku uzkata par \"svētiem\",laiks ieskatīties spogulī..


  2010-08-01 20:40
  Varbūt arī tiem kas sevi visu laiku uzkata par \\\"svētiem\\\",laiks ieskatīties spogulī un dalīties līdzatbildībā..?


  Kaspars 2010-08-01 22:04
  Ir kādreiz jāpaguļ purvā, lai saprastu, ka siltais krēsls pie kompja ir laba lieta. Manā ciemā JS izšķīda tieši aprakstītā iemesla dēļ - nevar lietas notikties tikai uz entuziasma pamata. Tie puišeļi un meitenes, kas piedalījās nodarbībās, reāli to novērtēja. Ne jau koka automāts ir prioritāte. Svarīgi ir tas, ka bērni un jaunieši saprot, ka ir arī cita dzīve iespējama - ne tā, kas notiek uz dīvāna sazombētā TV priekšā.


  Dace 2010-08-02 09:28
  IvoK, vai tev visi mājās - pārmest Egilam Helmanim par cita cilvēka kredītiem?!
  Visu tavu komentāru cēlonis, šķiet, ir dziļa mazvērtības sajūta, jo tiešām vienīgā vieta, kur, kā tev pašam liekas, esi uz kaut ko spējīgs, ir krēsls pie kompja. Tāpēc cilvēki, kam vairāk dots gan intelektuālā potenciāla, gan muskuļu spēka ziņā, ir (saprotams, virtuāli)jānolīdzina līdz ar zemi. Bet, ja pajautā, ko pats esi darījis, lai nodrošinātu ar interešu izglītību Latvijas jaunatni?...


  Ēriks Eriksons 2010-08-02 13:06
  Dace, ko tu dēļ tās sliekas cepies. Izlasi, pasmaidi un izsaki līdzjūtību.


  IvoK 2010-08-02 15:24
  Es taču Helmanim nepārmetu K.Dimitera kredītus,bet pirms kritizēt citus,būtu vēlams ar kritisku skatu paskatīties ari uz savas \"ierindas brāļiem\".. :))))
  Un tas pats Dimiters,tā vai citā formā savu bezatbildību grib uzvelt uz valsts jeb pareizāk sakot uz nodokļu maksātaju pleciem,lai lūk valsts finasiāli palīdz tiem,kas uzpūtu šo burbuli!
  Un kas saistās interešu izglītību jaunatnei,tad tas ir valsts pienākums..
  Es vēl saprastu ja tur kaut ko patiešām dzīvei lietderīgu mācītu...jo es nedomāju ka tie jaunieši kas pie Helmaņa tur mācās pastavīgi dzīvos pa mežiem :))))


  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 |


  Pievienot komentāru

  11 + 13 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Vēstule V.Zatleram no Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skolas - Nacionālisti.lv