Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-07-23

  Komentāri rakstam: SAB : Neiesaistīt valdībā krievu partijas ir bīstami

  Komentāru lapa: | 1 |


  Artūrs R. 2010-07-23 13:24
  Drīz aicinās kopīgi svinēt 9.maiju.


  Kalvis 2010-07-23 14:36
  Kažociņa pirmais izteikums intervijā LA bija par krieviem vispār: \"Tas, ka a priori ievērojama pilsoņu daļa viņu tautības vai kāda cita iemesla dēļ netiek valdībā, nav dzīvot spējīgs variants.\" Un tam vispār var piekrist - Ja pirmskara Latvijā un arī mūsdienās aptuveni 25% no Latvijas pilsoņiem ir nelatvieši, tad tas nozīmē, ka zināmam skaitam nelatviešu - protams, pilsoņu, kuri labi māk latviski un neiesaistās pretvalstiskos pasākumos - ir jāstrādā valsts iestādēs utml. Šobrīd vienīgi Iekšlietu ministrijā un policijā ir ievērojams skaits nelatviešu. Ir diezgan neērti nolūkoties uz to, ka lielais vairums naudas izsaimniekotāju, kukuļņēmēju un valsts apzadzēju ir latviešu amatpersonas - tas fakts daudzus latviešus demoralizē un atsvešina no valsts.
  ====================
  Kam gan es nevaru piekrist - ierosinājumam taisīt kaut kādu koalīciju starp latviešiem un \"Saskaņas Centru\" - vismaz kamēr SC nav atteicies no krievu valodas statusa un vēstures falsifikācijām.


  Ultra 2010-07-23 14:40
  Jau galīgā apsurdā krīt mūsu varturi!Kurš pareizi prātīgi domājoš cilvēks piekrīstu šim apsurdam?Neviens!Neviens nepieglaimotu krievu civilokupantu trešajai paaudzei!Un mums šis paziņojums ir pie kājas, vai ne?Tālāk raksta autoram gandrīz taisnība, taču, ar vienu piebildi - mums nav vaijdzīgi cilvēki, kuri ir iestiguši savā padomju muklājā, un uzskata mūsu valsti par īslaicīgu kļūdu.Ir jāatrod šie cilvēki, un jāizdzen no Latvijas!


  Artūrs R. 2010-07-23 20:44
  Kažociņš nerunā par to, kāpēc šāda problēma vispār pastāv. Par to, cik bīstami ir turpināt uzturēt Latvijā 2 kopienu valsti ar 2 informācijas kanāliem, valodām, fundamentāli atšķirīgām izpratnēm par neseno pagātni.


  Ottomārs 2010-07-23 21:10
  Nezinu kāpēc, bet tipiski, ka latvieši vismaz puse ir tīri kangari! Pat Igaunijā krievi neatļaujas tik daudz kā šeit, par Lietuvu nemaz nerunājot! Šādi izteikumi tuvina tikai uz nenovēršamo Latvijas valsts problēmu risinājumu:
  DEOKUPĀCIJU, DEKOLONIZĀCIJU UN DEBOĻŠEVIZĀCIJU!!!


  ruksis--->Kažociņam 2010-07-25 01:30
  Kas tās par \"krievu partijām\"? Vai tad visu laiku negāja runa par \"kreisajiem\"? Kažociņš runā blēņas. Krievu, čigānu, baltkrievu, poļu vai žīdu izcelsmes Latvijas iedzīvotājiem ir tāda pati iespēja iesaistīties mūsu valsts polītiskajos procesos (ja viņi ir pilsoņi) kā jebkuram latvietim. Bīstami ir dibināt etniski pamatotas partijas. To tev, Kažociņ, vajadzēja zināt. (Starp citu, vai Anglijā ir musulmaņu polītiskā partija?)


  Ultra, Ruksim 2010-07-25 14:54
  Nēesi nu naivs!Pie mums jau nav dabiskas minoritātes, bet gan padomju laiku civilokupanti (izņemot lībiešus), un kur nu šiem ieklīdeņiem vēl dot svešā zemē tiesības, kādas ir katram Latvim!Lībieši ir viena no Latvijas pamattautībām, un dabiski, ka arī viena no dabīgajām minoritātēm!Un šīs \"krievu partijas\", nestrādā Latvijas labā, bet gan krievallodīgo, kur nu vēl Latvju, vai lībiešu!


  Ottomārs 2010-07-26 20:51
  Neiest tik naivi, ka \"minoritāšu\" partijas strādā \"minoritāšu\" labā! Nē, \"krievu partijas\" strādā Kremļa labā - tātad - civilokupanti, kas principā ir valsts ārējais ienaidnieks vēlas nokļūt šai valstī pie varas! Bez pārspīlējuma - ja Latvijā sāks valdīt tie kremļa ielikteņi un latviešu tautas kaprači, Latvijai kā nacionālai valstij būs lielas problēmas!
  Arī kas attiecas uz saimniekošanu un ekonomiku, tikai idioti nesaskata to, ka Urbanperdelis ir vēl sliktāks par Šloseru!
  Diemžēl latviešu tautas lielākā nelaime - tik ļoti izplatītais naivums un atklātais stulbums!


  Ultra 2010-07-27 09:44
  Tev tur es piekrītu, tikai ar piebildi - vai tas, kad valdība strādās civilokupantu labā ir labāk, nekā tad, kad tā kalpos kremlim?


  Ottomāram, 2010-07-27 11:14
  Nezinu kāpēc, bet tipiski, ka latvieši vismaz puse ir tīri kangari!
  A ha - tātad 50% Latvijas iedzīvotāji ir kolonistu pēcteči, no atlikušiem 50% -25% ir Kangari, tātad Latvijā ir tikai 25% \"Pareizo\" Latviešu- visapkārt tikai ienaidnieki!!

  Nea -šitādus pareizos labāk tālāk no valsts vadīšanas


  Kalvis 2010-07-27 14:38
  Skaidrs, ka Urbanovičs/Kabanovs/Cilevičs no SC (tāpat kā Pliners/Sokolovskis/Ždanoka no PCTVL) ir ar darbiem pierādījuši, ka nodarbojas ar pretvalstiskām lietām, nodarbojas ar sabiedrības šķelšanu caur vēstures falsifikācijām - un abas šīs partijas valsts līmenī pie varas nav laižamas; un arī viņu darboņiem nebūtu nekas meklējams valsts pārvaldē. Drīzāk jau otrādi - ir jāvirza jautājums, vai viņiem likumīgi pienākas Latvijas pilsonība un vai tā nav jāanulē. Nevienā valstī netiek laisti pie varas pretvalstisku organizāciju pārstāvji - un ja tiek (kā tagad Rīgas Domē), tad situācija jālabo.
  ==========
  Ir toties pavisam cita lieta - par krievu tautības cilvēku (t.sk. pilsoņu kopš dzimšanas) līdzdalību Latvijas valsts pārvaldē, kur Kažociņš izvirzījis pilnīgi pamatotu jautājumu - kādēļ viņu tur ir tik maz? Šie krievi ir mūsu līdzpilsoņi - tādi paši cilvēki kā mēs, viņu vidū ir Latvijas patrioti ar valsts valodas prasmēm, ar korektu attieksmi pret mūsu valsti, tautu un vēsturi. Un viņiem arī ir jābūt valsts darbos, valdības līmeņa amatos, diplomātijā un citur. Nav normāli, ja krievi masveidā balso par \"Saskaņas centru\" - tas ir jāmaina, paejot soli pretī tiem krieviem, kuri vēlas ar mums sadarboties.


  latvietis 2010-11-13 19:23
  Ir toties pavisam cita lieta - par krievu tautības cilvēku (t.sk. pilsoņu kopš dzimšanas) līdzdalību Latvijas valsts pārvaldē, kur Kažociņš izvirzījis pilnīgi pamatotu jautājumu - kādēļ viņu tur ir tik maz? Šie krievi ir mūsu līdzpilsoņi - tādi paši cilvēki kā mēs, viņu vidū ir Latvijas patrioti ar valsts valodas prasmēm, ar korektu attieksmi pret mūsu valsti, tautu un vēsturi. Un viņiem arī ir jābūt valsts darbos, valdības līmeņa amatos, diplomātijā un citur. Nav normāli, ja krievi masveidā balso par \"Saskaņas centru\" - tas ir jāmaina, paejot soli pretī tiem krieviem, kuri vēlas ar mums sadarboties.


  zini Kalvi, ideja nav slikta, tikai taadu krievu ir maz, gandrīz vai uz pirkstiem skaitāma un padzīvojot kādu laiku Daugavpilii zūd jebkādas ilūzijas par to ka krievi spertu pretim tādu pašu soli. tas ir pierādījies ikdienā ar viņiem kontakteejoties, kā piemēru varu minēt uz "qwerty" aicinājumu uz cieņu un savstarpēju sapratni vērsto komentāru krievval. portālā mixnews :

  редкостный мудила этот qwerty. или провокатор. но скорее всего обдолбаный нацистами щенок. ау, проснись,латвии скоро не будет, а ты все трындишь. не любишь русских, флаг тебе в руки. нам вашей любви не надо. а тронете, мало не покажется. всех нацистов предупреждаем.

  ja nu kāds nevar to izlasīt tad tur vienkārši šis qwerty tiek nozākāts par nacistu kuci un pasūtīts trīs mājas tālāk.


  Nelia 2011-05-06 15:38
  AFAIC that's the best asenwr so far!


  jqnqyppggka 2011-05-07 03:49
  hXsXkY <a href="http://vlzqffzwwtkc.com /">vlzqffzwwtkc</a>


  zyqvtyplqu 2011-05-08 17:12
  xmeLpU , [url=http://maxrlfnsmqck.com/] maxrlfnsmqck[/url], [link=http://yhaeyokcsbdd.com/ ]yhaeyokcsbdd[/link], http://osyxhbhszkfu.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  11 + 10 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam SAB : Neiesaistīt valdībā krievu partijas ir bīstami - Nacionālisti.lv