Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-07-01

  Komentāri blogam: 1. jūlijs un latviešu nacionālisms

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Grīnbergs 2010-07-01 23:26
  Iesalniek, kas tev? Esi dzēris šovakariņ?


  Jānis Sils 2010-07-02 00:57
  Droši vien būtu vērts līdz galam konsekventi pateikt, ka kaut kādu MŪSU TAUTAS APSPIEDĒJU slavināšana nekādi nav savienojama ar nacionālismu. Līdz ar to cilvēki, kam tādas lietas ienāk prātā nav uzskatāmi par nacionālistiem. Vēl. Gustavs Celmiņš IR autoritāte, nevis it kā ir, un kaut vai zinot to, ka vācieši viņu ielika koncentrācijas nometnē, slavēt nacistus ir absurds. Tāpēc man ir aicinājums nesaukt par nacionālistiem cilvēkus, kas tādi nav.


  2010-07-02 01:43
  Zvērināta liberāļa viedoklis http://blogi.nozare.lv/kaza/20 10/07/02/vara-pret-tumsoniem-c inas-ar-maigu-cekismu-kurs-bis tamaks/


  AG 2010-07-02 09:16
  LABĀK PALASI GODĪGI, JANKA, KA TEV BIJA BAIL! TU TAK VARĒJI ATNĀKT MANI PIESIST, BET NOBIJIES! BET ES SEKMĪGI APGĀJU VISAS MILIČU ĶĒDES UN PIRMAIS PIE BRĪVĪBAS PIEMINEKĻA IERADOS!


  LAčPLēš 2010-07-02 12:48
  Jebkurā gadījumā Dievs bīj tā nolicis, ka vāciets šeit ienāca un vai latviets bīj spējīgs viens pats cīnīties pret sarkanajiem?Kara laikā nevarēja būt bez apspiestajiem un kādi bīj patiesie Hitlera plāni, ne tad ne šodien īsti neviens nezin, bet parastais cilvēčīņš tika paglābts no sarkanā terora.Tikai vāciets varēja nolikt pretsvara dūri tajos laikos komunistiem, lai kā arī tas daudziem nepatiktu, bet lielākā daļa latviešu ir pateicīga Dievam, ka vāciets šeit atnāca.Mans tēvs visu kara laiku skraidīja šokolādes ēsdams, bet kas zin, kā būtu, ja sarkanie asins suņi būtu palikuši šeit vai tik vien ceļs uz Sibīrīju nebīj sagatavots?Tā ir elementara cieņas izrādīšana parastajiem vācu kareivjiem,kuri bīj spiesti pildīt pavēles tapat,kā latvieši zem vācu virspavēlniecības.Mūsu tēvi neizvēlējās sabiedrotos, bet tos piesūtīj Dievs, citu nebīja un tie,kuri saucās par tadiem noskatījās caur pirkstiem, kā tiek baltieši izsūtīti uz Sibīrīju.Vel arī piemērs ar zviedriem,kuri līda sarkanajiem caurumā izdodot latviešu leģionārus, tak ar neitralitati ievēroja.Labāka sabiedrota nebīj tajos laikos un laiki bīj smagi, izvēles iespējas Dievs nedeva daudz.Lai arī tie russeņi lej savu ūdeni, bet viņi tik vien paradīs savu patiesi viltīgo seju un saputrosies savos melos.


  Ģirts 2010-07-02 13:58
  Šis ir viens no visloģiskākajiem viedokļiem,tikai žēl tādas domas nav atspoguļotas masu medijos,jo īpaši lielajos interneta portālos. Tas vismaz izbeigtu provokatīvas spekulācijas par šo tēmu. Pats personīgi sliecos domāt par to,ka tā bija izplānota PROVOKĀCIJA.Uzjautrina fakts,ka pašreizējā vara izgāzās ar pretrunīgu rīcību (tiesa atļauj,bet policija pārkāpj tiesas lēmumu!),un pēc tam sekojošu histēriju par demokrātijas\"aizstāvēša nu\"!


  Īstais AG 2010-07-02 18:20
  VILTVĀRŽI UN KOSMOPOLĪTISKIE SŪDI, ES NEMAZ NEBIJU UZ RĪGU, JO BIJA PROBLĒMAS TIKT PA AUTOBUSA DURVĪM! IZRĀDĀS, KA EIROPIDARMASONI NERAŽO AUTOBUSUS, PA KURIEM VARĒTU IEKĻŪT DABISKI STIPRI KORPULENTI, BET ĻOTI INTELIĢENTI CILVĒKI!!!


  annamarija 2010-07-06 19:28
  Nu, dikti jau smuki un sakarīgi izklāstīts. Es tikai nesaprotu, cik ilgi \"pozitīvie nacionālisti\" divreiz gadā piecietīs šovinistu ālēšanos, kas jo gads, jo pastiprinās. Vai tā būtu tā \"Latvijas kungu\" pašcieņas izpausme?
  Un man, piemēram, nepatīk ne vācu, ne krievu, ne turku, ne žīdu, nedz arī latviešu kungi, kam(ī) tāpat jūtama vēlme uzkundzēties.
  Zigrīda (miers viņas pīšļiem!) mēdza teikt: mūs, mazos, čakarēja visos laikos, vai te bija savējie, krievi, vai friči. Kultūras tautas jūgs dažkārt nemaz nav izjūtams kā jūgs. Atkārtoju: KULTŪRAS TAUTAS.


  2010-07-07 02:34
  Pozitīvie nacionālisti (bez pēdiņām un ņirgāšanās) neko nepiecietīs, bet sistemātiski strādās, lai pietiekamu spēku briedumā spētu panākt šādu prokrievisku masu pasākumu aizliegšanu. Ar bērnudārznieku izgājieniem un nacisma režīmam veiksmīgu datumu atzīmēšanu kā baigo cīņu un pārāko pretsparu komunismam 9. maijs tiek nevis slāpēts bet kurināts. Bet kur nu brašajiem svinētājiem ar tādām lietām galvas lauzīt, labāk aiziet iedot kādam pa ķobi, ar ko palielīties, piesist pie krūtīm, lai presei būtu iespēja atkal nacionālisma vārdu parādīt aluspierīšu un nacisma atdzimšanas gaismā.

  Jo vairāk šādu ar nacismu sasienamu pasākumu, jo gļēvāki kļūst ārlietu ministri u.c. personĀži. Un ko gan viņi var pateikt pretī Izraēlas delegātu apvainojumiem, ja vēl pirms dažām dienām ar foto/videodokumentētiem pierādījumiem plaši izskanējis pasākums, kurā personas ar ne to spīdošāko pagātni, uzdodamās par nacionālistiem, Rīgas centrā miermīlīgi un nemaz ar\' nepretojoties policijai kaut ko piemin nacisma uzvaras gadadienā.


  annamarija 2010-07-07 07:23
  Pēdiņās liek arī citēto, tā ka ņirgāšanos ieraudzīji velti. bet pats jau labāk zini, vai tas ir apņirdzams, vai ne.Tikai mietpilsoņi un \"aluspierītes\" arī bailīgi raugās apkārt: ka tik\' kāds kaut ko nepadomā... Ulža Freimaņa zīmētie plakāti līdz \"foto/videodokumentēšanai \" nemaz netika, tāpēc ka vērsās pret Latvijas DIŽKUNGIEM, kuŗos jūs tagad ar tādu skubu laužaties. Būs gandrīz par jums jānobalso. Lai paskatītos, kā aplauzīsieties.


  > Annamarija 2010-07-07 10:05
  Arī ar vislabākajiem nodomiem un nepārdomātu rīcību var sačakarēt ļoti daudz. Kāpēc Freimaņa kungs ar saviem pret DIŽKUNGIEM vērstajiem plakātiem, kuriem kā noprotu nav nekāda sakara ar minēto datumu, neizvēlējās kādu citu dienu, pēc kuras nedēļām ilgi patrioti neplēstos savā starpā un presei nebūtu ko citu rakstīt kā par plakātu parādi? Labrīt jāsaka tiem, kuri cer kādus uzlabojumus Latvijā ieviest bez plašu latviešu tautas masu atbalsta. Ja tu darbojies kā tautas kompramatētājs, tad kādu gan atbalstu un uzlabojumus vari sagaidīt? s.c. neesmu no VL (un arī premjera amatam neesmu izvirzīts)
  annamarija 2010-07-07 18:46
  Kas ir KOMPRAMATĒTĀJS? nevienā vārdnīcā neatradu...


  IvoK 2010-07-11 22:03
  Intresanti,kur nacionālismam ir robežas..?
  Tagad vairāku subjekti pieprasa tā vai citā formā neatkaribu no Spānijas(kataloņi,baski utt) un ne tikai Spānijā,kas bus ja pašā Katalonijā utt kāds pieprasīs neatkarību un tā tālāk..?
  Tas tikai pierāda ka ekstrēmais nacionālisms ir vairāk kaitniecisks nevis vienojošs faktors !
  Kas būs ja etniskā gruba Latvijā pieprasīs neatkaribu...


  Rāvējs 2010-07-12 22:50
  Vairāk, vai mazāk, bet Iesalniekam kaut kāda taisnība jau ir. Nepatīk, ka uzreiz tik strikti tiek nodalīti \"īstie nacionālisti\" kā VL-TB/LNNK, no \"neīstajiem\". Atzīšos, ka pats apmeklēju gājienu, jo šis datums, manuprāt, ir atzīmējams kā vismokpilnākā latviešu hronoloģiskā perioda beigas. Atbildot uz lielisko citātu par \"jebkurš kungs ir kungs\", varu piebilst tik to, ka pašlaik taču Latvieši paši sev ir kungi.. jeb varbūt tomēr ES vasaļi, ar milzīgu parādu nastu, par kuriem atbildība būtu jāuzņemas dažiem desmitiem cilvēku, dēļ kuriem jācieš visai tautai kopumā.. Vai tad šī ar tik pat labi nav okupācija.. vismaz ekonomiskā okupācija. Un politika, kas vērsta uz masveida latviešu \"deportācijām pēc pašu gribas\" drīz procentuāli sasniegs padomju savienības ciparu.. Negribu aizstāvēt nacistisko režīmu, bet jautājums- kurā no vēstures periodiem Latvija ir zaudējusi vismazāk latviešu???? vienalga vai izdzītu ar varu, vai nospiestu uz ceļiem un aizbraukušu labprātīgi...


  Ultra 2010-07-13 16:28
  Raksitiet ko gribat, taču vācieši Latviju atbrīvoja, un vēlējās to redzēt brīvu, kopā ar pārējam divām baltijas valstīm, un tas ir fakts!


  LAčPLēš 2010-07-13 19:09
  Mums vel okupantu ir pilni pagalmi, darba vietas ir pilnas ar okupantiem, varas gaiteņi ir pilni ar okupantiem un nebūtu ienācis vāciets, tad kas to lai zin vai šeit vispār būtu latviešu.


  annamarija 2010-08-09 14:55
  Man, piemēram, šķiet gaužām neloģiski 17. jūnijā atzīmēt okupācijas sākuma dienu. Kaut arī karogam klāt melns lupatiņš. Tad jau drīzāk tiešām 1.jūlijs ka šausmu laika beigu diena. Vismaz letiņi tā cerēja. Un galu galā viss pārējais, ko fričiem pārmet, notika PĒC TAM. Es te saredzu analoģiju ar mūsu UGUNSKRUSTU, par kuru dažs labs šausminās - nacistu simbols! -, kaut latvieši to lietojuši jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Vai tāpēc, ka vēlāk kas sagāja grīstē, mums būtu jānoliedz sava attieksme?


  annamarija >IvoK 2010-08-09 15:00
  Jā, tas patiešām ir šausmīgi, ka baski grib savu valsti... Un kurdi arī... Un kataloņi... Un valoņiem arī apriebusies uzspiestā \"integrācija\"... Es droši vien vairs nepiedzīvošu laikus, kad Krievijas Federācijas federālie subjekti pamodīsies un arī prasīs pēc savas valsts. TAČU TĀ NOTEIKTI BŪS. UN paliks no impērijas vien mazs mazītiņš pleķītis ap Maskavu.


  Hawk 2012-10-20 22:41
  Walking in the presence of giatns here. Cool thinking all around!


  aqpfyjug 2012-10-21 06:27
  ToLq1t <a href="http://wlcfuqearhzp.com /">wlcfuqearhzp</a>


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  6 + 4 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam 1. jūlijs un latviešu nacionālisms - Nacionālisti.lv