Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-05-17

  Komentāri blogam: Kononovu tomēr atzīst par vainīgu

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  AG 2010-05-17 14:46
  TAS GAN NENOZĪMĒ, KA ECT MUMS TAGAD IR DRAUGS!


  Andris 2010-05-17 15:12
  Es no sirds apsveicu ECT lēmumu,kas pierāda ka ECT ir objektīva un neietekmējamīga !
  Tagad ļogiskais solis šim necilvēkam būtu sēdēt cietumā,vai vismaz izsūtīšana no Latvijas !
  Daudz vai maz,bet savu viņš ir jau saņēmis,jo tagad viņš saprot ka viņš ir reāli notiesāts noziedznieks !
  Vēlreiz gribu pateikties ECT par objektivitāti un neietekmējamību !


  ivo 2010-05-17 15:38
  ECT \"neietekmējamība\" izpaudās jau Mazās palātas spriedumā, kas bija pretējs Lielās palātas spriedumam (tur lielu lomu nospēlēja Krievijas lobijs).

  Ja ECT nespētu būt objektīva pat šādās acīmredzamās lietās, tad nevilšus rastos jautājums par tās spēju būt objektīvai komplicētākās lietās. Pat mazs bērns saprot, ka civiliedzīvotāju slepkavība ir noziegums, tāpēc nevajadzētu absolutizēt ECT objektivitāti. Der atcerēties kaut vai Laventa lietu.


  2010-05-17 16:03
  Tā viņam arī vajag, lai saņem pēc nopelniem


  Letiņš 2010-05-17 17:31
  Jā, šie kosmopolitiskie \"sorosiešu\" briesmoņi visur ir ielīduši iekšā, jau paspējuši infiltrēties un uzurpēt ECT \"Mazo palātu\" un vispār ar \"krievu lobiju\" taisās sev pakļaut visu pasauli...

  Ja tā nopietnāk: vai varētu būt, ka Ivo stāv visai tālu no tieslietām? Kas vienam ir \"acīmredzama lieta\", ko \"pat mazs bērns saprot\", inteliģentam cilvēkam un varbūt pat juristam var izrādīties tomēr mazliet komplicētāk un likt vismaz mazliet pielietot pelēkās šūniņas. T.s. \"kara noziedības\" ir viena no komplicētākajām juridiskām problēmām starptautiskās tieslietās visā pasaulē. Jo karā parasti nepastāv nekādi likumi, ir jātiesā lietas ar atpakaļejošu spēku, kad likumdošana bija cita, ir šāvēji, kas atsaucās uz to, ka bija pavēles, kuru nepakļaušanās un nepildīšanas gadījumā pašam draudēja nāves sods. Kara darbībās diemžēl vienmēr cieš cilvīliedzīvotāji, it īpaši nevainīgi bērni, sievietes, veci cilvēki, kuri parasti (Afganistānā, Irākā, Palestīnā pat tos \"izmanto\" \"netīrā\" karā) u.c. kara darbībās nepiedalās. Bez tam viena lieta ir, ja kara darbības veic zaldāti uniformās, vēl komplicētāk ir, ja to dara bez uniformām, piem. partizāni. Jāņem vērā, ka pēc 10, 20 un cik gadiem cilvēki bieži vairs nespēj atcerēties konkrētos notikumus. To visu noskaidrot bieži prasa milzīgas pūles, kuru rezultātā diemžēl pārāk bieži jāattaisno pat acīmredzami kara noziedznieki, arī ja \"pat mazs bērns to nesaprot\".


  > Letiņam 2010-05-17 17:44
  zināšanai - Ivo ir diplomēts jurists...


  Ivo 2010-05-17 19:15
  Tieslietās ir vispārējs princips, ka noziegumiem pret cilvēci (kas aptver arī kara noziegumus) nav noilguma. Attaisnojoties ar to, ka kara laikā nebija attiecīgu likumu (kaut gan Latvijas Republikas likumus neviens nebija atcēlis), nebūtu bijis iespējams notiesāt arī nacistiskos kara noziedzniekus.

  Tiešām neuzskatu ECT par nekādu patiesības instanci, jo tā rupji pārkāpj gan valstu suverenitātes doktrīnu (pēc būtības - procesuālo taisnīgumu), gan bieži \"noslīcina\" materiālo taisnīgumu procesuālos džungļos (kā tas bija Laventa gadījumā). Cilvēktiesības ir pietiekami plaši interpretējams jēdziens, lai tās varētu attiecināt gandrīz uz jebkuru valsts un pilsoņa attiecību aspektu. Tātad ECT ir tikai instruments, kā starptautisko tiesību piesegā (kam ar to mazs sakars) tiek grauta valstu suverenitāte.

  Ja runājam par jurisprudenci, tad tā ir tikai instruments, ko tāpat kā nazi, var izmantot gan maizes, gan cilvēku griešanai. Juristus var sadalīt idiotos, kas aiz kokiem (atsevišķām normām) neredz mežu (jurisprudences mērķi un sistēmu), kropļos, kas savas tehniskās zināšanas izmanto pretēji to mērķim un principiālos taisnības cīnītājos. Pēdējie juristu vidū noteikti nav vairumā, jo juridiskās fakultātes atmosfēru var izturēt retais no viņiem.  AG 2010-05-17 20:58
  GALVENAIS, NESĀKAM DRAUDZĒTIES AR ZILIEM PEDERASTIEM! MAN SVARĪGĀKAIS IR MANA DIBENA GODS, NEKĀ TAS, LAI KARA NOZIEDZNIEKI SAŅEM SODU, TĀPĒC ATKĀRTOJOS - ECT NAV UN NEBŪS MŪSU DRAUGI!!!
  PIEDODIET, NEDAUDZ SAJUKU PRĀTĀ!


  Mier - valdis 2010-05-18 09:01
  Ko Ivo Rubīns domājis ar vārdu biedri?


  2010-05-18 12:40
  Starp citu Kononovs un viņa banda speciāli ietērpās vācu formās, lai noziegumu uzveltu vāciešiem.


  Vija 2010-05-25 14:43
  Pēdējās divas rindkopas - precīzi.


  2010-05-31 12:16
  \"Letiņ\" Edgar, ja skumsti par to, ka Kononovs ar otro piegājienu tomēr ir notiesāts , tādējādi diskreditējot arī tevis pārstāvētās \"Vienotības\" eiroideālus, tad taču vari arī skaidri un gaiši to pateikt. Nevienu tas nepārsteigs:)


  2010-06-11 14:10
  No viņa ādas sanāktu labi apavi!


  Caden 2011-08-06 23:29
  Play informative for me, Mr. itenrnet writer.


  eivejnvyr 2011-08-07 14:15
  9EGcDI <a href="http://ljkmyvyjhgbr.com /">ljkmyvyjhgbr</a>


  rokgth 2011-08-07 18:42
  iq0DKM , [url=http://djelmgwuvuuy.com/] djelmgwuvuuy[/url], [link=http://guezfoznitjo.com/ ]guezfoznitjo[/link], http://wheiypupxkxi.com/


  Seputeh 2012-10-13 23:45
  Oh, man. I feel for you. I went through the same thing with a guy who said I was his best frnied and insisted on texting me all day, every day. I mean, obviously you don't want to hurt her feelings. So I would try just being like, Hey.. I know you are excited about having your new phone (what the other person said) . But if she doesn't stop, you're probably going to have to be more firm with her. It may come off a little mean, but try not to BE mean about it. Just say something along the lines of Hey, if you text me and I don't reply right away, it's not because I'm ignoring you. If I'm busy and can't talk, it's frustrating when you send me multiple text messages, especially if it get's me in trouble. And if it's at night and I don't answer, then I'm probably sleeping I don't know. That's what I did. However he started stalking me so I changed my number >.


  rfqluxk 2012-10-14 15:31
  UY856p <a href="http://dbfhibdrimmd.com /">dbfhibdrimmd</a>


  jvzvcxyz 2012-10-15 13:30
  8Yca2a , [url=http://emoyporgewao.com/] emoyporgewao[/url], [link=http://wmhfjxumrytd.com/ ]wmhfjxumrytd[/link], http://nclklmwibibx.com/


  hvngwioom 2012-10-16 00:40
  XX02Yd <a href="http://vzgggtauqpxq.com /">vzgggtauqpxq</a>


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  12 + 10 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Kononovu tomēr atzīst par vainīgu - Nacionālisti.lv