Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-05-07

  Komentāri blogam: Georga lentītes un 9. maijs

  Komentāru lapa: | 1 |


  k.dimiters 2010-05-07 18:15
  cik ilgi mēs ar saviem mazītiņajiem pretpasākumiem izdzīvosim? andri, nostājies kādā lv lauka vidū, kas pieder skandināviem, vēlams netālu no kādas mūsu senču saimniecības drupām, līdzās džungļos pārvērtušamies izcirtumam un paprasi Dievam: mīļais Dievs, kā izglābt latviešu zemi - vai ar PRET pasākumiem, vai tomēr ar lielu lielu PAR pasākumu? ••• mūsu gadījumā vienīgā cerība ir tautas kustība, ko veido pati tauta visdabiskākajā veidā - atjaunojot vienkāršu saimniekošanu iznīcinātajos laukos. bez alternatīvas sistēmas jaunradīšanas vecajā sistēmā nekas nav labojams. ar ideoloģiskiem PRET paņēmieniem vairot var vien popularitāti. tauta, tās rocība, prieks un solidāritāte no tā nevairosies. turklāt ienaidnieks jau ir sistēma, kura šobrīd skalpē visu uz kredītadatām uzsēdināto austrumeiropu. ienaidnieks nav krievi, lentītes vai uzvaras miets pārdaugavā, bet eiropas savienības banksteru politika, kas vērsta uz suverēnu valstu un to identitātes iznīcināšanu. loģiski, ka krievija izmanto situāciju un mūsu tuvredzību savā labā. jo asāk mēs nostājamies pret krieviju, jo niknāka tā būs pret mums un jo mazāk mēs spēsim pretoties eiroūnijas banksteru koloniālismam. krievi ļoti labi zina, ka eiroūnija ir viņu ienaidnieki. mūs izmanto kā fortu. taču, tikko parādīsim pašorganizēšanās pazīmes plašākā mērogā, ar mums runās pavisam citā valodā un līmenī. jāmācas no islandes. jau pats pēdējais laiks, andri.


  andrisgr 2010-05-07 23:57
  @k.dimiters
  Nepiekrītu, ka jāķeras tikai pie lieliem pasākumiem. Vajag arī mazus, vajag arī tādus rakstus kā tas, kurš šeit publicēts.


  kaspars dimiters 2010-05-08 02:04
  piekrītu, ka nepiekrīti. vajag jau vajag. un to, pateicoties sila un dzintara pacietībai un neatlaidībai, ir gana. par mazajiem nav jāatgādina. kā paplašināt nacionālās idejas robežas tā, lai tajās iekļautu arī patriotus, kas specifiskajā apzīmējumā _nacionālists_ nevēlas ierāmēties? kā ideju padarīt tik plašu, kā tas izdevās ulmanim un tā laika ideālistiem, lai pamodinātu letarģiskajā aizgulējušos lv kristiešus? kā mazās lietas padarīt tik lielām ausīm, lai tās sadzirdētu to, ko saka sistēmas ilggadīgie kritiķi, piem., arī mans draugs jānis kučinskis? kaut kas mums visiem kopā būs tomēr jārada jaudīgāks par sīkpartiju, kuru nopelniem bagātajiem gangsteriem nobradāt kārtējā ieslodzījuma termiņa ietvaros saeimā. ja ne, tad paliks tikai mazās, aizvien mazākās, līdz pavisam mazītiņās lietiņas, pēc kurām, kā pēc arheoloģiskas saktiņas noteiks, ka tajā ir kaut kās latvisks. kādas idejas? vai uz īslandi jau piezvanīji? :)


  andrisgr 2010-05-08 10:03
  Izdomāt lielu pasākumu varbūt nemaz nebūtu grūti, bet realizēt to, padarīt to tiešām lielu būtu ļoti sarežģīti. Šodien vairs nav trīsdesmitie gadi, cilvēki ir daudz vairāk individualizējušies.
  Vispirms vajadzētu saprast, kas mūsu sabiedrību pa īstam vieno. Kas būtu tās vērtības, par kuru sasniegšanu iestātos 90-95% sabiedrības. Rupjmaize, bezmaksas veselība, cukura ražošana, latviska Latvija? Kad tas būs skaidrs, tad arī būs lielāka skaidrība par lielo uzdevumu.


  Mier - valdis 2010-05-08 11:05
  Latvijā, cik zināms, no kāda Latvieša par šadas lentītes piedāvāšanu var dabūt pa purnu!Arī no krieva var dabūt pa purnu.No tāda domājosa krieva...Dabūtu pa purnu, jo ūsainais gruzīns sabojāja šīs Krievijas cara laika goda nozīmi, saindējot ar boļševiku upuru asinīm...Pa purnu vajag gāzt tieši visvairāk tieši šo lentīšu dalītājiem, jo pašas lentas taču nav vainīgas, ka tās pielieto necienīgi cilvēki...


  Prikindel 2010-05-08 15:22
  Latvieši atvēra jau savas skolas Īrijā, kopienas utt.. to jau var... bet paši neļauj vispār normāli valstij attīstīties. jo vairāk cilvēku, jo lielāka attīstība. ko jūs domājat, kāpēc Anglija ir tik varena...lūk... Bet, ja jūs var sašķelt, tā ir tīri jūsu persoņīga problēma, ka jums tik vāja nacionālās piederības sajūta, nevis, ka krievi ir vainīgi...ja jums nepatīk 9.maijs, sviniet Līgo, Mārtiņus un vēl kādi tur saulgrieži ir.


  Anna 2010-05-08 19:34
  es nesaprotu, kas tad jums īsti ir pret to 9. maiju. nemēģināšu nevienu aizsargāt vai apvainot, tikai izteikšu savas domas.
  pārlasiet vēsturi, kāda viņa ir. 9. maijs ir diena, kad beidzās karš. kā tad var aizmirst par šo dienu, ja kārā piedalījas mūsu vecvecaki? un Georga lentes ir nekas cits, ka atmiņas simbols. protams, daži medz aizmirst īsto svētku vērtibu, un izmanto to vienkārši ka \"iespēju piedzērties\". tādi cilvēki ir visās nācijas, gan krievu, gan latviešu, gan citās, un to nevar noliegt. cilvēks nevar un negrib izrādīt cieņu, bet tas jau ir viņa paša problēmas.
  jūsu neuztverāt 9. maiju ka uzvaras dienu? jūsu tiesība. tomēr esiet cilvēki, netraucējiet normāliem cilvēkiem, tiem, kas atcerēsies par vecvecākiem un atnāks pie pieminēkļa, lai apsveikt veterānus un noskātītos svētku koncertu. jūsu pretenzījas viņiem tik un tā neko nedos, tomēr sevi parādīsiet ka šauri domājošūs cilvēkus. jūms to vajag?


  ES 2010-05-09 22:52
  Nu protams vajag pretpasaakumus - Besii ka mees esam ti kuutri - Grieķu asinis vajag vairāk muusos ....

  Kaut kaa vajag likt vinjiem saprast lai brauc prom uz krieviju ... !!!


  ES 2010-05-09 23:02
  Dimitera Kungs - Ko Tu piedāvā ??? pa lielam ???


  atceries krievs ir krievs - krievu inteliģence ir ļoti OK - Bet lielākā daļa patiešām ir mēsli - un tas kas te komenteeja, ka visaas tautaas ir meesli, tad krieviem tas ir lielaaakais procents ... taa nu tas ir .... Nu eiropa ar spiidigiem kreditiem un smukiem smaidiem leeniitem paverdzina mus - zinu - bet nu es domaju, ja slietos klaat krievijai, muus izmantotu veel pretiigaak un brutaalaak .... Es uzskatu, ka vajag kaut kā veidot visu, kas mums ir sev apkaart stipru un nacionālu un pashiem buut stipriem - lai buutu cienja pret Mums ... !!!


  Mier - valdis 2010-05-11 12:07
  Kas, šīs mājaslapas administrācija galīgi dulla palikusi?!Kādēļ tā pieļauj Latviešu, un Latvijas aizvainojošu un apmelojošu attēlu publicēšanu savā mājaslapā?Paskatieties, kāds attēls ir pie nika \"jepifanov\"!


  jepifanov 2010-05-15 00:51
  А почему мои коменты удоляются? Я наверное что-то не говорю? Наверное НЕ ТО ЧТО ВЫ ХОТИТЕ СЛЫШАТЬ !!!  Lexus 2011-12-06 14:59
  Very valid, pithy, succcint, and on point. WD.


  zcnukcwpmg 2011-12-07 11:01
  k91usm <a href="http://vjifvqocqlpb.com /">vjifvqocqlpb</a>


  qdufwav 2011-12-07 20:40
  ibDpnM , [url=http://wocahzttfuvq.com/] wocahzttfuvq[/url], [link=http://tenyukiepkbe.com/ ]tenyukiepkbe[/link], http://pabkzmmlovxn.com/


  rrfikk 2011-12-11 17:39
  2wHIfJ , [url=http://dycftvddxqqr.com/] dycftvddxqqr[/url], [link=http://csoegfwatilr.com/ ]csoegfwatilr[/link], http://gpqjcozxqzbj.com/


  zgqznixmyo 2014-08-26 22:27
  amSnLx <a href="http://kflsckrwerdh.com /">kflsckrwerdh</a>, [url=http://dfxhmbhjuocy.com/] dfxhmbhjuocy[/url], [link=http://zqoigeymosnj.com/ ]zqoigeymosnj[/link], http://hybrhmwtucue.com/


  bkrjltnuy 2014-08-30 23:53
  rr9dli <a href="http://chtxbnllgihz.com /">chtxbnllgihz</a>, [url=http://ocfouaoasabj.com/] ocfouaoasabj[/url], [link=http://swmfqttbsxrz.com/ ]swmfqttbsxrz[/link], http://retohuudmmxs.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  3 + 5 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Georga lentītes un 9. maijs - Nacionālisti.lv