Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-04-06

  Komentāri rakstam: Militārā tuvcīņa NBS

  Komentāru lapa: | 1 |


  Kleksis 2010-04-07 09:16
  Rajevs nu tas labiņais :D he, he


  Eriks 2010-04-08 00:25
  Jāsaka, ka NBS ir drošās rokās. Visu cieņu E.Helmanim un tuvcīņas skolas dibinātājiem! Lai tā būda rūc!


  Dans 2010-04-08 08:41
  Izskatās, ka čiks vien sanāks. Jā, Egils māca, mācīs un tas ir OK. Bet ja viņiem pavīd doma braukt uz ASV, kaut ko apgūt, Egila iemaņas izmantot, kā papildinājumu - kārtēja putra. Egilam ir sistēma, kuru, ja nepieciešams, var papildināt, kādus elementus pamainīt, bet ir pamats uz kā strādāt. Ja vajag savu, pilnīgi jaunu sistēmu, tad to var izdarīt mācību procesa laikā. Lai tā darba grupa nāk uz treniņiem pieraksta sistēmu, saka, kas neder, kas der, ko vajag jaunu ielikt. Tādā veidā radīsies sistēma. Nevis mistiski apkopot mistisku instruktoru iemaņas, brīvajā cīņā, karatē, ASV tuklīšu sistēmā. Tā arī paliks, ka katram sava ir \"vislabākā\" cīņa un pie vienotas sistēmas neaizies. Egils pats savā ziņā ir pārveidojis Kadačņikova sistēmu, iekļaujot gan sitienu spērienu tehniku, gan citas noderīgas lietas, ko viņš pats ir apguvis dažādās sistēmās. Ja viņi tiešām grib par pamatu ņemt ASV kājinieku programmu un to pārveidot, pielāgot LV vajadzībām, tad jebkurā gadījumā tam ir jābūt vienam cilvēkam, kurš to apgūst un izmaina. Tikai viens cilvēks savā galvā un ķermenī no dažādām sistēmām var izveidot vienu, paņemot labāko. Ja šeit LV viņi grib, lai Egils vada šo lietu, tad viņiem arī Egils jāsūta uz ASV, lai apskatās to apalīšu sistēmu. Vienvārdsakotsviests


  Lasis 2010-04-08 09:31
  Egīls Helmanis puišus jūrai jau nemāca...


  Janis 2010-04-08 17:05
  Labāk kautkas nekā nekas ... pozitīvi


  Eriks 2010-04-08 22:01
  -> Dans: Es vispār nesapratu, ko tu vēlējies ar to pateikt. Kāda ASV kājinieku pamata sistēma? Kāds sakars?


  Kleksis 2010-04-09 07:43
  Erik, izlasi rakstu vēlreiz.


  Mūdzis 2010-04-09 09:45
  amīšus vajag 2 iemeslu dēļ:

  1) viņi ir mūsu sabiedrotie un te varēs ielikt ķeksi par veiksmīgu sadarbības epizodi.
  2) nauda. varbūt izdosies dabūt kādas naudiņas no amīsiem + no pašu budžeta un sanāks kaut kas ko \"uzēst\". ar Egilu un dažiem vietējiem speciālistiem tāds apgrozījums nesanāks.

  Egilu viņiem vajag kā augstas klases speciālistu kursh no šīs putras uzvārīs ko lietojamu ar ko varēs atskaitīties.


  kā te komentāros augstāk minēja arī pats Egils ir modificējis Kadočņikova sistēmu. papildināj vienreiz - kas traucē to izdarīt vēlreiz, ja amīsu sistēmā būs kas vērtīgs?


  prieks par to, ka to dara cilvēks kuram tā ir sirdslieta. lai veicas! :-)
  Dans->Mūdzis->Ēriks 2010-04-12 11:51
  Egils pats ir apguvis dažādas cīņas sistēmas, modificējis tās par pamatu ņemot Kadačņikova sistēmu un pievienojot tai dažādas noderīgas lietas. Cik daudzus gadus viņš tam visam ir ziedojis? NBS mēģina izveidot mistisku sistēmu no dažādu mistisku instruktoru iemaņām - brīvā cīņa, karatē, aikido u.c. Egils izveidoja sistēmu no paša apgūtām zināšanām, prasmēm, iemaņām. Vai kas līdzīgs ir iespējams, ja to grib izdarīt vairāki cilvēki kopā? Nē. Kaut ko līdzīgu jau pirms gadiem mēģināja. Arī Egils piedalījās. Kas sanāca? Čiks. Katrs uzskata, ka viņa sistēma ir tā vislabākā, jo viņš nevar iedziļināties citās smalkās lietās. Cilvēks tās vienkārši nesaprot. Pajautājiet Egilam, cik gadi nepieciešami, lai apgūtu kādu cīņas sistēmu daudz maz jēdzīgā līmenī, lai pēc tam no tā visa mēģinātu uzcept kaut ko jaunu???
  ...
  Atliekam NBS tuvcīņu uz vēl kādiem 5 gadiem, kamēr kāds apgūs ASV sistēmu. Plus laiks, kamēr izveidojam savu sistēmu. Mēģiniet nu iestāstīt, ka nav sviests :D
  Es gribu teikt to, ka sistēma Egilam jau ir. Kas tai vainas? Mācam to pašu un pamazām sistematizējam, veidojam mācību programmas, taisam grāmatas (ja to vajag). Gribam jaunas vēsmas no ASV, tad sūtam Egilu uz ASV, lai viņš kā speciālists izvērtē, kas no tā ņemams, kas nē. Sistēmu var izveidot tikai viens cilvēks, kurš tam veltījis dzīvi, apguvis dažādas cīņas sistēmas, pielicis kaut ko no sevis.


  A.P. 2010-04-13 09:26
  Nu es ar to Wing Tsun jeb ķīniešu boksu itkā gadījuma pēc kādus trīs četrus mēnešus. Man arī kautkā liekas, ka jaunu atombumbu nevajadzētu izgudrot un ieročus rokās vispār nevajadzētu ņemt. No otras puses protams, ka rekrutējas dažadi cilvēki un jādomā par to, kas konkrētajos apstākļos visefektīvāk iemācāms, lai Latvijai būtu goda kareivji.


  Andris 2010-04-25 22:10
  Es tiešām nesaprotu kapēc partijai ir vajadzīga kaut kā militārā skola,parādiet kaut vienu partiju Eiropā kur tas ir redzams ..?
  Tad ko ejam uz to ka katra partija taisīs savas militārās skolas,tas ir komiski !


  kkk 2010-04-26 14:04
  kada partiaj :DDD


  Rūdolfs 2010-04-30 18:44
  Ja ir lodes šauj, ja nav, sit, ko tur daudz...


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  5 + 7 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Militārā tuvcīņa NBS - Nacionālisti.lv