Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-03-15

  Komentāri rakstam: Tiesa atļauj 16. marta pasākumus

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Latvis 2010-03-15 17:37
  Latviešu pienākums rītdien ir nesatricināmā mierā pieminēt savus varoņus, kaut vai tur caur ruporiem kāds \"antifašists\" bļautu


  Nacionālists 2010-03-15 18:12
  Prieks! Beidzot taisnīgs spriedums!


  asus 2010-03-15 19:27
  cikos tiek plānots gājiens?


  2010-03-15 19:42
  11:00 no Doma baznīcas


  AG 2010-03-15 21:23
  PIE DIRSAS MUMS VAJADZĪGA VIŅU ATĻAUJA, MĒS TĀPAT BŪTU SOĻOJUŠI!


  Latvietis A 2010-03-15 21:51
  Vai AG arī tur būs! Ko leģionāru pasākumā dara Maskavas aģents?


  Liene 2010-03-16 18:50
  Man ir kauns par šodienas dienu.Mans vectēvs arī bija legionārs,kurš karoja vēlāk Kurzemes katlā.Nesen viņš aizgāja mūzības laukos,lai vieglas viņam smiltis.
  Vectēvs nekad nebrauca 16.martā pie Brīvības pieminekļa,bet gan uz Lestenes kapiem,jo viņš man teica,ka negribot,lai mani šinī datumā izmantotu politiskām spēlītēm.Diemžēl šī diena ir pārvēsta dažādu par ekstrēmistu izrādes dienu.Vai tie ir no Visu Latvijai,PCTVL ar saviem tā saucamiem \"antifašistiem\" u.tml.kuriem patiesībā neintresē šīs dienas nozīme un tās varoņi,bet tikai politskie augļi,ko var iegūt no savām izrādīšanām.
  Man vienkārši kauns,ka Daugavas Vanagi arī netieši tiek iesaistīti politiskās spēlītēs...
  Paldies par uzklausīšanu


  acv 2010-03-16 19:34
  Visiem ir kauns par to , bet Jus lepojaties! Apnicis ka par manu dzimteni smejas visa pasaule! un jus nacionalisti pie ta visa kopa ar saviem politikiem esiet vainigi!!! un turpinat savu melnu darbu saskelt un radit nemierus starp Brivas Latvijas Republikas iedzivotaiem.Labi ka normalu latviesu ir daudz vairak neka Jus!!!


  asus 2010-03-16 23:01
  labi, ka acv-veidīgie neraksta ar garumzīmēm ... var uzreiz redzēt, ka kāds slāvs vai semīts mokās ...


  Zandis_Cukurtauks 2010-03-17 07:08
  Viss bija labi!


  Egmars 2010-03-17 15:57
  Par Sibiriju: Hasselblatt rakstīja 1941.gadā: \" Baltijas valtīs vajāg vaciskot-kas nozīmē, ka iedzīvotāji, kas dzīvo šeit daļai bus assimilēti,un citi padzīti...\" Tatad, jus esat mazahisti


  acv 2010-03-17 20:14
  a ziniet man pohuj! Jus kuri te sezhiet vispar neko nezinat no vestures!!! un jusu skolas tagad nemaca neko labu!!! Sodien runaju ar vecu Latvieti kura vectevs ka varonis cinijas zem sarkanas armijas zimoga par latvijas neatkaribu!!! un Vins bija LATVIETIS un varonis , ko nevar pateikt par jusu fasistu legionu! un vajrak latviesu cinijas zem sarkana karoga! Okupacijas nebija , jo jusu dargajs Ulmanis pats paprasij laj sarkana armija uzceltu bazes kurzeme pret nacizmu! Tapec nemeginiet mainit vesturi , ja tapat visi zinas patiesibu!!! Un pustj kaut viens man pateiks uz ielas , ka esmu krievu okupants! EBALO BUDET BITO V SMJATKU MRAZI!!! ta ir nama dzimtene , bet ne tadu merglu ka JUS! Jums cels uz siberiju!


  Janka 2010-03-18 19:44
  acv tev neliekas, ka tu šauj pār strīpu ar komentāriem? Labi, tu tikai vēlreiz pierādi, kāda ir krievu attieksme pret Latviešiem, un tu par to ko pateici neko no mums neesi pelnījis un pierādi, ka mums ir taisnība un tas okupants ar kuru tu runāji, kura vectēvs izvarotāju armijā cīnijās man ir pie vienas vietas.


  qwerty 2010-03-18 20:14
  ACV ja tev pohuj tad kāpēc tu tērē laiku un raksti? :D Laikam gan nav vienalga, laikam grauž, ka tev nav taisnība. ;)))


  letinsh 2010-03-19 10:05
  Mums ir viena priekšrocība. Pret mums palikuši galvenokārt acv, kuru zināšanu un kultūras līmenis, kā tas redzams no teksta, ir ievērojami zemāks, nekā mums. Tas redzams arī dzīvē. 16. martā leģionāri pēc sevis atstāj sakoptas vietas. Pēc 9. maija pasākumiem paliek tukšu pudeļu un mēslu kaudzes.


  acv 2010-03-20 10:59
  A ka ar jums runat, ja esiet tik stulbi? jus pat nezinat vesturi un raudat ka jus okupeja... Okupācija (latīņu: occupatio) nozīmē citas valsts sagrābšanu ar bruņotu (vardarbīgu, militāru) spēku un savas pārvaldības ieviešana tajā. Okupācijas juridiskais skaidrojums tika noformulēts 1907. gada Hāgas konvencijā. Saskaņā ar konvencijas 42. pantu, teritorija ir okupēta, kad tā ir pakļauta naidīgas armijas faktiskai pārvaldei. Okupācija aptver tikai to teritoriju, kur šāda pārvalde ir noteikta un var tikt īstenota. - Оккупа́ция (от лат. occupatio — захват, занятие) в общем случае — занятие вооружёнными силами государства не принадлежащей ему территории, не сопровождающеес я обретением суверенитета над ней, обычно временное. Оккупацию следует отличать от аннексии, акта присоединения государством всей или части чужой территории в одностороннем порядке. Maksimums kas bija tad tas ir aneksija, un ari par to var pastrideties!!! JUMS ir stulbas skolas un stulbie politiki kuri iestasta jums pilnigas blenas!! un jus tam visam ticat! Atbildiet uz jautajumiem : 1) Vai jums ir draugi krievi, vaj ari jus ar krievvalodigiem vispar ne draudzejaties? 2) Vai saviem berniem jus ari macisiet naidu pret krievalodigiem? Un ka jums labak dzivojas PSRS laika, vaj neatkariga latvija , kad zaudejam tadus uznemumus , ka VEfu, rafu, un ta talak, un visi dzivoja ka cilveki, un nemira no bada....
  Atbildiet uz tiem jautajumiem!


  Toms 2010-03-20 11:35
  Eu, a kā to sauc, ja kādā valstī tiek ar varu uzspiests izveidot militārās bāzes un ievest bruņotu armiju, tad atnākusī vara ar savas armijas palīdzību ņem un izsūta 300 tūkstošus cilvēu, spīdzina valsts iedzīvotājus līdz nāvei un aprok centrālcietuma pagalmā, uzbrūk robežpunktam un nogalina robežsargus, nošauj tās valsts armijas virsniekus mežā, tā vai tad nava okupācija, kad sveša vara ieved naidīgu armiju, un vēl veic genocīdu?


  acv 2010-03-20 14:17
  Toms izlas kaut vienu vestures gramatu! Latvija pati prasija lai PSRS izveidotu kara bazes kurzeme! Ligumu parakstiis Ulmanis. Nosauc kaut vienu nomietni kuru izveidoja krievija lai spidzinatu latviesus? kapec cilveki sveicinaja sarkanus karevjus ar ziediem, ovacijam un orkestri? Bija Aneksija , bet ne okupacija! un tikaj gudri latviesu vesturnieki grib apvienot aneksiju un okupaciju viena! NEKUR pasaule ta nav! labak atbildi uz jautajumiem , ko rakstiju agrak!


  acv 2010-03-20 14:23
  Vel vienu jautajumu gribu uzdot, Vaj jus ienistat vaciesus? vini tacu ir okupanti un slepkavijusi latviesus un ja vinetu dzivotu latvija..


  acv 2010-03-20 14:26
  Sodien redzeju masinu ar USA karodzinu vaj tie iedzivotai ari ir nelojali?! jautajums pie moderatora vaj saites veidotajam!!! jums foto atsutit kolekcijai? vai tikai krievi ir ne lojali?  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  7 + 17 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Tiesa atļauj 16. marta pasākumus - Nacionālisti.lv