Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-03-05

  Komentāri rakstam: Sodu saņem vēl viens antilatvietis

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Nacionālists 2010-03-05 12:39
  Cerams, ka šādu spriedumu kļūs vairāk. Pašlaik gatavojam iesniegumu par veselu kaudzīti komentāru mūsu portālā.


  F22raptor 2010-03-05 14:38
  NACIONĀLISTS!!! Dariet tā!!! jāiemāca reiz Antilatviešiem labas uzvedības normas!!!


  Volk 2010-03-06 04:13
  Вот вы смешной народ))


  andris 2010-03-07 00:33
  ?


  Andris 2010-03-07 00:38
  Admin,atbalstāma rīcība no tavas puses,bet lai morālei nebūtu dubultīgie principi,tad anoloģisku rīcību sagaidu pret tiem,kas ar saviem komentāriem kurināja naidu un necieņu pret cittautiešiem.,gluži tāpat kā notiesātais,kaut ddd īpaši labāki arī nav ..


  Andris 2010-03-07 02:06
  Starp citu DP ir lietas pret DDD aktīvistiem un ja nemaldos viena lieta ir jau nodota Temīdas rokās.Atliek tikai cerēt uz anoloģisku iznākumu !


  Toms 2010-03-07 10:40
  Cerība mirst pēdējā, :D ceri vien Andri!


  acv 2010-03-07 14:28
  A nolikt pukes ar seru lentinju ir normala lieta? Jus tiem cilvekiem esat parada dzivibas!!! Kamer esiet jus miera nebus nekad mana dzimtene Latvija... Liels JUMS paldies nacionalisti!!!! Lai dievs jus piedotu par to ko jus dariet!!!


  Toms 2010-03-07 21:17
  acv, ko tu runā, kam esam parādā dzīvības? Tiem izdzimteņiem, kas Latviešus izsūtīja uz Sibīriju, izvarotāju sarkanajai armijai, tiem, kas Latviešus līdz nāvei spīdzināja centrālcietumā? Ko mēs esam viņiem parādā?


  lipsts 2010-03-08 15:13
  Citēšu tikai dažus fragmentus no A. Rimšas rakstītā:
  \"Latvieshu cuukas!
  \"Latvija un juusu izdzimtenji latvieshi esat nepateiciigi , skaudiigi ,patmiiliigi kropli!\"
  \"Latvija smird\"
  \"Suukajoshaa nacija! Ceru ka juus visus izkers un atspardiis Pedinju bars!\"
  \"Juu taksh esat pati zemaakaa naacija pasaulee!\"
  \"Man liekas visi saprata ka tas invaliidu bars ir latvieshi!!!

  Tā lūk šie okupantu kropļi domā par Latviju un latviešiem.
  Stipri gan šaubos, ka, gadījumā ja kāds, piemēram, žīdu tautu nosauktu par zemāko nāciju pasaulē,viņš tiktu cauri ar nosacītu sodu. Jordana gadījums to pierāda.

  P.S.
  ACV, ja mēs ko sarkanajiem fašistiem esam parādā, tad tikai lodi.

  Andri, Tavs komentārs vienkārši nožēlojams. Tu skaidri parādi, ka esi vai nu kosmopolīts vai okupantu drauģelis. Bet Tev par nožēlu DDD veidotāji visās tiesas institūcijās uzvarēja. Apsūdzības puses tā saucamo ekspertu (bez izglītības attiecīgajā nozarē)paustie uzskati bija vienkārši smieklīgi. Tā, piemēram, elements, kuram nav nekādas sajēgas par valodniecību, mēģināja iegalvot, ka žīdus nevajag saukt par žīdiem. Personāžs bez sajēgas vēstures un starptautisko tiesību jautājumos apgalvoja, ka okupantus nevajag saukt par okupantiem u.t.t.
  Bet, ja DP čekisti gadījumā grib rosināt jaunu lietu pret DDD, tad kā Tu to zini? Varbūt pats esi cieši saistīts ar šo noziedznieku grupējumu?


  pert 2010-03-08 21:34
  kad tiks sodīti cilvēki, kuri kurina naidu pret krievu tautu? Lūdzu Drošības policiju un prokuratūru pārbaudīt komentārus šajā saitā! Jums būs daudz darba!


  acv 2010-03-09 00:34
  pizdec ,laikam skola jums ne to iemacija!!! eiet macities vesturi!!! negribas pat ar jums runat!!! kada okupacija, kad krievijas armija ienaca riga , vinju sveicinaja ar ziediem un ovacijam...ta vesturiski notika ka mums visiem Latvija ir viena dzimtene, tadejadi es vispar neredzu iemeslus kapec jus nevariet sadzivot ar citiem nacionalitatiem. Psrs atistija nabagu Latviju ! latvija saka razot elektroniku, masinas, vilcienu vagonus! cilvekiem bija darbs, pat gribej riga uztaisit metro! Musu laikos neka tada vairak nav , kur palika VEF un citi uznemumi... Neka vairak nav, mes dzivojam ka sodien izlaciju 5 no nabagaiem valstim eiropa... ko vel jus gribat? nu aizbrauks puse no iedzivotaiem , un kas notiks latvija
  ? cilveku nav, neka nav , man liekas normalam cilvekam tas bus skaidrs! Kapec jus nekaunigi apsaucat ebrejus par zidiem? Kapec mani draugi ,latviesi uzskat jus ka kadu \"stulbenju baru \" (atvainojos bet citadak nevar nosaukt) .
  Es gribu lai mes visi dzivotu miera, aizirstu par visu to kas bijs un veidotu normalu jaunu Valsti!
  Versos pie saita ipasniekiem - Pietiek to naidu , un rakstu par to ka krievi ir slikti un mes tik labi! Dzivosim beidzot miera... Latvija nau neviena saita ko izveidoja krivrunajosie ar tadu pati saturu ka jusiejais.... Laiks aizdomaties...  Andris 2010-03-09 01:00
  Viena taisnība visiem,likuma priekšā mums visiem jābūt vienādiem,nevar būt ka daži noziedzieki ir vienlīdzīgāki par citiem.Lipst,likumi rakstīti visiem vienādi,gan latvietim,gan krievam un noziegumam nav tautības..


  Andris 2010-03-09 01:11
  Avc,tavs lugums ir nevietaa,jo tikai saskelta un neiecietīga sabiedriba ir vislabakaa augsne kur visadu sugu radikāļi var pastavet un vairoties,it seviski krizes..nu ne velti pastav tadi saukli ,kaa latvieti nepadodies ,jeb krievi naak..


  Toms 2010-03-09 01:20
  ACV, atbildi uz manu jautājumu, ko ES esmu parādā cilvēkiem, kas te atnāca un izsūtīja manus senčus, tos spīdzināja izvaroja un nogalināja, tiem, kas man katru dienu prasa 5o sant un cigaretes, man ir barā uzbrukuši un, kad biju sīks, divi ar nazi piedraudot atņēma telefonu? Ko ES esmu viņiem parādā? Un vai varbūt viņi nav ko parādā man? Tu saki, ka nebija okupācijas? Tad pasaki kāda velna pēc, lai cilvēki labprātīgi būtu laiduši krievus Latvijā, ja tie viņus izsūtīja uz Sibīriju? Tie, kas viņus sagaidīja bija saujiņa ar noalgotiem ukupantiem, to nav grūti dabūt gatavu, tā pat kā visu \"lpsr\". Un pāreijā tav komentāra daļa ir vēl smieklīgāka, tikai negribu tērēt laiku un atspēkot muļķības.


  Andris 2010-03-09 08:36
  Tom-cik tu ilgi dzīvosi vēsturē..?
  Vēsture ir domāta,lai to atcerētos un pieminētu,nevis lai tajā dzīvotu..


  Andry 2010-03-09 16:10
  Parak daudz emocijas


  acv 2010-03-10 12:51
  banditiem , nav tautibas! tie var but ka krievi, latviesi , cigani, angli un ta talak.... dazhiem vienkarsi ir nevaidzigs naids ka latvija gandriz puse runa krieviski... Ta nevajdzetu but, jadzivo miera , un kurs tic kak var ta bus!!! mes esam cilveki , nevis zveri kuram nav smadzenes ! mes varam dzivot viena morali normala valsti!!! Bet musu Latvija dazi cilveki izdarija loti daudz lai budu tadu cilveku gruppas kuri ir ar naidu. tas ir musu politiki kuri izdomaja daudz lieka , par po pasmejas visa pasaule! piemeram kad pase raksta Alien!Mana mama te dzivoja visu muzu, Es esmi dzimis latvija un MAN pat needeva uzrejz tautibu bet uzrakstija alien... ka jus domaet vaj tas ir normali... Mana dzimtene un neskaitit mani par pilvertigu iedzivotaju... nekur pasaule ta NAV!!! protams ka pec tam es dokatroju ekzamenu un dabuju normalu pasi , un tagad varu iet velesanas un darit citas lietas!
  OK no sakuma ludzu paskatities filmu , atvajnokos ka krievu valoda, bet iesaku noskatities!!! pec tam parunasim un izsaksim savus adekvatus viedokljus! tikaj skatitis lidz galam!

  http://rodina.lv/Pribaltika-Is torija-odnoj-okkupacii


  acv 2010-03-10 12:58
  Versos pie sajta ipasniekiem! Ludzi izlikiet to uz galvenas , lai visi Jusu Lietotaij varetu noskatities un apspriest to !


  čivriks 2010-03-10 16:32
  Da acv neviens to neliks galvenajā saitā trīs iemeslu dēļ 1)saturs nav Latviešu valodā 2) video vai vienalga kas tur bija nestrādā 3)noteikti tur esošais saturēja provokācijas. Plus tev pielsonību nekādā gadījumā nedrīkstēja dot, jo tu pat Latviski nemāki normāli rakstīt. Kā arī te netiek diskutēts par kau kādiem krievu video bet par ķēmu, kurš apsmēja šo valsti un tautu, kurai šī valsts pieder.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  3 + 5 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Sodu saņem vēl viens antilatvietis - Nacionālisti.lv