Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-02-22

  Komentāri rakstam: Par naidu pret latviešiem - gads nosacīti

  Komentāru lapa: | 1 |


  Dusmīgs 2010-02-22 18:31
  Par maz. Tikai vairos viņa protesta garu tāds maigs sods.


  SWSS 2010-02-23 04:10
  HA-HA!

  Paskat, kā nobijies tas okupants!

  Internetā okupanti ir lieli, bet, kad jāatbild par saviem vārdiem, tad pielaiž bikses! :))
  Toms 2010-02-23 18:58
  Tāds resnulis tas okupants netā noteikti baigo varoni mētāja, bet beidzot tas ir noticis! Un tā vajag turpināt, vajag parādīt viņim, kurš šajā valstī drīkst muti vērt un kuram tā jātur ciet vai jādodas atpakaļ uz mātes zemi, kur viņi varēs gvelzt ko gribēs!


  Galvenā zivs 2010-02-26 11:09
  Cik augstu sodu var uzlikt šadi drošībnieciņi, ja viņiem bāzti galvā štrunti, jo viņu apmācītāji ir bijušie čekas pakalpiņi, kuri ar nodomu viņus tā apmācija, jo drošības policija vispār ir mūsu varturu iestatijums, paldies Dievam, taisnība uzvarēja, jo tā vienmēr uzvar!Skolnieks ir taisnīgāks par skolotāju!


  Enigma© 2010-02-28 18:17
  Taisnīgs sods,bet es ļoti ceru kad uz apsudzēto sola nonāks arī tie,kas kurina naidu pret cittautiešiem !
  Cik zinu ka ir jau DP un VP ierosinātas lietas par šo faktu,ceru ka šīm lietām būs loģisks iznākums :))) !  Galvenā zivs> Enigma 2010-03-01 08:38
  Par kādiem cittautiešiem te ir runa?Citas tautas izņemot lībiešus, Latvijā ir citu tautu drupatas.Mums jau nav nekādas labās minoritātes!Krievu lielāka daļa ir agresīvi civilokupantu suņi, čigāni vispār ir cilvēkveidīgi parazīti, bet žīdi - nomaldijušies staiguļi!Sanāk gluži loģiski - visas minoritātes Latvijā ir pārejo tautu drupatas, ja izsijā saujiņu lojālo krievu, un saujiņu citu slāvu.Vienīgā īstā, un labā minoritāte Latvijā ir lībieši!Par to ir runa.Un nevajag nekādu labpatikšanu uz rusopantu un čigānu mūdžiem!


  Enigma© 2010-03-02 13:15
  Galvena zivs,jeb pareizak sakot sapuvusi zivs !
  Neviena tauta,neviena valsti nav un nevar but drupatas.Tavs skirojums mazvertigas un pilnvertigas tautas ir kaut kur vesture manits,par ariesu rasem utt.Varbut tu ari ieteiksi veidot Firera,Milosevica u.tml. tiranu tradicijam .
  Es esmu parsteigts jeb pareizak ne,kapec si slima cilveka komentari joprojam vel ir...?
  Savu laik jus ta lamajat Diena.lv,kas loti skatijas un sekoja lidzi,lai sitadi komentari neparaditos,jo tas parkapa LR likumdosanu un nemaz nerunajot par etiskumu un cienu.
  Sapuvusi zivs-Latvija nekad nav bijusi monoetniska valsts,bet gan majvieta daudzkulturu grupam un mani tikai tas priece,jo daudzveidiba tikai padara skaistaku un bagataku Latvijas sabiedrisko kulturu :)
  Tev tas patik vai ne,bet pedejas velesanas paradija ka nac.radikalu saukliem ir beidzies \"deriguma termins\"
  Man draugos ir loti daudz draugu cittautiesos un zini tas mani ta priece,ka pat nevari iedomaties.Man nav svarigi vai vins ir latvietis,ebrejs,cigans vai kas cits,galvenais ir cilveciskas ipasibas.
  Bet tev jau to nesaprast jo tu dzivo savas 4 sienas un pa visiem interneta portaliem tik spej metat savus meslus,kuri nevienam nav vajadzigi.
  Un ticu ka laiks visu nostadis savas vietas,kam but uz politiskas skatuves un kam but vestures meslaine !
  Tu esi nozelojams sapuvusi zivs !


  Galvenā zivs> Enigma 2010-03-04 12:29
  Nacionālistu saukļi nekad nav bijuši modē, jo Latvija nekad nav bijusi Latviešu valsts.Un kur es esmu rakstijis, ka Latviešu tauta ir pārāka par citām - parādi man to rakstu!Ja runa ir par čigāniem, tad vari ar šiem parazītiem draudzēties, jo pats esi ļauns.Es uzskatu pilnīgi otrādi - visas tautas ir pārākas par čigāniem, un vai tad čigāni ir cilvēki?Un visām tautām ir jakonsultējas, lai atbrīvotu cilvēci no šiem parazītiem!Turklāt tavs niks ir baigi pozitīvais?Tas ir tev nesaprast, ka tautai, lai izdzīvotu, ir nepieciešama sava etniski - kulturālā vide, kurā viņi var izvērsties, augt, un attīstīt savu etnisko kultūru.Tu to nesaproti, jo tev vecāki jau bijuši kādi armijnieki, vai kompartijas biedri.Tevi viņi ir audzinājuši uz nepareizās nots, draudziņ!Cik noprotu, tu esi rusopants, un esi audzis tādā vidē, kādā esi audzis.Jūs esat liela, šovinistiska nācija, tapēc jums nesaprast mazo tautu likteņus, lielvaru spīlēs!šāi mājaslapai, un arī citām, mani kõmentāri ir vajadzīgi, bet tavi nē!Mani komentāri vajadzīgi visai Latviešu tautai!Saprati, enigmiņ, tautu bendētājiņ!


  Fannie 2011-05-07 04:49
  No more s***. All posts of this qaluity from now on


  mslxozzkjp 2011-05-08 04:24
  w7nZwL <a href="http://dottudrbglrp.com /">dottudrbglrp</a>


  sianuxjto 2011-05-09 05:53
  8L03gp , [url=http://vzidlyqhowzp.com/] vzidlyqhowzp[/url], [link=http://wtmoimtwwtio.com/ ]wtmoimtwwtio[/link], http://wstfvgejigsn.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  20 + 2 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Par naidu pret latviešiem - gads nosacīti - Nacionālisti.lv