Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-01-02

  Komentāri rakstam: Drošībnieku savervētais jeb FENIKSa atzīšanās

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Jānis Sils 2010-01-03 12:14
  Stāsts izklausās patiess. Arī DP darbinieku uzvārdi par to liecina. Protams, labi, ka cilvēks tagad ir atzinies, tomēr tas nemaina faktu, ka glābjot savu ādu Valdis ir ziņojis par saviem paziņām.
  Savulaik arī mani ir mēģinājuši vervēt gan DP, draudot ar Kluba darbības sarežģīšanu, gan mūsu avīzes \"Latviešu Patriots\" slēgšanu, gan lietas safabricēšanu pret mani. Arī MPD ir piedāvājis \"abpusēji izdevīgu sadarbību\". Brīdī, kad kaut kam tādam piekrītam, esam nodarījusi ļaunumu nacionālajiem spēkiem un mūsu Latvijai. Tā jau arī ir tā cīņa, par kuru mēdzam runāt, te arī parādās, vai mūsu pārliecība ir pietiekami stipra, vai esam gatavi ziedoties.


  Es 2010-01-03 13:36
  Nu domaju ,,ka tadi dubultaģenti starp mums netrukst!


  AG 2010-01-03 13:38
  MANI GAN NEVERVĒJA, JUTA LAIKAM, KA VELTĪGI!


  Vecmeita 2010-01-03 17:06
  Man tā šķiet nodevība - sadarboties ar DP. Ko tad viņi tādu darīja? Pašu spīdzināja (kas arī nav attaisnojums, lai padotos)? Vecākiem/radiem kaut ko izdarīja?
  Jei bogu, vai tad lai veiktu kratīšanu, nav vajadzīgs kāds dokuments? Labi, varbūt esmu filmas saskatījusies un naiva, bet tā \"no zila gaisa\" neviens manā dzīvoklī nākt nevar. Tāpēc arī nekad neveru durvis vaļā, jo ja kāds pie manis nāk ciemos, esmu informēta.


  Drudzis 2010-01-03 17:28
  Vecmeita, tu rakstu laikam nelasīji sevišķi uzmanīgi...


  Herberts 2010-01-03 20:04
  Domāju, ka tajā stresā, kurš rodas nopratināšanas un kratīšanas laikā, ir iespējams piekrist ne tikai tam. Bet tādēļ, kā jau Jānis teica, ir jācīnās un jābūt drošam par savu nostāju.


  3 2010-01-03 20:22
  fucking rat!


  TRUMPIS 2010-01-03 20:29
  Tādas vervēšanas vēl būs daudz un dikti. Zēniem kam ir daudz naudas tādām lietām vienmēr pietiks ko maksāt.


  3220 2010-01-03 20:58
  Vecmeita nerunā, ja nezini, stresa situācijā viegli ir manipulēt ar cilvēku, neviens nevar būt drošs par to cik labi spēs saglabāt vēsu prātu šādā situācija, ja tādā vēl nav bijis, un tik droši kā tu te raksti tu varētu rakstīt tikai tad, ja pati būtu kaut reizi ko tādu piedzīvojusi, nez kāpēc man liekas, ka šitādi interneta varoņi salūztu paši pirmie. Bet, protams, visiem ir jācenšas būt stipriem, nepadoties, nesalūzt, saglabāt vēsu prātu un pareizi izvērtēt prioritātes.


  Jānis Sils >3220 2010-01-03 21:26
  Taisnība. Fēnikss ka reizi ir šāds \"interneta varonis\". Vienīgais cienījamais solis Valda rīcībā ir atklāta atzīšanās un atvainošanās tiem, par ko viņš ziņojis. Viss pārējais ir traktējams vienkārši - puisim piedāvāja darbiņu, puisis piekrita.
  Ja jau pie mērena morālā spiediena var nodot savus draugus, tad pie mērenas fiziskas ietekmēšanas var nodot arī vecākus. Nu un ja paņemtu viņu \"pie dziesmas\" Krievijas dienesti, uzsistu pāris zilumus un piesolītu novākt - ko tad? Dubultaģents? Pupu mizas! Vienkāršs ierindas ziņotājs.  Ainis Sproģis 2010-01-03 21:42
  Lai arī neesmu aktīvs komentētājs, bet nu šoreiz gribējās dažus vārdus tomēr izteikt...

  Protams, FENIKSA \"stukačošana\" mani pārsteidza, jo pazinu puisi samērā ļoti labi un bija radies samērā pozitīvs iespaids. Diemžēl...Tas par mammas biedēšanu un kuņģa sulu un citiem niekiem...vispār ir blēņas.
  Pats arī esmu piedzīvojis gan kratīšanas, gan arī biežās \"jaukās sarunas\" DP midzenī un FENIKSS ļoti daudz zināja no manis par to kā tas notiek un uz ko jābūt gatavam.
  Nedaudz kremt tas, ka organizācijas biedri, draugi un paziņas, uzzinot to, ka FENIKSS ir aizturēts sniedza atbalstu un darīja visu iespējamo....bet, izrādās, ka FENIKSS salūza (slapstījās savās mājās Silakrogā) un par nieka 40 šekeļiem mēnesī devās atskaitīties šiem parazītiem no DP. Man grūti iedomāties kā ir morāli jāspīdzina, lai 40 šekeļu dēļ mēnesī būtu gatavs nodot visu to, ko mēs kopīgiem spēkiem ceļam un turam kā pēdējo svētumu.
  FENIKSS ir tehniski ļoti zinošs puisis, tālab ja kāds ir ļāvis rakāties viņam Jūsu PC, vajadzētu tomēr nograut cietni vai vēlams vispār izmantot jaunu datoru un jaunas lietotājprogrammu paroles.
  Tas cik viss šis no FENIKSA stāstītā ir paties - ir tikai pašam klauvētājam zināms un redzams kratīšanas protokolos, iebildumos (ja tādi viņam, protams, ir bijuši) un viņa ziņojumos.
  FENIKSS arī varētu nopublicēt taču savus ziņojumus (ja reiz ir pieticis drosmes nomest savu klauvētāja kažoku), jo tie taču saglabājas iekš gmail. Protams, ja ir gatavs runāt pilnīgi par visu!!?

  Un visu bedzot, Valdi, ar atvainošanos maz kas te līdzēts! Tu esi zaudējis pilnīgi visu - pats sevi un savu tautu!
  Zinu, ka skarbi...diemžēl nodevējs ir un visur paliks tikai nodevējs.


  Vecmeita 2010-01-03 22:40
  Nu labi, par kratīšanas protokolu nepamanīju, bet tāpat nav attaisnojuma stukačošanai. Un DP ar viņu nedarīja ne tuvu, ko čekisti savulaik darīja ar cilvēkiem.


  SWSS 2010-01-05 03:39
  Vispār atzīšanās liekas neīsta un nožēlojama.

  Tagad fēnikss būs svētais?

  Jā, gaisotne policijas iecirknī nav patīkama, bet nodot tik daudzus un tik ilgi?

  Vārgulis, lai neteiktu vēl skarbāk!


  atnācējs 2010-01-05 22:08
  uz ko tad tā DP ir noskaņota?


  Sergej 2010-01-06 10:29
  Nesaprotu, ko viņu sauc par nodevēju.
  Fēnikss darbojās DP labā, Latvijas DP.
  Jā, DP darbinieku rīcība ir vienkārši nožēlojama (pieņemumu ka viss nebija tik traki, tikai stresa apstākļos Feniksam viņi likās kā pēdējie ļaunuma iemiesojumi), bet lietas būtība ir tāda, ka puisis darbojās valsts iestāžu labā.
  No morālās puses, tas neizskatās diezcik skaisti, bet no patriotiskā skatījuma viss tika darīts godam.


  > Sergej 2010-01-06 10:45
  DP ir tik pat atbalstāma kā čeka kādreiz. Bez pārmetumiem. PSRS laikā čeka bija legāla valsts iestāde. Šobrīd DP ir legāla institūcija. Un DP darbojas Latvijas valdības interesēs nevis kaut kādās savās pareizās un godīgās gaišās nākotnes vārdā, kuru paši izdomājuši. DP dara to ko liek nevis kaut ko no gaisa izdomā kā Latvijai būtu labāk. Nodevējs paliek nodevējs neatkarīgi no tā, ko viņš ir nodevis. Kādēļ Fēnikss maldināja DP, nesniedza visus materiālus, meloja? Tā taču arī pēc Taviem kritērijiem, Sergej, ir nodevība pret Latvijas valsti?


  Jānis 2010-01-15 16:11
  \"Feniksa\" stāstā DP personas interntet-ā neparādās, kā arī nav nevienas ģeogrāfiskas vietas norādes. Līdz ar to stāsts nesatur ar realitāti sasaistāmu informāciju.
  Numurs 29922232 pieder Bite. \"Juris Kraulskrauls88@gmail.com\" - e-pasta adrese nevar saturēt tukšumus.


  AG 2010-01-16 21:30
  Par DP darbiniekiem i-tā nekas lieks nekad neparādās. Adrese bija krauls88@gmail.com, bez jebkādiem tukšumiem. Tu, jānīt, pats esi čekists, skaidrs kā bilde!


  Galvenā zivs 2010-01-23 10:42
  Ar atvainošanos te vis cauri netikt...


  Pavariņš 2010-01-30 15:27
  Mums Ventspilī arī kautkas pilnīgi greizs notiek, ko jūs par to domājat...?
  http://www.ventasbalss.lv/news /zinas/read/1148/ventas-balss- versas-drosibas-policija


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  18 + 2 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Drošībnieku savervētais jeb FENIKSa atzīšanās - Nacionālisti.lv