Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-12-23

  Komentāri blogam: Brīvības ielas telšu (brīv)pilsētiņa

  Komentāru lapa: | 1 |


  M.I.E.R.V.A.L.D.I.S. 2009-12-23 09:44
  šo pilsētiņu NAV obligāti jāsauc par komūnu.Bet šī pilsētiņa ir piemērs mums - kā vajag pastāvēt par sevi - par Latviešu lietu!


  Līdums 2009-12-23 15:50
  SLAVA VAROŅIEM!!!


  Kalvis 2009-12-23 16:13
  (Pārskats no \"Latvijas Avīzes\" šīsdienas raksta - \"Telšu pilsētiņas iemītnieks pieprasa Disnejlendu, saražot latus un apkarot prostitūciju\"): Viens no telšu pilsētiņas iemītniekiem Aigars Trenmars vēstulē premjeram Valdim Dombrovskim (\"Jaunais laiks\") pieprasījis Rīgā uzcelt Disnejlendu, lai tādējādi attīstītu tūrismu. Vēstulē, kas pieejama valdības mājaslapā, pieprasīts arī slēgt visas spēļu zāles, \"saražot latus\", lai atmaksātu parādus, paceltu pensijas un palielinātu bezdarbnieku pabalstus, kā arī izteikta prasība \"uztaisīt Rīgā Disnejlendu\". Bez algu palielinājuma un darba vietu nodrošināšanas aktīvists pieprasa arī aizliegt \"uz ielām un klubiem prostitūtas, savādāk no HIV vīrusa un slimībām mums neizbēgt\". \"Prasība, lai mazāk cilvēki zaktu un melotu. Prasība, lai vairāk pievērstos Dieva likumiem,\" vēstulē rakstījis A. Trenmars.


  ZBdārzs 2009-12-23 16:50
  kretinē laukā, ka katrā medus mucā kāds kroplis iegāzīs savu žultainās darvas karoti. komūnu varbūt vajag norakt uzreiz par to, ka tur krievs latvieti piekāva un viens grib Disnejlendu? starp citu, disnejlenda ir ļoti ienesīgs tūrisma objekts.

  Tāpat taču ir ar nacionālismu. Pietiek, ar pāris tukšpauriem, kurus pavilkušas nacisma idejas un kuri pelnīti un nepelnīti pa labi un pa kreisi ņirgājas par krieviem, lai visu nacionālisma kustību norakstītu.


  lets 2009-12-23 20:13
  Nacionālismam jābūt saprātīgam, taču stingram. Ņirgāties par krivičiem nevajag, bet jāliek tiem justies kā ikvienam citam Latvijā. Šobrīd ir tā, ka viņi mūs neciena, ko dara pamatoti, jo katrs otrais latvieties ar kriviču runās krieviski arī tad ja latvietim neko nevajag.


  Ritvars 2009-12-23 23:21
  Telšinieki nerunā par problēmas saknēm. Viņu prasībās (skatīt te: http://www.mk.gov.lv/lv/aktuali/221209/) nācionālas domāšanas un tautas interešu aizstāvības nav vairāk nekā varas gaiteņos, un daudzas ir stulbākas par Dombrovska-Repšes polītiku.
  Dzīvot ielas vidū, salt, riskēt ar plaušu karsoni un nāvi - un prasīt MK, "lai valsts uztaisa Rīgā Disneilendu", "lai cilvēki mazāk zaktu un melotu", "kad beigsies GENOCĪDS pret savu tautu", "nodrošināt bērniem normālu dzīvi, tiesības normāli ēst un dzīvot mājās", "nekavējoties no runām pāriet uz darbiem strādājot Latvijas iedzīvotāju interesēs"? Atvainojiet, vai visi mājās?
  Un diez vai paraugs, kam līdzināties, ir sarakste ar Latvijas valsts iestādēm krievu valodā.
  Vēl kāda lieta - protestētāju īpašuma tiesību izpratne. Ja manā sētā bez manas ziņas un piekrišanas piepeši apmestos kaut kādi suselnieki, lai es dalos, ko savā alkatībā un mantrausībā esmu piesavinājies (ja reiz man ir privātmāja, bet šiem ne), viņi būtu nekavējoties patriecami. Arī ar varu.
  Teltis rāda, ka cilvēki nav apmierināti ar vartuŗu polītiku - tāpat kā to rādījuši lietussargu mītiņi un Saeimas grautiņš. Taču diez vai tās ir cildināmas - tāpat kā lietussargu mītiņi un Saeimas grautiņš.


  Jānis Sils 2009-12-23 23:28
  Taisnība ir Ritvaram un Kalvim. Neloloju ilūzijas par visiem tur esošajiem.
  Bet man dziļi simpātiska ir jebkura aktīva rīcība, neatlaidība, pat zināma agresivitāte būtisku mērķu sasniegšanai. Tādas mums diemžēl trūkst. Un šajā ziņā arī uzlūkoju viņus ka simbolu un iedvesmas avotu. Turklāt - ja nu ko varam pārmest, tad vienīgi Gintam un tuvākajiem līdzgaitniekiem, ka nebija stingru dalības kritēriju, kas ļāva pulcēties visādiem šaubīgiem elementiem.


  M.I.E.R.V.A.L.D.I.S., ZB dārzam 2009-12-24 10:17
  Atvaino bet kurš ņirgājas par nevainīgiem cilvēkiem?Manuprāt tādi krievi kuri neizrāda cieņu mūsu valsts simboliem, un tās vēsturei, ir pelnijuši, lai viņus ienīst, un beigās patrenc no mūsu valsts.Atšķirt labos krievus no sliktajiem, var tikai ar vinu darbiem.Ja esi nacionālismā kā mazs zīdainis, tad labāk ir nerakstīt neko!


  Čau, vecīt! 2009-12-27 17:53
  Pats piekuriem?


  M.I.E.R.V.A.L.D.I.S. 2009-12-28 14:16
  Uz muļķīgiem jautājumiem es neatbildu!


  dcrgshdabd 2011-01-09 15:52
  qAPWc8 <a href="http://kweczqgmdffs.com /">kweczqgmdffs</a>, [url=http://ucvxaircvuda.com/] ucvxaircvuda[/url], [link=http://rgtofbctnsbk.com/ ]rgtofbctnsbk[/link], http://rntvxxefobhk.com/


  Spotify 2012-11-24 23:36
  wow i never my brother can raelly "poisoned" a doctor. haha ya he is my real brother. I am Michael/Ahmike. Wow 100mm prime lens is raelly *speechless* too good. with aperture f/2.8. It's all FUYOH !Dr, join us at www.alphanatics.com


  fxbzhknfxy 2012-11-30 10:43
  YZiZUe <a href="http://chzibpxovvgg.com /">chzibpxovvgg</a>


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  9 + 5 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Brīvības ielas telšu (brīv)pilsētiņa - Nacionālisti.lv