Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-11-16

  Komentāri blogam: Soli pa solim

  Komentāru lapa: | 1 |


  Solomons 2009-11-16 12:36
  Autors ir stipri tālu stāvošs no ZS un JS aktivitātēm...jauno biedru skaits, lai kāda nu būtu tā situācija valstī, nepātrukati pieaug katru gadu...


  Viesturs 2009-11-16 12:55
  Piedodiet, ja kļūdos, iespējams. JS pieejamā informācija par dalībnieku skaitu paskopa, redzu manāmu vadītāju skaita samazinājumu. http://www.jaunsardze.gov.lv/Papildriki/Dokumenti/tabula.aspx


  Maija 2009-11-16 13:38
  Jaunsardzē samazināja algas un atlaida tos instruktorus, kas bija uz pusslodzi (strādāja arī citur). Bet ir arī instruktori, kas māca jaunsargus bez atlīdzības. Tie jau tabulā nav.
  Jā, Jaunsardzi tagad apvienos ar citu iestādi, un kas zin, kā būs. Taču ja būs "muļķi", kas mācīs jaunsargus tāpat vien, tāpēc ka patīk, manuprāt, Jaunsardze turpinās būt. Ir grūti, jo trūkst ekipējuma, bet bērni vienalga grib iet Jaunsardzē un iztiek ar saviem guļammaisiem utt.


  Jānis Sils 2009-11-16 13:53
  Solomon; Autors varbūt ir patālu no ZS un JS, es savukārt, diezgan tuvs. JS kopš 1993., ZS kopš 1998.gada. Tāpēc puslīdz skaidri varu spriest par šo struktūru ceļiem.
  Pārāk plaši neizplūstot, tikai pāris piemēru. ZS Tukuma bataljons. Deviņdesmito beigās cilvēku skaita ziņā atbilda PULKA statusam.Bija sava šautuve, sporta zāle, štābs. Pēcāk tika pievienots Dobelei, apgrūtinot gan mācību organizēšanu, gan cilvēku nokļūšanu štābā. Šobrīd Tukumā darbojas ROTAS kanceleja, kuras telpas tiek finansētas, pateicoties Domes labvēlībai. Pašlaik nav līdzekļu arī transportam uz jau tā retajām mācībām.
  JS - kopš 1994.gada darbojos kā grupas vecākais, pēcāk kā JS instruktors līdz 2004.gadam. JS izrāviens notika 2005-2007 gadam, pašlaik, kā jau minēja Maija, instruktoru skaits nepārttraukti tiek samazināts un Jaunsardzes centrs beidz pastāvēt kā atsevišķa iestāde.
  ZS rindās pieplūdumu veido tieši JS cilvēki, kas izauguši un vēlas turpināt saistību ar militārismu.
  Zinu, ka Studentu bataljonam ir gan biežas mācības, gan labs nodrošinājums, taču tas ir izņēmums, nevis situāciju kopumā raksturojošs gadījums.


  petris 2009-11-16 15:10
  BūS KO GATAVOT JAUNAJAI EIROPAS SAVIENIBAS KOPēJAI ARMīJAI,te Itālijas valsts virs izteicās par šadu nepieciešamibu un mēs iesim uz tādu variantu,kā padomījas laikos,bet protams iekšējais stāvoklis šajā valstī ir diezgan padrūms,ņemot vērā to,ka russeņi izmanto valsts vājuma brīdi un pieaug viņu nekaunība,tie ar vien vairak vicinās ar Russijas karogiem un ir pārliecināti,ka vel viņu dzīves laikā ši teritorija tiks pievienota Russijai,ejot pa ielu rajonā,kur dzīvo russeņi nu nevar būt absolūti pārliecināts,ka tev kāds nepiekasīsies vai neielīdīs tavā dzīvokli,tie ir speciālisti uz šmaukšanos,zagšanu un arī strādajot par pārdevēju ne vienu vien reizi ir pienācies izturēt debīlo izlēcienus,it sevišķi no russeņu dzimts pārstāvjiem,kam vienmēr ir jāpierāda sava taisnība ar agresivitāti,tā ka jaunatnei tikai varu novēlēt augt un atīstīties cīnas garā,kāda šmuce var nākt un no kuras puses mēs nezinam,bet gatavam ir jābūt staties pretī uzbrukumam,vēlu veiksmi jūsu darbībā!


  Solomons 2009-11-16 15:16
  Sporta zāle, šautuve, štābs bijas Dosafā, bet dosafs pieder šobrīd nezkāpēc Tukuma domei...


  Nacionālists 2009-11-16 16:04
  Līdzīgus stāstus, kā no Jāņa Sila, nācies dzirdēt arī no Bauskas zemessargiem (kam štābs nu ir Rēzeknē). Un gan jau ir vēl šādi piemēri, diemžēl.


  ... 2009-11-19 06:23
  Cinai sveiks,un taa gadu no gada,bet kā nav tās mistiStiskās cīņas tā nav..man šķiet ka tā saucamie tēvijas sargi ir saslimuši ar Don-kihota sindromu..


  ķēniņš, ... 2009-11-19 10:55
  Esi slikti skatijies.


  Līdums 2009-11-23 18:00
  Lepni atliekt muguru, drīzāk dabūt pa galvu... nav diez cik taktiski, piedodiet.


  JĀNIS 2010-01-05 19:07
  Par drošību runājot - braukājot no Cēsīm uz barikādēm Rīgā sestdienas vakrā pa Vidzemes šoseju no Pleskavas puses man pretī brauca daudzi \"ikarusi\" , pilni ar jauniem vīriešiem.Nākošajā sestdienā atkal gadījās braukt šajā laikā un no Siguldas līdz Cēsu pagriezienam saskaitīju PIECDESMIT DIVUS pilnus autobusus,tātad bija vēl. Domāju, ka par mūsu drošību jau tad parūpējās Pleskavas desantnieki.


  Piolo 2012-12-22 00:52
  - Flott! Det ser ut som du er inspirert av Rune Johansen. Mange beldir her som fikk meg til e5 tenkte pe5 hans bok Hiv mainnskiten


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  14 + 16 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Soli pa solim - Nacionālisti.lv