Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-11-03

  Komentāri blogam: Kā pazīt Krievijas ietekmes aģentu

  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


  Nacionālists 2009-11-03 17:44
  Viss ir pareizi, tikai tad mums objektivitātes labad jānodefinē Rietumu ietekmes aģenta komplektu;

  1. Censties noniecināt latvisko, kā arhaisku un atmetamu parādību, pretstatā modernajai globālajai identitātei
  2. Propagandēt uzskatu, ka bez Rietumu padoma un atbalsta Latvija nevarētu pastāvēt.
  3.antiislāmisms


  Ivo 2009-11-03 17:54
  Par pirmo var piekrist pilnībā. Par otro un trešo prasās piebilde, ka tā būtu Krievijas nepamatota cildināšana vai amerikas nepamatota nopelšana. Citādi mēs zaudēsim spēju objektīvi vērtēt gan no šīm divām pusēm nākošās ietekmes, gan iekšējos procesus šajās impērijās, kas nav tikai balti vai melni. Tā man domāt.

  Bet pirmais punkts ir ļoti precīzi definēts un arī mani šī ņaudēšana par mūsu mazspēju kaitina.


  Sergej 2009-11-03 18:06
  Un kas, pasakiet lūdzu, Kaupera teiktajā neatbilst patiesībai?
  Vai Latvija ir varens spēks politiskajā arēnā? Nē, Baltija ir bandinieks, bet Latvija ir vēl sīkāka vienība (lai ko arī nacionālais pašlepnums neteiktu). Vai Krievija neiekabinās Rietumiem? Iekabinās, jo tuvākajā nākotnē rietumu islamizācijas process nesīs savus rūgtos augļus. No sevis gan piebildīšu, ka paralēli Krievijai iekabinās Ķīna, jo arī Krievijai ir problēmas ar dzimstību, kamēr Ķīnai tā nav problēma, arī ekonomikai ir lielāks potenciāls. Cienījamais Eglāja kungs, vai jūsuprāt arī patiesības teikšana ir \"Krievijas ietekmes aģenta\" pazīme???


  Sergej 2009-11-03 18:08
  Un jautājms pārējiem.
  Vai jums šķiet, ka par Latvijas valsts iznīcināšanu Kaupers arī meloja?


  Reinis 2009-11-03 19:56
  antiamerikānisms?
  ziniet, amerikāņi nav ne labāki par krieviem.
  viņi vnk ir nedaudz gudrāki un māk efektīvāk iekarot valstis.
  Krievija to izdara tikai agresīvāk.


  Ritvars 2009-11-03 21:00
  Nacionālist,
  ārpus raksta atstāju to, ka nav tādas vienotas valdošās Rietumu ideoloģijas un tāpēc tāda Rietumu ietekmes aģenta nemaz nevar būt. Rietumos (Eiropā, Ziemeļamerikā, Austrālijā) par ietekmi, varu un cilvēku prātiem cīnās divas strāvas. Labējie aizstāv tirgus saimniecību, privātu uzņēmību, tikumus, pamattautu, nācionālas valstis, ārēju draudu uzveikšanu un izaugsmi; kreisie - sociālismu, valsts kontroli, izvirtības, sveštautiešus, starptautiskas orgānizācijas (ES, ANO), piekāpšanos ārējiem draudiem un visu "zaļo". Latvijas analogi būtu latviešu nācionālisti un sorosīti. Krievijas ietekmes aģenti šai ziņā cenšas iegalvot, it kā Rietumi pūtu vien un kārtīgam latvietim tur sabiedroto nav. Tie, protams, ir meli. Labējo pozīcijas Amerikā ir stiprākas nekā Eiropā, un, cik pats esmu bijis Starptautiskā republikāņu institūta saietos (tolaik institūta priekšnieks bija Makeins, starp citu), tā puse mūs ļoti labi izprot un atbalsta.


  AG 2009-11-04 11:22
  Ritvariņ, tu laikam esi aizmirsis, kā ASV piespieda mums parakstīt Krievijas armijas izvešanas līgumu, atļaujot te palikt visiem atvaļinātajiem PSRS virsniekiem? Un NATO lika svītrot prasību deputātu kand.prast valsts valodu! Mērkaķis obama tagad sludinās, ka ASV un Krievijai esot kopīgas vērtības un vienota cīņa pret terorismu. Un tu, muļķīti, domā, ka šie mūs pret krieviem aizstāvēs! Bet tas, protams, nenozīmē, ka Krievijai tāpēc jālaiza pakaļa!


  ķēniņš 2009-11-04 11:35
  Kapēc obligāti jābūt Krievijas aģentam, lai noniecinātu Latvijas valsti.Varbūt liela daļa patriotu ir aizbraukuši uz īriju, drausmīgo ekonomisko apstākļu spiesta, un Latvijā ir palicis liels daudzums muļķu, kurus uzslavē mūsu nodevēji saemā, un rusopantu šovinisti kremlī.Arī muļķus var pārmācīt par īstiem Latvju dēliem, un meitām, bet mūsu patreizējās Godmaņa nodevības pabiras to noteikti nedarīs...


  Gatis 2009-11-04 12:53
  Tie kas slavina Krieviju, ir pilnīgi idioti un nav pat lietas kursā, kas taja valstī vispār notiek un kādas ir tās realitātes, ar kurām tur cilveki cīnās ikdienā. Tikai pilnīgs idiots var apgalvot, ka Krievijā ir kaut mazliet labāk, nekā kādā no baltijas valstīm. Ja jau Krievija būtu tik varena, kā to apgalvo kāds deģenerāts, tad lai tikai pucē uz to \"paradīzi\" prom! Un jo ātrāk, jo labāk latviešu tautai! Bet vispirms, lai padomā par to, ka Ķīnai mobilizācijas resursi ir 364. miljoni cilvēku, bet Krievijai pavisam ir tikai 145 miljoni iedzīvotāju, kuri vidēji patērē 18 litrus alkohola gadā, rēķinot visus tās \"varenās\" valsts iedzīvotājus. Kas attiecas uz pieminētiem Ķīnas mobilizācijas resursiem, tad painteresējaties, cik daudz ķīniešu jau ir Krievijā, kāda ir to ekspansijas taktika un ko par to visu domā analītiķi. Pameklejiet internetā informāciju par Ķīnas militāro doktrīnu... Krievijas patriotiem un Latvijas noniecinātājiem no visas sirds novēlu, pēc iespējas ātrāk nogādāt savu miesu un savu garu Krievijā un tādā veidā atbrīvot Latviju no pilnīgi nevajadzīgām padomju civilokupantu un to kultūras samazgām. Tikai neaizmirstiet paņemt līdzi Puškina pieminekli un \"okuopantu fallu\" no Pārdaugavas! Laimīgu ceļu!


  Romans 2009-11-04 14:14
  nu jus gan esat stulbi!!!!!!!! kad ju sapratisiet ka ASV ir naidiga valsts,kuru interese tikai nauda un citu valstu dabas resursi. ASV politikas merkis ir jus iznicinat,ASV ir 21-a gadsimta fasisti
  Ja mes gribam dzivot miera amerikai ir jamirst!!!!!!!!!


  maniaks 2009-11-04 14:19
  Nē, pamatdoma jau ir lieliska, bet ir viens \"bet\". Labi sagatavots, spēcīgs \"rezidents\" vispār neteiks neko par labu vai par sliktu valstij. Viņš ieklausīsies tavās domās, un šīs domas pārraidīs uz \"sakaru un analīzes\" centru, kurā tiks izskaitļotas sviras, ar kuru palīdzību varēs savervēt cilvēku. Tagad, kad cilvēki ir izmisumā, jebkurš būs gatavs mesties \"spiega\" apkampienos, bet ir viena interesanta lieta, \"aģentūra\" tiek veidota no uzticamiem un \"garīgi\" stabiliem cilvēkiem, kuriem nākotnē tiek prognozēta ietekmes paaugstināšanās, vai arī viņu plāno \"virzīt\" pa \"dienesta kāpnēm\". Tas nav jāpieņem kā norma, jebkuru iekšpolitisko analīzi vai sabiedriskās domas ietekmēšanu tagad ir iespējams veigt ar visspilgtāko \"ieroci\" - interneta medijiem....


  maniaks 2009-11-04 14:19
  pidodiet - veikt. :)


  antons153 2009-11-04 17:44
  Lai ieraudzītu un atpazītu kr... - var but pat neredzīgam un nedzirdīgam


  Dace 2009-11-04 22:07
  Neko nepatiesu jau, godīgi sakot, Kaupers nepateica, bet vai vajadzēja to teikt naidīgas kaimiņu impērijas žurnālistiem, labi zinot, kādā \"mērcē\" šāda intervija tiks pasniegta?...


  PS 2009-11-04 23:02
  Ja Renārs Kaupers ir Maskavas aģents pēc Ritvara Eglāja (TB/LNNK) domām,nu tad jājautā,kas jums ir tur smadzenēs ..?
  Cik noprotu,kad tagad TB/LNNK biedriem būs monopoltiesības uz krievu aģentu \"standarta\" apzīmējumu,tas man savu laik atgādināja,tā saukto \"svēto ikvizīciju\",kurai bija vienīgās tiesības teikt,kuras personas ir raganas,burvji un sadarbību ar velnu.
  Es arī esmu jeb pareizāk sakot biju \"antiamerikānis\",kad bija Bušs,(bez tiesas var gadiem ilgi turēt apcietinājumā,likumīgi spidzināt utt)bet tas jau nenozīmē ,kas es esmu Krievijas aģents :)
  Savu laik Eiropā ļoti valdīja \"antiamerikānims\",bet tas jau nenozīmē,kad visa Eiropa bija pilna ar krievu agentiem :)))
  Man liekas šī autora \"gara\" darbi nav nopietni vērā ņemami,kuri tikai paliks kā suņu vaukšķēšana aiz sētas \"niks suns\"...  Susursons 2009-11-05 07:46
  Amerikai LV ir pilniigi pie D...Taada siika valstinja ,kuras pavalstnieki seezh kokos un eed banaanus (vai ko citu) tiem nenoziimee gandriiz neko. Ameerika globaalaas sisteemas nodroshinaashanai paardos LV krievijai identiski kaa tas tika izdariits Ribentropa -Molotova slepenajaa protokolaa. Veesture atkaartojas.


  Romans 2009-11-05 13:02
  =) jums latvie6i ir paranoja uz krieviem!!!!!! =)


  alex 2009-11-05 14:45
  labi,es esmu krievs. atzīstos,ka esmu pats iemacījes latviešu valodu,lai zinātu to,lai man nebūtu kauns ka dzīvoju šajā valstī un nezinu tās valodu. Bet...... Ko man domāt par to,ka pa šīm īlgiem NEATKARĪBAS gadiem latvija nav neko panākusi????????? Piedodiet,bet Latvija vēsturiski pastāvīgi ir atkarīga,no Zvedriem,Kriaviem,Vāciešīem . Labi,tagad itkā mēs neatkarīgi,ir savs karogs,Himna,ģerbons,bet..... .. veikali-Lietuviešu,mežus pārdodam pa labi,pa kreisi. Ko esam ezcēluši????? Origo,Stokmann un pārus mājas lai dzīvotu???? Slimnīcas slēdz ciet,skolas,bērnudarzu trūkst,uz mazaiem bērniem maksā niecīgus pabalstus. Un kāda tad ir starpība,kas esi tu,Latvietis,krievs vai kas cits????? Es strādāju ar Krieviju un Baltkrieviju,un ja ļoti godīgi,mūsu vasts sāktu kaut mazliet domāt,tad saprasu,ka ar krieviju ir jādraudzējas,un nekādas agresīvas politikas tur nav


  nazis 2009-11-05 16:27
  Šis tīri labi saskan ar manu šodienas penterējamo:
  http://www.alvils.info/index.c gi?action=5&id=198

  :)


  Slavjanin 2009-11-05 19:59
  Alex\'am ir patiesiiba.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


  Pievienot komentāru

  13 + 20 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Kā pazīt Krievijas ietekmes aģentu - Nacionālisti.lv