Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-10-27

  Komentāri blogam: Tikai Tautai var būt Vadonis

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  petris 2009-10-27 18:27
  runā,runā un tik runā,tas viss jau sen ir skaidrs,bet neko nemaina,jo politiskais ceļs iet uz eiropas savienibas super valsts izveidi,negribat,tad piespiedīsim visiem iespējamiem līdzekļiem un pasaule tiek gatavota antikrista varai,te jums arī bus visi tirāni vienā,tad dabūsiet savu supervaroni un apstādināt jus nevarat,jums mazai čupiņai nacionāļ norūpējošõs nav pa spekam stāvēt pretī ppasaules masonisma izdzimteņu varai,spidermans rullēēe,ha,ha,ha,ha,vadoni sagribējat sak,ka demokrātīj jums nepatik,ta arī dabūsiet viņš tiek gatavots un no tumsas izlīdis gaismā,ka pasaules eņģelis,tad varēsi paklanīties viņam varbūt par to viņš atļaus tev mastā uzvilkt sarkanbaltisarkano karogu,ha,visam ir beigas un nestāstiet,ka ir iespejams šo pasauli glābt.


  Jānis Sils 2009-10-27 18:43
  Petri, nu tad netērē laiku komentāriem un skaiti lūgšanas!


  Laucinieks 2009-10-27 19:33
  Petri, kam Tu pats tici? Vai tici tam, ka viss ir nolemts un mainīt neko nav iespējams? Vai domās jau esi izracis sev bedri, tajā iegūlies un jau redzi kādu masonu, kurš nāk aizrakt bedri ciet?


  Sergej 2009-10-28 09:33
  \"Ik pa laikam viņi atgriežas, lai strādātu\"
  Vai tā būtu slēpta Šķēles reklāma? Un ne jau \"patriotisms\" ir kļuvis par lamuvārdu, bet gan, pateicoties galēji labējo darbiem, \"nacionālisms\" ir tas lamuvārds. Tāpat kā ar sociālismu, laba ideja tika iemīdīta zemē un izkropļota.


  zorge 2009-10-28 09:46
  Nedomāju, ka mūsu valstī var runāt par kreisajiem un labējiem ir tikai nacionālie un pāri visam ekonomiskie grupējumi. P.Salkazanovs vel būdams viens no LSDSP līderiem rupji pārkāpa strādājošo tiesības, bet kad tie uzsāka streiku, vienkārši to apspieda. Arī promaskaviskais SCP tieka koķetē ar sabiedrību.


  Ritvars 2009-10-28 10:20
  Tautai (ar lielo burtu) vadoņa nevajag.


  ķēniņš 2009-10-28 10:42
  Nu re, cik dažreiz varat būt gudri!


  Nacionālists 2009-10-28 11:43
  Ritvar, nevajag tādu, kurš katram pasaka, ko darīt, ko nē, bet vajag tādu, kura lēmumi ir tautas interesēs, kurš godam pārstāv savu valsti. Par to ir runa.


  Ritvars 2009-10-28 11:54
  Tad pietiek ar Zatleru, tik maķenīt tautiskāku.


  Nacionālists 2009-10-28 11:58
  es gan teiktu - krietni tautiskāku un zinošāku. Un jautājums ir, kā pie tāda tikt.


  Aleksis 2009-10-28 16:10
  Domāju,ka nacionālisms snauž katrā latvietī, tikai ar visu demokratizēšanos tas viss ir aizmirsies, jo nav bijis par ko uztraukties. Tieši kari, drāmas un citas lietas vieno cilvēkus...


  zorge 2009-10-28 21:45
  Es vēlos VVK par tautas vēlētu prezidenti ar reālam pilnvarām.


  Kalvis 2009-10-29 12:16
  Ar tiem vadoņiem nemaz tik gludi neiet. K.Dimiteram ir autortiesību strīds par \"Vadoņa\" libretu; Nacionālā teātra direktoru O.Rubeni apsūdz par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Vienīgi mūzikla komponists Z.Liepiņš pagaidām nav iepīts skandālos. Līdzīgi Ritvaram uzskatu, ka mūsdienu kontekstā vadonis valstij nav vajadzīgs. ============================== ===============Tas, protams, nenozīmē, ka būtiskās dzīves jomās - t.sk. politikā - nebūtu vajadzīga vadonība (leadership), nevis tikai management (pārvaldība). T.i. ir vajadzīgi ne vien cilvēki, kuri prot efektīvi darīt ikdienas darbiņus, bet arī domāt stratēģiski un nospraust drosmīgus mērķus. Bet tas ir jādara DAUDZIEM cilvēkiem. Faktiski katrā politiskā kustībā ir vajadzīgi cilvēki ar līderu=vadoņu dotībām un aicinājumu. Bet tas viņiem, protams, nedod nekādas automātiskas priekšrocības. Jo reizēm valsts vara nav nekas vairāk kā menedžments/pārvaldība - t.i. efektīva ikdienas darbiņu izpilde.


  ķēniņš, Kalvim 2009-10-29 14:54
  Vai tev neliekas aizdomīgi, ka tieši nacionāli noskaņoti cilvēki visbiežāk tiek iepīti skandālos?


  Kalvis 2009-10-29 20:01
  >>> Vai tev neliekas aizdomīgi, ka tieši nacionāli noskaņoti cilvēki visbiežāk tiek iepīti skandālos?
  ============= ============================== =======
  Ja precīzāk - tad nacionāli cilvēki ar vēlēšanos profitēt no vadoņa tiek iepīti skandālos. Domāju, ka to jau K.Markss ir teicis, ka vēsture atkārtojas - vienreiz kā traģēdija, otrreiz kā farss. (Viņš to teica tad, kad Francijā pie varas nāca imperators Napoleons III - slavenā Napoleona brāļadēls). Tāpat arī Latvijā - K.Ulmanis bija daudzmaz sakarīgs vadonis (var, protams, diskutēt arī par viņa nepilnībām - bet tam te nav vietas). Savukārt jebkurš mūslaiku \"vadonis\", pat ja tamlīdzīgs radījums mūsdienu Latvijas politikā būtu iespējams, būs traģikomisks tēls. Kaut kas no ziepju operas. Bija šādsi minidialogs Raiņa lugā \"Indulis un Ārija\" -- Mindaugs: \"Viens lai ir kungs\", uz ko Indulis atbildēja: \"Ikviens lai ir kungs\". Tāpat arī es saku - ikviens lai ir vadonis. Ikviens lai jūtas atbildīgs par Latvijas valsti, lai domā ne vien taktikas, bet arī stratēģijas līmenī. Tad arī viss būs labi. Jaunu \"Napoleonu III\" mums pagaidām nevajag.


  to zorge 2009-10-30 13:33
  Nu nu... runā tā itkā nezini, kas Latvijā noticis pēdējo 20 gadu laikā. Tie paši nacionālie spēki ir tādi paši pērkami ekonomiskie grupējumi. Visi cīnās par varu un taisās par enģelīšiem. Tas pats VVK... nu nereklamē te vienu no \"viņiem\". Kā viņš ņēmās pēc tam, kad zaudēja Rīgas domē, pilnīgi kā cūka, kas nav ticis pie siles, sāka uzvesties kā cūka - cilvēciski negatīvajā ziņā.
  Par rakstu - Vadoni vajag vergiem. Ja sabiedrība grib vadoni, tad tai vēl arvien gēnos dzimtcilvēka gars.


  ķēniņš 2009-11-01 10:16
  Tev tiešām liekas, ka savu vadoni mums nevajag?Paskaties mums apkārt.Mūsu jauniešus nopumpē ar narkotikām čigāni, Latvieši svā starpā vairs tik pat ka neruna Latviski, un imigranti jau veido savu kultūru šeit Latvijā.Ka tik pašam nav izdevīgi tā rakstīt, vai vienkārši ir bail, no nākotnes tiesas?


  zorge 2009-11-01 21:29
  Ne jau Vadoni mums vajag. Mums vajag cilvēku kuram būtu kāda atbildība. Pašreizējā sistēmā kaut kas ir jāmaina.


  ķēniņš, zorge 2009-11-04 10:55
  Zorge, šajā valstī ir jāmaina viss.


  lets 2009-11-15 21:29
  Baidos, ka augsnes sagatavošana var ieilgt, jo pati tauta ir pagrimusi un šobrīd neredzu iemeslu, lai tā spētu kļūt par vienotu spēku. Šobrīd esam līdzīgā situācijā kā mūsu senči 13. gs, kad savi valdnieki bija krituši un zemi valdīja vācu (no vārda \"vākt\" ar varu, vardarbību) sumpurņi kopā ar latvju kangariem. Patriotisms nevar kļūt par masu kustību mūsdienu apstākļos, kamēr mēs ļaujam pie varas nokļūt pretīgiem, merkantīliem kangariem. Šobrīd galvenais ir apturēt kangarus, jo caur kangariem mēs varam tikt pazudināti!


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  12 + 17 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Tikai Tautai var būt Vadonis - Nacionālisti.lv