Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-10-05

  Komentāri rakstam: Krievijas armija - kriminālisti

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Sergej 2009-10-05 08:44
  Kāpēc algotņi ir pēdiņās? Viņi taču tiešām ir algotņi. Nu labi tas tā, bet bijušo ieslodzīto dienēšana liek aizdomāties. No vienas puses kaut kas bijušajiem cietumniekiem ir jādara, no otras puses ir svarīgi apskatīt par cilvēks sēdēja, jo tas var tieši ietekmēt kareivja darbību. Ja būtu karš, tad cietumnieku iesaukšana būtu normāli, tā teikt \"gaļas\" papildināšana. Bet kara nav un šāda rīcība pazemina armijas morālo tēlu kopumā.


  Я 2009-10-05 09:22
  Бред!


  Varis 2009-10-05 10:21
  Tas liek domāt, ka Krievija kaut kam aktīvi gatavojas, ja reiz ir spērusi šādu soli. Nevar būt, ka pietrūkst ne- bijušo ieslodzīto, ko uzņemt.


  Владимир 2009-10-05 14:27
  Для России это нормально. Старие ракеты, зеки и водка. Чего еще надо, что бы воевать и гордится победамы. Дело еще и в том, что за последние годы в стране накопылся огромный фон \"не подготовленного контингента\". Конечно, Россия готовится... У Китая мобилизационные рессурсы - примерно 364 000 000 человек...


  petris 2009-10-05 16:10
  briest jau ta vai tā kaut kas nelabs,jo šitā spriedze pasaulē nevar ilgi pastāvēt,kaut kur jau to vajadzēs izgāzt,jo ķinieši patiešām neies atkāpties no savām pretenzījām uz Russiju,tikai iesakoties tur kādai šmucei,gaļas smaku sajutīs arī rietumu pasaule,ta visos laiko armījā cietumnieki ir izmantoti pirmajām rindām.


  Linda 2009-10-07 11:36
  Es ceru, ka šo komentāru atļausiet man ievietot. Neesmu liela Krievijas slavinātāja, bet 99%gadījumos mums banānu-bomžu provincei vajadzētu pamācīties no nedemokrātiskās Krievijas, kā ir jādzīvo, kā ir valsts jāveido. Latvijā noziedznieku likumi valda jau 20 gadus, noziedzība ir visos līmeņos, nemaz nerunājot par mazo armiju un zemeņu sargiem, līdz ar to Krivijas tēla grāvēji varēja paklusēt, labāk tiekiet galā ar pašu vietējo noziedzību un tad kritizējiet citus.


  >Lindai 2009-10-07 14:34
  Neesmu Lindas slavinātājs, bet Lindai no banānu-bomžu provinces teikšu -mācies no \"nedemokrātiskajiem\" nacionālistiem kā jāveido sevi un savu prātu. Pār tavu prātu, Linda, jau 20 gadus valda Krievijas propaganda, netīrība ir visos tavos ķermeņa līmeņos, nemaz nerunājot par mazo smadzeni un šauro pierīti, līdz ar to tu, Linda, vari paklusēt, labāk tiec galā ar savu vietējo gudrības trūkumu, tumsonību un smirdoņu un tad kritizē citus. Priecīgu un labu tev dienu, smirdoņa!


  Nacionālists 2009-10-07 15:00
  Tāāā... mācāmies kritizēt vidokli, nevis cilvēku. Nepiekrītu Lindai, bet tas nenozīmē, ka jāvelta viņai rupjības. Iepriekšējā komentāra autoram aicinu turpmāk komentēt korekti vai arī IP adrese tiks bloķēta.


  Linda 2009-10-07 16:02
  Kādi draugi, tāds tu pats, kādi komentāri, tādi mājas lapas veidotāji. Kad trūkst argumentu, tad ķerās pie personības apspriešanas. Iztrūkums tiek aizstāts ar destrukciju. Domāju, ka šī lapa ir domāta priekš Juriem Dobeļiem, bet ne nopietniem cilvēkiem, bērnudārznieku līmenis, kurš cīnās par vietu smilškastē. Labāk ej trennēties, lai pārvarētu 1.līmeņa pārbaudījumu! :)


  Nacionālists 2009-10-07 16:47
  Tavs komentārs, Linda, ir tieši tajā pašā toņkārtā, kā tas, kurš aizskāra Tevi.


  Sergej>Linda 2009-10-07 16:56
  Linda, lūdzu, tas ka viens no mājaslapas apmeklētājiem nedraudzējas ar galvu nenozīmē, ka vajag visus mest pār vienu kārti. Kā saka \"v semje nje bez uroda\", tādēļ nevajag uzreiz apvainot klātesošos un lapas veidotājus. Serunāts? Un starp citu \"banānu-bomžu province\" nav gluži korekti- tad jau precīzāk būtu teikt \"pelēko zirņu province\" :D


  joko/Lindai 2009-10-07 17:18
  Par bandītiem, kas ietekmē Latvijas attīstību un naudas lietas varetu piekrist, bet to ka kaut kas būtu jāmācās no fašistiskās krievijas, nu tam nevar piekrist. Kas būtu tās lietas, kas būtu no krievijas jāaizgūst?.....ā varbūt savas saražotās produkcijas aizsardzība, naciolas valst stingra veidošana, agresīva ārpolitika, citādi domajošo likšana cietumos un piekaušana uz ielas. Citu tautu apspiešana, iebrukumi kaimiņvalstīs. Starp citu armija ir neliela, bet sprigana, un nevajag nievajoši izteikties par zemessardzi, kas tad kritiskos brīžos iet palīgā cilvēkiem? Tu, vai tavi kaimiņi.....NĒĒĒĒĒĒĒĒ . Pazudušu cilvēku meklēšana, dabas stihijas, utt, utt, tur piedalās zemessargi. Zemessardze ir vērā ņemams militārs spēks Latvijas aizsardzībā.


  Latvietis A 2009-10-08 12:48
  Tur nav nekā jauna. Padomju laikā nācās pabūt šajā armijā. Tur pazuda jebkura cieņa pret jēdzienu \"padomju karavīrs\". Bandītu likumi tika ieviesti kopš septiņdesmito gadu sākuma, kas krievu armijā sāka iesaukt par kriminālnoziegumiem tiesātos. Tad arī ieviesās cietumu tradīcijas. Lai to izprastu, ir jāsaprot Krievijas armijas tradīcijas. Ierindas karavīrs pie viņiem jau kiera laikā ir samērā beztiesīgs. Kara laikā, tā galvenā funkcija ir, būt par lielgabalu gaļu. To varam tedzēt arō no Otrā pasaules kara pieredzes. \"Lielā uzvara\" tika kaldināta ar drošā nāvē dzīto sarkanarmiešu līķu kalniem. Mūs biedē ar Pleskavas desantdivīziju. Pavērojiet, kas notiek desantnieku svētkos Krievijā. Tiek mobilizēti visi milicijas spēki, lai ierobežotu desantnieku veterānu dauzoņas. Vai to mēs varam saukt par augstu karavīru morāli? No elitāras vienības (pēc Krievijas standartiem), cilvēki atgriežas mājās morāli sakropļoti. Galvenais, nezaudēsim pašapziņu. Par šodien, latviešu karavīru morāliskās un cīņas spējas ir vērtējamas daudz augstāk, par krievu karavīru spējām. Protams, mūsu ir daudz mazāk. No tāda apstākļa ir jāvērtē iespējas un turpmākā rīcība.


  Павел 2009-10-09 17:25
  2 Latvietis A 2009-10-08 12:48:57 А как ты в стойбат то попал? morāliskās un cīņas spējas хватило только на лопатой махать? :) В оригинальной статье говорится, что брать будут тех, у кого судимость снята или погашена, но автор не смог этого понять и строит теории на высосанных хз откуда домыслах. С такой глубиной анализа Вы далеко не уедите, камрады. Ну а про дедовщину: ознакомьтесь с этимологией слова faggot и порадуйтесь, что вам пришлось служить на территории бывшего СССР а не Англии, хехе.


  Latvietis A 2009-10-10 13:56
  Atbilde manam komentāram liecina, par to, kā gadās, ja cilvēks raksta par to, ko nezina. Neesmu bijis stroibatā, lai gan varu teik, ka krievu armijā, lai nokļūtu stroibatā, nebaz nebija jābūt citām daļām nederīgam. Tur varēja nokļūt arī ļoti inteliģenti disidenti. Par lēmumu \"paildināt kontingentu\" ir zināms katram, kurš kaut nedaudz ir pastudējis padomijas vēsturi. Man pašm lāpstu vicināt iznāca samērā maz, izņemot varbūt pirmo pusgadu, tīrot sniegu. Dienēju raķešu daļā. To, ka cietumu tradīcujas tika ieviestas no cietumiem varu apliecināt ne tikai es. Tiem pat nebija jābūt pieredzējušiem recidīvistiem, tādu patiešam nebija, jo tie vairāk dzīvoja pa cietumiem, taču tādu, kuri nāca no mazgadīgo kolonijām, pilnīgi pietika. Šajās kolonijās cilvēks apguva visu \"zeka\" dzīvei nepieciešamo. Ir muļķīgi runāt par morāliskām cīņas spējām Padomju armijā, kurā lielākajai daļai karavīru kara laikā ir paredzēta beztiesīgas lielgabalu gaļas loma. Milzīgais karavīru skaits tika uzturēts tikai tāpēc, lai būtu iemesls pastāvēt milzīgajam armijas birokrātijas aparātam. Šī liekēžu sistēma arī šodien traucē krievijas armijas reformām. Kāda mērķa labad man, okupantu armijā pret manu gribu iesauktam latvietim šajā armijā būtu jāziedo savas morāliskās un cīņas spējas?


  Павел 2009-10-10 14:18
  2 Latvietis A Извини, насчёт стройбата не смог сдержаться :)


  LV 2009-10-12 21:30
  Jebkurā gadījumā tas mazina viņu kaujasspējas un spēlē mums par labu.


  Susursons 2009-11-05 08:04
  Degradaati kuriem var maksaat arii \"polshos\" ir daudz labaaki jebkuram kriminaalam rezhiimam...


  Charlotte 2011-12-26 08:39
  Wonderful explanation of facts aaviablle here.


  ymnqvrxek 2011-12-26 10:47
  IdkDCE <a href="http://dovrngdeqiwc.com /">dovrngdeqiwc</a>


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  7 + 5 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Krievijas armija - kriminālisti - Nacionālisti.lv