Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-09-30

  Komentāri rakstam: 1.līmeņa pārbaudījums TS

  Komentāru lapa: | 1 |


  Linda 2009-09-30 09:29
  Kāpēc man ir jāzina par Jūsu fizisko aktivitāšu pārbaudījumu? Nosaukums Tēvijas Sargi liekas par īsu, prasītos precizējums, kāda Tēvija. Protams, Tēvija mums viena. Vai melnās maskas arī tiks izmantotas fizisko aktivitāšu stiprināšanā? Fizkultūra un paņēmieni ir laba lieta jaunatnei, tikai nevajag aizrauties ar citām lietām. Varēja labāk veidot cīņas paņēmienu skolu, jo visiem taču ir jāmācās sargāt Tēviju. Lai būtu profesionālis ir 20 gadus smags skološanās darbs. Labāk Tēviju sargāt profesionāli nekā diletantiski. Manas piebildes neuztvert personiski, pieturēties pie domas, idejas. Vai rīta rosmes Jums katru dienu ir? Tā ir laba lieta, rītu uzsākt ar možu garu!


  Linda! 2009-09-30 09:53
  Tu jau neesi vienīgā, kura lasa šo portālu! ;)


  Linda 2009-09-30 10:40
  Vai tad paši Tēvijas Sargi nezina, ka sestdien būs 1.līmeņa pārbaude? Kāpēc visai Latvijai tas būtu jāzina? Man tādas pārbaudes ir katru dienu. Es jau nesaku draugiem, kad šodien es pats sev taisīšu pārbaudi, es vienkārši to daru. Tas kas gribēs, tas arī uzzinās. Dažreiz man liekas, ka tik tiešām es vienīgā izlasu, kas tur tiek uzrakstīts, pārējie plūst pa straumi, mīļā miera labad. Lasīt jau visi pagaidām māk. Es par to nerakstu, es rakstu par saturu, domu, ideju. Tā jau labi, ka jaunieši ir fiziski aktīvi, galvenais, lai nelieto alkoholu un nepiesārņo apkārtni.


  Par Lindu!!! 2009-09-30 14:07
  O, Linda! Tu izklausies ļoti gudra. Domāju, ka tu esi vismaz ar maģistra grādu, esi zinoša, drosmīga, garīgi stipra, apveltīta ar stipru intuīciju. Tu zini daudzas svešvalodas, orientējies visos jautājumos un jomās. Tavu komentāri ir intelektuāli un ļoti spēcīgi. O, Linda, tu esi mūsdienu brīnums. Lūdzu, Linda, pastāsti kādu tu redzi Latvijas nākotni, izeju no krīzes, iespējas. Esmu pārliecināts, ka tev būs tūkstošiem sekotāju! Tu esi vislabākā un visdarbīgākā!!!


  okupplēsis 2009-10-01 01:27
  Paldies par informāciju, nemaz nezināju, kas 6dien paredzēts. Linda, labi, ka tu \"pats\" ikdienā trenējies - tas ir veselīgi, bet neveselīgi ir kā mūžam neapmierinātam par visu plēsties mediju rakstu komentāros.


  V > Lindai 2009-10-01 11:01
  Nebūdams TS rindās, tomēr ļoti labprāt uzzinu, kas notiek, kā šī organizācija attīstās. + Galu galā tas taču ir organizācijas PR, ko parasti nevienam nepārmest.


  Linda 2009-10-05 21:50
  Šeit ievietot komentāru ir sarežģīts pasākums. Te ne tikai neļauj komentēt, bet pat izdzēš komentāru. Laikam VL cenzūru neizeju?


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  12 + 1 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam 1.līmeņa pārbaudījums TS - Nacionālisti.lv