Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-09-14

  Komentāri rakstam: Vai Krievija gatavojas iebrukumiem?

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Nacionālists 2009-09-14 14:05
  Ukraiņi izsludina inspekciju savas zemes aizstāvības gatavībai, mūsējie puiši krīt kaujās Afganistānas kalnos...


  Linda L. 2009-09-14 14:12
  Visu Latvijai biedē ļaudis ar krievu lāci. Visiem ir taču zināms, ka Baltijas 3 republikas, Polija, Ukraina, Gruzija ir ASV satelītvalstis. Vietējā administrācija lēti pārdevās Rietumu subkultūrai. Tad ko Jūs gribiet, ka krievu lācis mierīgi noskatīsies, kā izplatās Rietumu degradācija un haoss. Šo banānu-bomžu republiku diez vai kāds sagrābs, jo pārdodas visiem, kas maksā kaut kādu naudu. Līdz ar to Visu Latvijai biedējošie raksti uz mani neiedarbojas, var tikai pasmaidīt, ka šamējie pārstāv attiecīgos politehnoloģiju dienestus..... :)


  Nacionālists 2009-09-14 14:25
  Tomēr žēl Tevis Linda...


  georg 2009-09-14 14:51
  Линда, удивительно на сайте ушлёпков-фанати


  Petris >>>linda 2009-09-14 17:31
  kaut kam var piekrist,bet vai nu visa latvju tauta ir pārdevusies rietumu debīlisma,Krievījai ir savas interese,tas ir nepšaubami,bet arī mums Latvijai ir savs interese,te krievs arī cīnās par informācījas lauku u pārskalo latviešiem smadzenes iepludinot lērumiem gramatas par vēsturi,kur pierād,ka Latvīja ir likumīga Krievījas sastavdaļa,ka krievi šeit dzīvo tūkstošgadēm,bet mēs toīsti nēesam apzinajušies,nevis tevi biedē,bet tas notiek,tikai cilveki nespēj saskatīt lietas īsto būtību,jo ir apmakti ar domu par desas luņķiun ne jau mums visu pirms ir jācīnās ar rietumu deģeneratiem vai tiem,kuri klanās krievu idioloģījas mašīnas priekšā,bet ar saviem tautiešīem,jāpaskatās sevī iekšā un jānovērtēkas esam mēs paši un kāpēc mums vajag pieņemt vai nepieņemt,kaut kadas svešas civilizacījas murgus,kuros noslīksim ar visu savu nākamo paaudzi,ko sēsi to plausi,kā sēsi ,tā pļausi ,kur sēsi,tur pļausi,ja nenotiek apaugļošana,bet tikai viena maucība ar prezervatīvu uz gala,tad ari nebūs nekā.mēs esam pasaules vārti caur kuriem iet pasaueles lielvaras un saduroties rada zibeņus,izvairīties no šā laika debīlisma nevaram,bet nostavētt gan varam,ka to ir izdarījuši mūsu sentēvi ar DIEVA palīgu.


  milicis ar svilpi 2009-09-14 18:08
  Zeel , ka Latvija nepienjem shaadu likumu un valstij ir nospljauties par saviem pilsonjiem.


  Artūrs J. 2009-09-14 18:40
  Linda, atvaino, ka es arī un atkal jau vēršos pret Tavu rakstīto. Šaubos, ka šīs mājas lapas autori apzināti iebiedē ar kaut ko. Tiesa, kādai daļai lasītāju šis raksts varētu būt iebiedējošs un tas ir dabiski, taču diez vai tas bija autoru mērķos. Un, paturpinot par polittehnoloģijām un Petra pieminēto smadzeņu skalošanu, manuprāt, Latvijas interesēs vispār nav nevienas tādas \"iestādes\", kas ko tādu darītu, bet varbūt arī, ka NEnodarbošanās ar viltu nav nemaz tik slikti, jo tā ir kaut kāda vājuma pazīme. Taču noteikti, ka ir Latvijā \"kādi\", kas to dara, tikai ne Latvijas un latviešu interesēs (varbūt vienīgi tā Nekā Personīga komanda, bet tur ož arī pēc zviedriskuma un rietumnieciskuma). Turpretī ar Rietumnieciskās propagandas šļircēm mūsu muguras, šķiet, apzināti un mērķtiecīgi baksta \"Diena\", TV3 varbūt un dažas lielās partijas - JL, varbūt TP u.c. Bet Austrumu sirsnīgais lācītis Latvijā ir izmetinājis tādus spēcīgu smārdu izplatošus seskus - partijas SC un PCTVL, avīzes Čas un Vesti, radio MixFm u.c., TV PBK, visāda veida NVO un citas liteaturas un daiļliteratūras. Par Krieviju jau vispār tajā pašā Dienā starp citu izlasījuu tādu joku augusta beigās: Krievija ir vienīgā valsts pasaulē, kas tik aktīvi iestājas par savu pilsoņu interesēm, bet tikai ārzemēs. Lai arī paškritika ir laba lieta, es domāju, šobrīd ir lieki meklēt kaut kādus slēptos masu manipulācijas līdzekļus Latvijas un latviešu interešu aizstāvjos, kad Latvijā ir pilna ar mērķtiecīgiem klaju un slēptu manipulācijas līdzekļu paudējiem no svešām varām, turpretī, vai latvieši kaut kādos laikos vispār kaut ko tādu ir darījuši ārpus savas zemes robežām??!! Pat savās robežās ir grūti izdomāt kaut ko. Tā kā šovinisms mums vēl nedraud, fašisma dzemdētājs tā arī vēl nav notverts un, kas notiek kaimiņos, ir lieti zināt. Skaidrs, nav šaubu, ka vislietderīgāk ir zināt, kas tepat notiek, un beidzot sākt arī to kaut ko kontrolēt pašiem.


  Artis 2009-09-14 19:38
  Pārāk neaizstāvu krievus, bet amerikāņi savus pilsoņus aizstāv jau ilgāku laiku. Kāda starpība?


  Nacionālists 2009-09-14 20:47
  Galvenā atšķirība ir tāda, ka Latvijā ir tāds krietns pulciņš KF pilsoņu un līdzjutēju...


  Kuļķene 2009-09-15 02:10
  Šodien radās tāds muļķīgs jautājums: \"Uz kāda juridiska pamata Latvijā dzīvojās svešu valstu pilsoņi?\", pakārtojoties rodas arī jautājums par 85% sveštautiešu cietumniekiem.


  Sergej>Nacionālists 2009-09-15 12:58
  Tas \"krietns pulciņš KF pilsoņu un līdzjutēju\" nemaz nav tik \"krietns\". Vai tiešām tu apgalvosi, ka lielākā daļa krievvalodīgo un bilengvāļu atbalstītu šādu \"pilsoņu aizsardzības\" kampaņu Latvijā (gadījumā, ja kas tāds atgadīsies)? Nāksies tevi sarūgtināt, jo tā nebūt nav. Protams nevar noliegt, ka atradīsies personas, kas atbalstīs jebko ko KF uzsāks, taču tādu būs mazākums. Un bez tam kāda velna pēc Šāda kampaņa būtu jāuzsāk Latvijā? Visa latviešu-krievu&co konfrontācija aprobežojas ar divām dienām gadā- vienā dienā neliels bariņš nacionāli noskaņotu latviešu pabļauj virsū nelielam bariņam socialistiski noskaņotu cittautiešu, un otrā dienā viss notiek otrādi, un pārējie iedzīvotāji nedaudz pakomentējot notiekošo par to aizmirst līdz nākošajām divām dienām. Jā, nākas piekrist, ka tik asiņainu un neatrisināmu konfliktu pasaule vēl nav redzējusi. Pie velna Irāku un Afganistānu- visus miera uzturēšanas spēkus jānosūta uz Latviju, lai daži pensionāri un pārējie cilvēki kam nav ko darīt šo 48h laikā viens otru neapslaktētu :D :D :D


  Jurītis 2009-09-15 16:05
  ehhh.... tas taču ir katram sakidrs, ka krievija savus pilsoņus nemaz netaisās aizstāvēt, bet gan apspiest citas tautas un iekarot svešas teritorijas izmantojot safabricētus ieganstus par it kā savu pilsoņu aizstāvēšanu. To mēs visi labi redzējām pagājušo gadu augustā, kad krievija iebruka Gruzijā aizstāvēt savus teroristus. Atcerēsimies 1940. gadu, vai Čečenijas karu, krievi tur nesaudzēja pat savus skolniekus uzspridzinot skolu, spridzināja daudzstāvu mājas, lai tikai varētu atrast it kā attaisnojumu karot pret Čečeniem. Kā man ir apnikusi tā krievijas melīgā un bezkaunīgā ārpolitika.


  MACTEP 2009-09-15 17:30
  Господа, помоему Вам всем просто страшно. Вот только от чего?


  verbus 2009-09-15 18:23
  Linda L. MACTEP un viņiem līdzīgiem. Nav šeit neviens jābiedē, jāskalo smadzenes un t.t.. Latvija ir pieredzējusi agresiju un pietiekoši daudz zaudēja un cieta no Krievijas impērijas, lai uztrauktos par šāda kaimiņa rīcības atkārtošanos


  Aigars Brikmanis 2009-09-15 20:00
  Es domāju, ka katrs, kurš kaut nedaudz iepazinies ar Eiropas vēsturi un seko līdzi šodienas norisēm, redz interesantu līdzību - Krievija savā ideoloģijā piekopj daudzus sava bijušā sabiedrotā, Hitlera Vācijas paņēmienus. Arī Vācija savulaik daudzos gadījumos atsaucās uz nepieciešamību \"aizstāvēt etnisko vāciešu tiesības\" Arī nacistu ideologi, tāpat, kā šodienas Krievijas ideologi, nodarbojās ar vēstures faktu sagrozīšanu un izdomājumiem. Ne jau rietumu \"degradācija un haoss\" mūs tik daudz apdraud Neaizmirsīsim, ka Šajā haosā tika sasniegts dzīves standarts, kurš ir ievērojami augstāks, kā Krievijā. Protams, rietumu problēma ir tā, ka šis standarts ir kluvis par daudzu sabiedrības locekļu dievekli. Mūs apdraud pašu vientiesība, vēlmju domāšana un nesakārtotā vērtību sistēma. Ja nesakārtosim paši sevi, vienmēr atradīsies \"haoss\" kurš mūs apdraudēs.


  petris 2009-09-16 00:01
  tieši jau par to arī iet runa,ka pasiem ir jābūt uzmanīgiem,lai neiekāptu un nesašmucetos cita uzliktajos suuudos,nav jāpiesūcās no rietumu gudrībām mācības par īsto un patioeso dzīves ceļu latvietim vai arī piebarot sevi ar Krievījas idioloģijas mērci,tak pašam ir jāzin kas esi un ko tu esi vērts šaj pasaulē,mūsu latviešu saknes ir daudz ,daudz dziļākas,kā citām tautām un vērtības uz kurām ir stāvējuši mūsu tēvi ir turējušas viņus kopā cauri gadsimtiem,tāka jābūt ir modram,lai neievazātu drazas,neuzsūktu sevī viltus gudrības,kurās samežģījās pats velns,jo daudz ļauj sev vilties no tautiešiem,tiem kauns,ka ir latviešī,kauns par leģionāriem,kauns par savu kultūru,kauns par valsti,tikai pašiem viss ir pilnīgā kārtībā,kā tā?


  petris>>>meistars 2009-09-16 00:10
  šeit nevis baidās kāds no citiem,bet savlaicīgi pisargās,jo nakad nevari īsti zinat no kurienes var nākt sitiens un dzīves pieredze liecina,ka ne katrs,kurš smaida un uzdodas par draugu var būt par sabiedroto,ja man kaut kāds krievs ,kurš ir atbraucis dzīvot uz Latvīju divus gadus atpakaļ un dabūjis Latvījas pilsonibu kaut kāda veidā,jo viņa tēvs šēit dzīvo jau no padomījas laikiem un ir palīdzējis dabut pilsonību,nerunā latviski un izsakās,ka Latvījā dzīvo pārāk daudz latviešu,tak vai man no tāa cilvēka nav jābūt piesardzīgam,jo viņš dzīvo manā Tēvu zemē,kur ir oficiāli dabūjis pilsonību,kā es varu atiekties pret latvieti,kurš savā setā uzvelk Krievījas karogu,jā ir bījis gadījums ,ka jānovelk karogs no masta,kur setā dzīvo krievi,to vel var saprast,tak viņi hroniski neieredz Latvīju un brutāli apliecina savu necieņu,bet latviets vai es tādam latvietim varu uzticeties vai man nav jābūt piesardzīgam pret tādu gnīdu?


  ķēniņš, Lindai L. 2009-09-16 09:12
  Nēesi tik drūma par savu tautu, tāš tā tikai izmirs.Cerams tu ar to banānu - bomžu republiku domāji ekonomisko situāciju mūsu valstī, jo tā jau var aizrunāties līdz nodevībai.


  annamarija 2009-09-20 15:03
  Dolfij, MOSTIES!


  Linda 2009-09-23 10:18
  Pārbaudu, vai man atļauj ievietot kādu komentāru, vai portāla veidotāji atkal spēlēs \"demokrātiju\"?


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  19 + 1 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Vai Krievija gatavojas iebrukumiem? - Nacionālisti.lv