Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-08-21

  Komentāri rakstam: Ar pannām un mīklas ruļļiem?!

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Nacionālists 2009-08-21 14:17
  Izsmeļoša intervija. Tikai skumja savā būtībā...


  Enigma 2009-08-21 14:39
  Es uzkatu ka zemessardze nav vajadzīga,tā ir tikai lieka naudas izšķērdēšana.Latvijai ir sava armija un policija !Mūsdienās nav vajadzīgs ,tas arhaistiskais jēdziens,ko saucam par -zemessardzi.Latvai ir vajadzīga mūsdienām atbilstoša profesionālā armija ,kuru varētu izmantot civilajām vajadzībām(dabas katastrofu likvidēšanai). Zmessardze ,tā ir vakardiena !!!


  Nacionālists 2009-08-21 15:05
  Kļūdies, Enigma. Tā ir rītdiena, turklāt pavisam tuva :)


  Viesturs 2009-08-21 15:06
  "Latvai ir vajadzīga mūsdienām atbilstoša profesionālā armija ,kuru varētu izmantot civilajām vajadzībām(dabas katastrofu likvidēšanai)" - mums katram varbūt vajag profesionālu mājkalpotāju, kura māk izmazgāt grīdas 10x labāk nekā mēs paši, un pavāru, kurš salātus sagriezīs daudz ātrāk nekā arhaiskas domāšanas pašizglītojusies mājsaimniece, bet ja nepielec, ko ar to gribu teikt, tad nekait parēķināt, cik izmaksā profesionāla armija salīdzinot ar zemessardzi un kāda ir atšķirība starp zemessargu, kurš krīzes brīdī darbosies pārliecības vadīts atšķirībā no algotņa, kurš apdomās, vai būs kāds, kas viņam izmaksā algu.


  Maija 2009-08-21 20:11
  Viņam noteikti nav tāds amats, kā intervijas sākumā norādīts. Kārlis Krēsliņš ir Aizsardzības zinātņu pētniecības centra vadītājs.


  Jānis 2009-08-21 20:14
  Manuprāt viss šis bardaks ir radīts apzināti!Tagadējiem Latvijas un arī Eiropas savienības \"izredzētajiem\" un \"vadoņiem\" noteikti ir pavisam konkrēti plāni,kuru realizēšanai stipra un sakārtota valsts ir traucēklis.Mūsu valsts ir vāja.Es pat teiktu,ka mums vairs nav valsts.Ir tikai skaitliski nelielas kriminālnoziedznieku bandas pārvaldīta teritorija.Šī banda visiem spēkiem un visiem iespējamiem līdzekļiem turas pie varas.Loģiski,ka tai nav vajadzīgi organizēti un bruņoti cilvēki,kuri agri vai vēlu sapratīs,ka tos krāpj un izmanto..Tāpēc ir velti gaidīt no tā sauktās \"valdības\",\"saiemas \" un zoodārza \"prezidentiem\" kādas konstruktīvas idejas un darbības.Viņu lozungs laikam ir - JO LIELĀKS BARDAKS,JO VIEGLĀK ZAGT! Es gan ceru,ka tauta agri vai vēlu sauks pie atbildības valsts izzadzējus un afēristus,kuri mūs visus ir iegrūduši postā un šo valsti iznīcinājuši!Un lai šie iedomīgie un mēra sajūtu zaudējušie \"izredzētie\" nedomā,ka tas turpināsies mūžīgi.Visam ir sākums un visam ir gals.Arī cilvēku pacietībai!


  Kalvis 2009-08-21 21:04
  K.Krēsliņam ir bezmaz vai tādi NRA (National Rifleman Association) uzskati: \"Vajadzēja ar likumu tomēr atļaut zemessargiem glabāt ieročus. Tas, ka bija atsevišķi gadījumi, kad zemessargi neatļauti pielietoja ieročus, nenozīmē, ka tādēļ jāiznīcina visa sistēma. Vienmēr organizācijā ir kāds, kurš pārkāpj iekšējos noteikums. Taču pasaules valstu statistika rāda, ka tur, kur atļauts turēt un nēsāt ieročus, noziedzības līmenis ir zemāks.\" ============================== ====================== It kā viss ir pareizi - vismaz ASV, jo drastiskāki ieroču turēšanas noteikumi, jo tas ir kriminālāks štats. Cēloņsakarība starp šīm lietām nav viegli pamatojama: varbūt tiešām ieroču ierobežojumi un to trūkums veicina noziedzību (bet var būt arī otrādi - tur kur drošības situācija kļūst štruntīga - valdība aizliedz nēsāt līdzi noslēptos ieročus). Tātad - var gadīties, ka cietsirdīgi noziegumi noved pie iedzīvotāju nepatikas pret ieroču glabātājiem.


  Enigma 2009-08-21 21:25
  Nacionālist,jums tā \"rītdiena\" ir tik tuvu kā garīdzniekiem tā \"pastardiena\".. :)


  Maija 2009-08-21 21:27
  Enigma, paliec pie ratiem un paklusē.


  Enigma 2009-08-21 21:59
  Maijiņ,nav jau Ulmaņu laiki,kad vēl Rīgas ielās varēja novērot zirga ratus :) Ir taču 21.gs :)


  Enigma 2009-08-21 22:20
  Maijiņ,nav jau Ulmaņu laiki,kad vēl Rīgas ielās varēja novērot zirga ratus :) Ir taču 21.gs :)


  Maija 2009-08-21 22:22
  Enigma, skatos, tev rokas trīc :)


  dzonis1111 2009-08-22 11:07
  Enigma, tad kad tevi tavā dzīvoklī žmiegs nost kāds kriminālis, bet policisti būs ierakstīti Latvijas sarkanajā grāmatā, vai kā tad gribēsi lai kaimiņš būtu bruņots zemessargs vai aizsargs.:)


  dzonis1111 2009-08-22 12:02
  Tas ka zemessardze tika atbruņota tikai norāda ka valdošā mafija baidās no bruņotas tautas. Dažiem bosiem zemessargu posteņu darbošanās uz muitas bija traucēklis viņu tumšajos darījumos, jo uzpirkt kā muitniekus neizdevās. Daudzos lauku pagastos iedzīvotāji, nokļūstot kādā ķibelē, pirmais zvanīja kaimiņam-zemessargam. Tagad neapbruņots zemessargs nevar stāties pretī bieži vien ar šaujamieroci apbruņotam bandītam. Arī ikviena normāla pilsoņa iespējas legāli iegādāties šaujamieroci aizsardzībai ir tikai uz papīra, jo kursos iet un kārtot praktisko eksāmenu var tikai Rīgā Policijas sporta klubā, tātad tikai vienā vietā visā valstī. Tāpēc, ja valstī nav apbruņotas zemessardzes, tad būtu jābūt reālai iespējai katram pilsonim iegādāties un glabāt pašaizsardzības ieroci, lai vajadzības gadījumā aizstāvētu sevi un kaimiņus. Arī militāro apmācību skolās vajadzētu atjaunot, apmācību programmā iekļaut arī ieroča pielietošanas juridiskos aspektus, vēlāk uz šāda atestāta pamata, ja būtu nepieciešams, skolu beidzēji varētu iegūt ieroča glabāšanas atļauju. Līdz ar to tiktu radīts masveidīgs pamats pašaizsardzības vienību veidošanai(nu kaut vai Aizsargi), UN IEKŠĒJĀS DROŠĪBAS PALIELINĀSANAI.


  Enigma 2009-08-22 12:26
  Dzoni111,vēlreiz saku ja valstī ir policija un armija,tad zemesardze ir lieka struktūra it sevisķi finašu krīzes apstākļos.Zemessardzi nevajag turēt ,tikai dēļ tā ,ja nu...Mēs zinām kāda pārkāpumus taisīja zemessardze ,kad viņiem bija ieroči..Un Latvijā policiju nav problēmas izsaukt !!! Es skatos ka jums nacionālistiem galvenais ir militarizēt sabiedrību..tas ir garām !!! Paldies Dievam,ka tādi nacionālisti kā jūs ir nospiedošā mazākumā :))


  Enigma 2009-08-22 12:30
  jā jā es arī uzskatu ka katram latvijas pilsonim ir jābūt ierocis,lai pie mums būtu kā amerikā,kur gandrīz katru mēnesi ,skolās nogalina skolēnus un bērnus,kur vairāk kā miljons noziegumu tiek nelikumīgi pielietots šaujamierocis ! Kā tu dzoni var dot garantiju,ja cilvēks eksāmena laikā lai iegūtu ieroča atļauju ir bijis normāls,bet pēc kāda laika ,tas pats cilvēks sviestā saiet un pielieto ieroci .. Ne Latvijai nevaig vesternus !!! Man apmierina policija un armija,bet zemessardzi uz vēstures muzejiem


  dzonis1111 2009-08-22 14:09
  Enigma, redzi, esmu lauku zēns, tādēļ ja uzbruks manam kaimiņam, bet es pasaukšu policiju, tā paspēs atbrauk tieši tik ātri, lai konstatētu notikušā sekas, bet ne novērstu pašu noziegumu, jo attāluma pēc tas bieži vien nav fiziski iespējams. Tie pārkāpumi zemessardzē nebija masveidīgi, procentuāli ne vairāk kā citās militārajās struktūrās tajā laikā. Tu šeit sauc zemessardzi par vēsturi, bet tā ļoti veiksmīgi darbojas daudzās pasaules valstīs(Šveice, Somija). Bet par ieroču bīstamību civilo rokās pasaulē joprojam notiek diskusijas. Es pievienojos tam uzskatam ka ierocis apmācīta un zinoša cilvēka rokās ir tikpat drošs kā pieredzējuša vadītāja rokās auto. Bet ja šāds cilvēks saiet \\sviestā\\, un sadomā aizraidīt uz viņpasauli, teiksim, bijušos draugus, tad veidu kā to izdarīt ir vienkārši bezgalība, nav jāizmanto šaujamais. Bet ja kāda pensionāre ar revolvera palīdzību pati tiks galā ar laupītāju un tas kļūs zināms plašai sabiedrībai, laupīšanu skaits īsā laikā samazināsies uz pusi, varu saderēt.


  petris 2009-08-23 14:59
  piekrītu teiktajam uz 100%,kad savā rajonā saskaros ar okupantu paliekām,kuri vicinās ar Krievījas karodziņiem un atklāti bļaustās,ka šeit ir Krievījas teritorījas,tad nevaru teikt,ka tie cilvēki būs reiz nākotnē lojāli Latvījai,tie vienmēr būs naida pilni,jo nekad neko nēesmu labu dzirdējis,kā tikai lamas un to,ka baltā dienas laikā apzog uz ielas,neviens neko nevar arī palīdzēt,ka tikai žēlabaini novaimanāties,kāda netaisnība,cik šausmīga šī pasaule.Savā sabiedrībā integrēt potenciālos tautas ienaidniekus vai ir prāts,tas ir darīts tīšu prāt,jo nav vajadzīga patiešām stipra valsts ar pašapziņu,vieglāk zagt ir tad,kad ūdens ir duļķaināks,jo vairāk sabiedrībā nesaskanmas,jo labāk var manipulēt dažādi tumšie spēki.Dievs sargi Latviju!


  Enigma 2009-08-23 16:00
  nu Petri ,kas noliedz ļaunumu no vienas frontes puses jeb holokaustu,tad tu vispār neesi nekā cienīgs


  Dace 2009-08-25 17:16
  Rozā puišelis laikam pats draudzējas ar krievu bandīteļiem, ka tik ļoti uztraucas par to, ka latvieši varētu aizstāvēties pret okupantu mēsliem.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  12 + 3 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Ar pannām un mīklas ruļļiem?! - Nacionālisti.lv