Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-07-20

  Komentāri blogam: Mūs sargās NBS... orķestris?!

  Komentāru lapa: | 1 |


  Maija 2009-07-20 10:38
  Jāni, es būšu uz vietas :D


  ķēniņš 2009-07-20 10:49
  Ir jābūt obligātajai karaklausībai, jo tautai ir jāizjūt atbildība pret savu zemi(sevišķi Latviešu jaunekļiem).


  Lasis 2009-07-20 11:36
  Tieši tā, pievienojos klubam, un mājaslapai.Mūsu varturi joprojām tur tautu tumsā un neziņā, bet Latviešu tautas pienākums, ir cauršaut šo tumsu.Un kad bulta tiks uzvilkta (agresija), tad arī Latvietis ieraudzīs patiesību.


  Maija 2009-07-20 11:51
  Lasi, kāda tad ir tā tumsa un neziņa saistībā ar NBS?


  2009-07-20 13:44
  Maija, nav vērts reaģēt uz lasi- ķēniņu-miervaldi. Viņam tāds darbs, muļķības rakstīt.


  Maija 2009-07-20 14:15
  Man jau tā likās :)


  Jānis Iesalnieks 2009-07-20 15:21
  Par Afganistānas karu var diskutēt, man pašam simpātijas drīzāk ir talibu pusē :) Bet nedomāju, ka Afganistānas misijas laikā Latvijai draud militārs iebrukums, kā dēļ mums vajadzētu turēt dīkstāvē šo rotu (mācības nav salīdzināmas ar reālā karadarbībā gūto pieredzi). Protams, ir pilnīgi nepareizi, ka puiši tur tiek sūtīti piespiedu kārtā.


  > Jānim Iesalniekam 2009-07-20 15:58
  Puiši, kas tiek sūtīti, bija gatavoti ātrās reaģēšanas spēkiem. Runa ir par prioritātēm - jo arī ātrās reaģēšanas spēki bija paredzēti NATO operācijām, tomēr no šādiem spēkiem būtu lielāka jēga Latvijai pašai, lielāka, nekā no Afganistānas, kur tik un tā lielāko laika daļu vīri pavadīs karabāzē. Un tad vēl tāds nieks kā ētika - vai ir pieļaujams gūt pieredzi uz cita ciešanām?


  petris 2009-07-20 16:58
  sviests!tak tikai tureties kopā ar leišiem un igauņiem mēs varam pasargat kaut cik sevi un nodrošinot savu iekšejo kārtību var cerēt,ka valsts spēs atistīties uz priekšu,šādu nelabvelīgu stavokli noteikti izmantos dažādas organizacijas,kuras cinās par krievu ietekmi Latvījā,ka valsts ir krīzē un iekšejā stabilitāte arī ir zem liela jautajuma,tak katram latvietim vajag automatu.


  Kalvis 2009-07-22 14:12
  >>> Un tad vēl tāds nieks kā ētika - vai ir pieļaujams gūt pieredzi uz cita ciešanām? =============== ============================== ================ Domāju, ka šīs runas par ētiku un ciešanām ir diezgan abstraktas. Afganistānā no 1989.gada līdz 2001.gadam, starp citu, bija nosacīti \"brīvība\" - t.i. nebija nekādu ārvalstu okupācijas armiju, bija puštunu tautības dominētā Taliban grupējuma karš pret tadžiku u.c. Afganistānas nacionālo minoritāšu bruņotajām autoritātēm, t.i. pilsoņu karš (jeb arī nacionālās atbrīvošanās cīņas - kā nu uz to paskatās). Toreiz bija vēl arī tāds nieciņš kā Al Qaeda mācību bāze ar visu Osamu bin Ladinu. Lai nu kas palīdzēja saorganizēt tos 11.septembra uzbrukumus - bet visi labi atceras kā Al Qaeda pārstāvji par šiem uzbrukumiem lepojās un priecājās (Es negribu teikt, ka NATO atrisinās visas afgāņu problēmas, bet nekādas milzīgas izmaiņas tipisku afgāņu dzīvesveidā nav radušās - diez vai ir kāda atšķirība: pilsoņu karš vai arī ārvalstu okupācija ar nolūku izveidot mierīgu marionešu valsti.) Secinājums --- ja NATO cīnās Afganistānā, tad arī Latvijai tur jābūt normāli un nopietni pārstāvētai.


  Lasis, Maijai 2009-07-26 09:55
  Maija, tumsa ir tajā apstāklī, ka lielā daļa Latviešu neizjūt atbildību pret dzimto zemīti...Un kapēc tas anomīmais murgotājs mani salīdzina ar kaut kādiem tur miervalžiem?Vai sirdsapziņa netīra, vai vienkārši ir kauns no savas šizofrēnijas?


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  6 + 11 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Mūs sargās NBS... orķestris?! - Nacionālisti.lv