Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-06-29

  Komentāri blogam: Nacionālistu uzvara ir neizbēgama

  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 |


  2009-06-29 16:46
  Iedvesmojoši! Kaut nu tā izrādītos precīza prognoze!


  petris 2009-06-29 17:15
  es tam gribu ticēt no visas sirds un dvēseles,tak cerams,ka pēc visiem siem 18 gadiem,kad sēžot pie varas tiem pasiem komunistu u8n okupantu pēcteciem latviesiem nāks beigu beigās apskaidrība,nekādas integrācījas nav iespējamas,nekāda draudzība ar okupantu idioloģīju par nākotnes russo-baltu tautas radīšanu,kur svarīgākā valoda būs krievu,kā arī viņu melus vēstures pasniegšanu,slepkavu slavēšanu ,lai ņem čemodānu un uz Rossiju,te jau ir galīgi nojūgusies,ka Krievijas karogus mastos sāk pacelt dažs labs,ka arī eiropā cīnīties par liberalipezdorastizācījas idioloģījas ieviešanu,kur visiem deģenerātiem būs tiesības,tikai cilvēki ar fundamentalām sabiedrības vērtībām Dievs,ģimene,tauta,valsts,nac īja tiks likti izsmieklā,cietumā ,tas ir galīgais murgs.


  Virsis 2009-06-29 17:36
  NU JĀ , BET KĀ LAI PAMODINA-AIZMIGUŠO VAIRĀKUMU.?


  Nacionālists 2009-06-30 09:56
  Tā pilnīgi noteikti arī notiks. Nacionālistiem tikai jābūt labi organizētiem.


  Junkurs 2009-06-30 13:10
  Labs plakāts. Pat teiktu ka mūsdienīgi saukļi.


  Enigma 2009-07-01 00:34
  Diemžēl arī šodien vērojam, ka vairākās Eiropas Savienības valstīs dažādu sugu un novirzienu radikāļi tiecas pēc politiskās varas.Radikāļu spēku barojošā augsne ir vēlētāju neapmierinātība ar ekonomikas attīstību,vēlētāju pasivitāte, bezdarbu, emigrantu skaita pieaugumu, sociālo spriedzi. ekonomiskās krīzi,bet ne vērtību krīzes. Radikāļi, tērpjoties \"patieso\" patriotu togā, sevi reklamē kā viskonsekventākie nacionālo interešu censoņi un aizstāvji. Vēlētāju raža ir pietiekama. Acīmredzami radikālo politiķu politiskie panākumi ir tajās ES dalībvalstis, kur to partijas iekļautas valdošajās koalīcijās.Tāpēc es no sirds priecājos ka partija Pilsoniskā Savienība,Jaunais laiks utt saskatīja jūsos sava veida \"Trojas zirgu\" un atraidīja jūsu apvienošanās piedāvājumu ! Liberālām vērtībām jāsaka paldies,jo bez tās nebūtu pārtikusi un uz augstām garīgām vērtībām un zinātni balstīta Eiropa. Nacionālisti nepriecājaties par it kā \"uzvaru\" jo reāli Eiropā nacionālistiem vara nepiederēs jo Eiropa lieliski apzinās kādu ļaunumu nodara \"nacionālisms\" Balkānos utt.Kur kāju sper nacionālisti tur ir etniskie konflikti,kari ,tragēdijas ,ekonomiskais sabrukums utt Bet tiklīdz pasaules ekonomika uzlabosies mazinot sociālo spriedzi tā jūsu degradējošās vērtības ies mazumā.. Tāpēc saku paldies visiem pašvaldību vēlētājiem kas neatdeva savas balsis par osipoviešiem,Visu Latvijai utt.


  Nacionālists 2009-07-01 02:15
  Ja Enigmas nervozē, tas ir uz labu :)


  ķ 2009-07-01 10:56
  Kur tad ir tā vienotība?Pērkoņkrustiešus jūs atgrūžat, NSS uzskata, ka jūs esat gļēvi, vienīgi ar VL, jums ir labas attiecības.


  Mēs 2009-07-01 12:20
  Pērkonkrustiešu nav, ir tikai maza indivīdu kopa ar lielām pretenzijām, NSS nepastāv jau vairāk kā gadu, pastāv šaubīgs veidojums tnss, kurā iesaistījušies daži bijušās nss biedri. Šis portāls ir LNK, VL, Vilku, Tēvijas Sargu, Tuvcīņas skolas un tradīciju kopas \"Pērkonieši\" kopējais pasākums. Kā mēs varētu pārbaudīt gļēvumu? Cīņas zālē, varbūt?


  Enigma 2009-07-01 21:17
  Enigma nenervozē ,bet izsaka savas domas jo nav vērts nervozēt ja zina ka jūsu vērtības ir politiskajā mēslainē no kuriens nav lemts izkļūt lai indētu sabiedrību


  hmzz 2009-07-01 21:44
  Enigma, ja kaut kas ir mēslainē, tad tas esi tu pats (-i) ar visām savām domām :)


  Igors Šiškins 2009-07-02 00:09
  Mēs- Tu esi slims ar lieluma māniju.


  2009-07-03 15:33
  Ko gan kolonists Igors Šiškins meklē latviešu nacionālistu portālā? Vai tiešām ir latviešu vidū tādi, kas nesaprot - Šiškins ar saviem brašuļiem ir Maskavas projekts. Atliek vien atcerēties viņu komandas biedra A.Jordana izteikumus KOLONISTU organizētajā pasākumā, kur viņš kameru priekšā sauca sevi par nacistu, pauda vēlmi veikt etnisko tīrīšanu un apliecināja cieņu leģionam. Vistīrākā provokācija!


  Delonghy 2009-07-05 17:13
  www.left.lv Latviesu Kreisais Forums NAZI FUCK OFF


  ķēniņš, Delongy 2009-07-07 12:05
  Latviešu kreisais forums D:D:D...Tur jau nav runa par Latviešiem!


  latvis 2009-07-07 15:27
  Nu aģents Igors šiškins gan jau tik tālu atklājies, ka Krievija viņu drīz vien sauks atpakaļ uz mājām.


  Saulīšu ģimene 2009-07-07 19:27
  Mēs ar savu ģimeni bijām spiesti no Latvijas izbraukt uz Franciju 7 gadus atpakaļ.Es strādaju par stomotologu,sieva par medmāsu privātklīnikā,bet mani dēli par IT inženieriem. Ko es saku par nacionālismu..? Tā ir vērtība ,ko eiropa kopumā sen ir izslimojusi,ko pavadīja nemitīgi kari un nesaskaņas.Mēs asam loti pateicīgi mūsdienu Eiropai ar savām liberālistiskām vērtībām,protams arī tam ir trūkums.Kā teica čērčils :Demokrātija ir slikta,bet lābāks par to nekas nav izdomāts ! Es un mana ģimene un kolēģi pilnīgi piekrītam ka radikālais nacionālisms ir drauds sabiedrībai un ekonomiskai labklājībai.Diemžēl šur tur arī Francijā pavīd tādas idejas ar vēlmi atgriezties pie nacionalisms ar nedaudz totalitārām iezīmēm.Kaut gan par prieku šādas idejas un lozungi ir nospiedušā mazākumā. Ticu ka mazinoties sociālai atšķirībai un spriedzei kas tai seko ,eiropa atkal sāks ticēt tām liberālām vērtībām ,kas pataisīja Eiropu bagātu un daudzu miljonu sapņu māju. Nacionālisms tas ir maigi sakot skats pagātnē ar visam no tām izrietošām sekām. Par prieku man no Francijas vērojot pēdējos pašvaldību rezultātus ,secināju ka Latvijas demokrātiskās vērtibas ir uz pareizā kursa un tās nav apdraudētas .Jo nacionālo radikāļu atbalsts tādām partijām ,kā Visu Latvijai,TB/LNNK utt ir visai zems,lai spētu manīt kursu. Eiropa ir piedzīvojusi vērtību maiņu un vairak tā nevēlas to piedzīvot... Tāpēc novēlu visiem maniem tautiešiem saglabāt skatu un ticību uz Europu un nomest necionālismu,kam ir destruktīvs raksturs ! Būs labi tautieši ! Ar cieņu Saulīšu ģimene !


  Nacionālists 2009-07-07 20:31
  Pēc IP spriežot, Saulīšu ģimene tepat Rīgā vien atrodas. Bet, ja par tēmu; ja Latvijā pie varas būtu patiesi nacionāli domājoši cilvēki, Saulīšu ģimenei nebūtu jāpelna iztika Francijā.


  Igors Šiškins 2009-07-07 22:13
  Anonīmajam rakstītājam varu pateikt tikai vienu-nenoslīksti savos sūdos.


  Igors Šiškins 2009-07-07 23:06
  Latvim atbildu-to,ka esmu aģents,var zināt vienīgi aģenti. Ne vienmēr tie,kuri sit pie krūts un sauc,ka ir latvji,nacionālisti,patiesīb ā ir sūda brāļi diemžēl. Ne tev noteikt kur man dzīvot.Es sevi atdodu visu Latvijai,bet tādi kā tu ,ir spējīgi tikai šķelt letiņus kā žīdeļi-skalda un valda.


  Komentāru lapa: | 1 | 2 | 3 |


  Pievienot komentāru

  9 + 20 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Nacionālistu uzvara ir neizbēgama - Nacionālisti.lv