Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-06-25

  Komentāri rakstam: Islams - Vācijas nākotne?

  Komentāru lapa: | 1 |


  LT 2009-06-25 10:54
  Par citu tēmu (Baltijas vienotība, cīņa pret perversijām), bet arī interesanti. Būtu jāizsaka atbalsts lietuviešiem! http://w ww.lifesitenews.com/ldn/2009/j un/09061805.html Thursd ay June 18, 2009 Lithuania Passes Law against Homosexual Propaganda in Schools, Media


  Es - arī par citu tēmu 2009-06-25 11:30
  Šodien \"LA\" - raksts par jauno Raidorganizāciju likumu, ko cauri Saeimai mēģina stūrēt Kļockina padome. Jau tagad informācijas telpā dominē ne-valsts valoda, bet, ja pieņems šādu absurdu likumu, padomijas laiku varēsim atcerēties kā ideālu: toreiz gan TV, gan radio dominēja latviešu valoda, bet tagad mums laipni piedāvā ģerevņas statusu. Ierosinājums: sākot ar Pēterdienu, savu \"pozitīvo\" attieksmi pret bīdāmo likumprojektu izteikt, pulcējoties pie Saeimas. Būs interesanti palūkoties, cik cilvēkiem ir būtiska latviešu valoda un tās nākotne. (Jā, turki Vācijā vēl nepretendē uz informācijas telpas pārņemšanu. Mēs, kā vienmēr, esam priekšgalā.)


  MM 2009-06-25 12:46
  Islams ir arī mūsu nākotne, ka latvieši būs par slinku kopt to, kas ir pašiem - savai identitātei atbilstošu reliģiju.


  Jānis 2009-06-25 13:39
  Par tēmu :) Dimiteram ir dziesma \"Talibu galvaspilsēta Bauska\" te var noklausīties :) http://krustaskola.lv/mu sicplayer.php?playlist=kilniek u%20balades


  petris 2009-06-25 15:13
  krievui šeit ir tādi pasi,ka tur turki vai nēģēri Francījā,kā pakestaniesi Anglījā,tie bāžās ar savām tiesībām pārveidot Latviju par Krievījas guberņu.


  Millija 2009-06-25 15:23
  Islams dod cilvēkiem to, pēc kā tie ilgojās - kārtību, noteikumus pēc kuriem dzīvot un kurus nepārkāpj neviens (atšķirībā no citām populārākajām reliģijām, kur kāds ir vienlīdzīgāks par otru), rutīnu (drošības sajūtu par rītdienu). Islams norāda katram cilvēkam savu vietu. Un vienkāršam cilvēkam, kam nav svarīgāku lietu par darbs-māja, ar to pietiek. Šo visu dod praktiski jebkura reliģija - dod vadlīnijas un likumus pēc kā dzīvot, norāda vietu zem Saules u.c., taču vispiemērotākā katrai konkrētai cilvēku grupai ir tā, kura ir radusies konkrētajā apvidū, konkrētajā tautā. Dabiskās reliģijas, ticības, dzīvesziņas (sauciet kā gribiet) Eiropā ir nomākusi un gandrīz iznīcinājusi kristietība, kura šobrīd lielai daļai cilvēku nespēj dot garīgu atbalstu, kuras baušļiem cilvēki neseko. Kļūdījos. Seko svētdienās dievkalpojuma laikā - tā ir kļuvusi par svētdienas ticību. It īpaši brīžos, kad laicīgajā pasaulē ir problēmas (dižķibele), garīgajai jāspēj sniegt mierinājums. Līdz ar to kristietības vietā jānāk citai reliģijai, kas spēs piepildīt cilvēku. Runājot par Latviju, šis ir arī brīdis, kad latvietis dvēseles mieru var rast savas tautas gara mantās, sekot tās priekšrakstiem, taču lai tas notiktu masveidā, ir jābūt priekšnosacījumiem - galvenokārt tā ir vide.


  Letiņš to adm 2009-06-26 00:42
  Vai atbildīgais \"nacionālists\" resp. mājas lapas administrators varētu man nezinītim paskaidrot, ko viņš gribēja pateikt ar šāda raksta ievietošanu ? Kāds sakars islamistu skaitam Vācijā ar Latviju ?


  admin> letiņš 2009-06-26 13:52
  nezinīšu burvība slēpjas viņu nezināšanā, tādēļ neuzdrošinos laupīt pasaulei šo skaistumu :))


  VIRSIS 2009-06-27 22:02
  Islams katris lai tic kam grib - bet tā savu ieražu uzspiešana citiem - tas ir valstīs kur tie apmetas - tas gan nekur neder. Bet malači viņi tiem apzīmē dāņi viņu svētību Muamedu , šie uztaisa bardaku - ko ta mēs - 9. maiju smerdeļi sin vienā laidā - un kas nekas - Gardas meitenes vienīgās aizgāja ar dažiem - puse no jums pargudrie komentētāji sēdējāt pie kompja un mēģinājāt pārsist viens otra intelektu - kauns , bail bij ja .... labi , labi zinu - kautko baigi svarīgu veidojāt .


  xxxM 2009-07-07 12:23
  Eiropieti, izturies atbildīgi, par savu garīgo pārliecību, jo no tās šoreiz ir atkarīga eiropas nākotne.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  9 + 10 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Islams - Vācijas nākotne? - Nacionālisti.lv